Bez makeupu

9 obrázků Rihanny bez líčení

Robyn Rihanna Fenty také ví, že Rihanna je jednou z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších zpěvaček, jaké kdy hudební průmysl měl. Spolu se zpěvačkou je profesionální herec, model, módní návrhář a mnoho dalších. Většina jejích písní byla úspěšná v překonání rekordů billboardů nadobro a udělila jí obrovské celosvětové uznání. Její životní výkon a světové turné po ní vyžadují, aby byla v nejlepší kondici a připravila značné množství make-upu. Ale Rihanna není jen další zpěvačka zahalená v líčení. Její přirozená krása je jedním z hlavních důvodů všech vítězných řasenek. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších fotografií Rihanny, které dokazují, že tato žena nepotřebuje make -up, aby vypadala atraktivně.

Neviditelné fotografie Rihanny bez líčení:

1. Queen of the Streets:

rihanna bez make -upu

Rihanna je inspirací pro mnoho žen, které zůstávají deprimované svým tmavým odstínem pleti. Je černá a nádherná zároveň. Rihanna nepotřebuje make -up, aby vypadala atraktivně. Vše, co potřebuje, je obléknout si hipsterské oblečení a ona může do značné míry houpat prostředí, ať jde kamkoli. Zde je Rihanna spatřena v ulicích New Yorku, která s důvěrou vypadá bez make-upu.

2. Vzhled „Do postele“:

Rihanna bez make -upu 2

Rihanna jednou zveřejnila svou fotografii, když se právě chystala jít do postele. Sundala veškerý make-up a vyfotila svůj pohled bez řasenky, kde měla právě na sobě velké kulaté náušnice.

3. Tattoo Show:

Rihanna bez make -upu 3

Prostřednictvím tohoto obrázku se Rihanna snaží předvést své nové tetování a úspěšně zapůsobí na své fanoušky svým výrazným obličejovým efektem. Tato diamantová dívka nevyžaduje make -up, aby vypadala lákavě. Rihanna si naopak dává načas a užije si okamžik, kdy se nemusí starat o svůj komerční život a líčení.

4. Pojďme Barefaced:

Rihanna bez makeupu 4

Toto je obrázek Rihanny, kde nenosí žádný make -up a zveřejňuje to stejné na Instagramu. Je svým fanouškům velmi blízko a pravidelně je informuje o svých tricích v oblasti přírodní krásy a krásy, aniž by využívala jakýkoli druh kosmetických produktů..

5. Dívka s kudrlinami:

Rihanna bez makeupu 5

Rihanna je dívka s nádhernými kudrnatými vlasy a je obdařena působivou přírodní krásou. Na tomto obrázku Rihanna předvádí své potetované prsty a svůj blonďatý kudrnatý účes. Hip-hopová královna úzce vyžaduje jakýkoli make-up, aby vylepšila svoji krásu.

6. Nejžhavější žena:

Rihanna bez makeupu 6

Rihanna má bezpochyby skvělý smysl pro oblékání. Koneckonců je profesionální módní návrhářka. Na tomto obrázku skáče ráno s ležérním bílým tričkem a chladnou šálou. Když snídá, neváhá ukázat svůj unavený ranní obličej bez make-upu na kameru.

7. Globální oteplování:

Rihanna bez makeupu 7

Rihanna je bezpochyby jednou z nejžhavějších zpěvaček, jaké kdy hudební průmysl zažil. Na tomto obrázku sportuje neformální oblečení s obličejem bez make-upu. Její horkost stačí na to, aby způsobila globální oteplování na celém internetu.

8. S dítětem:

Rihanna bez makeupu 8

Tento obrázek Rihanny s její dětskou neteří je naprosto rozkošný. Rihanna tweetovala tento obrázek s jediným záměrem zobrazit její tvář bez make-upu. Má velmi ráda svou Bohem darovanou přírodní krásu a úspěšně to často ukazuje.

9. U bazénu:

Rihanna bez makeupu 9

Rihanna ji vyfotila u bazénu, ve kterém ukazovala tvář bez make-upu. Tento obrázek také odhaluje, jak se královně hip-hopu líbí, když tráví volný čas.