Bez makeupu

9 obrázků Shahrukh Khan s make -upem i bez něj

Král romantiky, bolšský badshah, jsou některými jmény, která jsou synonymem tohoto průměrně vyhlížejícího chlapce od vedle, který chce každá dívka romantizovat. Svými romantickými rolemi udělal takový dojem, že pokaždé, když člověk slyší Rahula nebo Raje nebo Arjuna, nemůže si pomoci, ale představit si tohoto tajemného Štíra.

shahrukh khan bez make -upu

Přestože je miláčkem obloukových světel, ve skutečném životě vypadá stejně atraktivní a roztomilý. Nejlepším důkazem je jeho manželka Gauri. Manželství 21 let tvoří dokonalý romantický pár. Zde je náš výběr toho nejlepšího z jeho přirozeného vzhledu mimo fotoaparát.

Shahrukh Khan bez fotografií makeupu:

Následuje nejoblíbenější a nejtalentovanější bollywoodský badshah (SRK) Shahrukh Khan bez líčidel, které jsou opravdu pěkné.

1. Stylový Khan:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj 1

Khan všech ročních období a ze všech důvodů tento muž vypadá dobře bez ohledu na to, co nosí nebo co dělá. Při pohledu na doporučení značky dokáže vypadat velmi stylově. Neexistuje žádný předmět, který by tento muž neschválil. Shahrukh Khan je jméno, které nyní spojujeme s tím nejlepším ve všem. Tady nosí jen malý make -up, i když je to veřejné focení.

2. The Effortless Charmer:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj 2

Viděn v jednoduché černé košili a černém obleku spolu bez make -upu, tento muž vyzařuje kouzlo a charismatický magnetismus, který jako by přitahoval ženy všech věkových kategorií do jeho přesahujícího pohledu. Roztomilé důlky mají ženy závislé na tomto kouzelníkovi pro příští generace.

3. Maverick:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj 3

Shahrukh Khan je skvělá kočka, pokud jde o podnikání. Pod svou produkční hlavičkou natočil několik filmových trháků, ale vrchol spočívá v jeho týmu IPL. Tento muž, spoluvlastník týmu Kolkata Knight Riders, je skvělý. Jeho zapojení do města mu vyneslo status velvyslance značky státu Západní Bengálsko. Na těchto obrázcích shahrukh nasedá do auta z vnější strany bez make -upu.

4. Bez make -upu Shahrukh Khan:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj

Se stálým fanouškem po celém světě by jeden rychle usoudil, že tento muž má k sobě hodně postojů a názorů. Pro své blízké je ale velmi jednoduchý. Shahrukh pochází ze skromného prostředí v Novém Dillí a nemá v tomto odvětví žádné kmotry. Navzdory svému úspěchu si až do dnešního dne zachovává pokoru. Umět si udržet takovou důstojnou přítomnost je samo o sobě úspěch. Tento obrázek říká, jak přirozený je i v bezvýrazném vzhledu.

5. Sexy Don:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj 5

Ano, pane, Shahrukh Khan přivedl sexy zpět svým ztvárněním klasické retro postavy Dona. Jestli tu byl někdo, kdo by tuto ikonickou roli zvládl, byl to tento muž. Se svým přirozeně plynulým napínáním a zabijáckým postojem je v akčních sekvencích stejně smrtící jako u romantických dialogů. Zde sportuje pouze svou tvář bez make -upu a vzhled pony tail, který je pro něj velmi dokonalý.

6. The Item Boy:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj 6

SRK je sama zodpovědná za popularizaci konceptu položky chlapců v bollywoodu. V poslední době stáhl některá z nejúžasnějších čísel položek ve filmech. Nechtěl, aby dívky získaly veškerou pozornost! A tvrdě pracoval, dokonce do té míry, že vybudoval šest balíčků abs. Není nic, čeho by tento muž nebyl schopen. A s tím roztomilým obličejem a bez make -upu se také nikdy nemůžete pokazit.

7. Romantický vzhled Shahrukh:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj 7

Od učitele chemie přes dceru souseda po miláčka z vysoké školy se Shahrukhovi podařilo milovat všechny postavy na plátně. Vidět zde bez make -upu ztráty shahrukh khan, na jeho natáčení pro Veer Zara Yash Raj Production, bez námahy plní každou roli jako typický romantický chlap, kterého chce každá žena. Romantická stránka je evidentní i z jeho osobního života. Ten muž je živým svědectvím všeho o lásce.

8. Dreamboat:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj 8

Ten muž není žádný Adonis, ale jeho fanynka je jeho současníky záviděníhodná. Má velmi magnetické kouzlo, kterému jen málokdo odolá. Ale také zosobňuje integritu, díky níž jsou jeho postavy na obrazovce tak věrohodné. Tento obrázek nahoře říkal, že je bez make -upu na tváři.

9. Shahrukh – Král milionu srdcí:

Shahrukh Khan s make -upem i bez něj 9

Není pochyb o tom, že je králem srdcí a že to má do činění s dobrým člověkem. Když je člověk dobrý zevnitř, určitě se to odráží i navenek. Toto je jeden z velkých obrázků srku bez make -upu.