Bez makeupu

9 obrázků Carrie Underwood bez make -upu

Když se výsledky roku 2005 spojily, mladá blonďatá dívka byla korunována vítězkou American Idol čtvrté sezóny, mladou venkovskou dívkou, která se ve městě Holly stále pokouší prosadit. Carrie Underwood od té doby nikdy nevěděla, že bude v celé Americe známým jménem a bude prodávat miliony kopií a vyrábět platinové gramofonové společnosti. Kráska s mozkem Carrie Underwood pokračovala ve své cestě stát se hvězdou, kterou nyní je. Pomalu se rozdělila a stala se bok po boku klasifikovanou písničkářkou a herečkou a nyní je velkou ikonou manipulující s multimilionářskými značkami. Dnes v tomto článku určíme, zda se její krásný hlas shoduje s jejím méně make -upem.

Obrázky Carrie Underwood bez make -upu:

Jen neformální den:

carrie underwood bez make -upu

Posedlý a vážný, zde je výchozí obrázek pro seznam Carrie Underwood bez make -upu. Carrie na tomto obrázku neměla žádné možné známky profesionálního make -upu, ale přesto vypadala docela dobře pro hvězdu, která se zabývá platinovými alby. Carrie, která si udělala nějaký čas mimo svůj nabitý program, ukazuje, jak den bez makeupu nemůže zničit její nejlepší vzhled.

Staré paměti:

carrie underwood bez make -upu 2

Když se vrátíme do konkurzních dnů, tady je lahůdka pro všechny fanoušky Underwood, kde mladá Carrie stála ve své růžové blůze a dávala o sobě vědět soudcům. Dokonce i v té době by se dalo očekávat, že se mladík bude vyvíjet s Hollywoodem, ale podle toho, jak to vypadá, měla Carrie na tváři vždy tu perfektní záři, i když profesionální rutina líčení nebyla součástí její každodenní rutiny..

Líný den člověka:

carrie underwood bez make -upu 3

obvykle bylo vidět, že Carrie je vždy oblečená do patřičných, připravených přivést pumpu na show, ale toho dne si Carrie nechala vlasy, i když ne doslova, a odešla na kauzální denní procházku ve svém pohodlném oblečení. Přestože v její tváři nebyl patrný žádný make -up, tento omračovač o ní zářil, což nikdo nemohl popřít.

Projít:

carrie underwood bez makeupu 4

po kliknutí jednoho z paparazzů se Carrie Underwood sladce usmívala na kameru, zatímco kolem nich procházela. I když si na sobě nikdy nedělala žádné profesionální studiové líčení, vypadala sama se sebou ohromně dobře. Vlasy měla jako vždy připnuté vzadu a prošla kolem.

Plážový den:

carrie underwood bez makeupu 5

Carrie Underwoodová odjela na dovolenou na pláže, kde byla nacvakaná v tištěném tričku. Vlasy měla upravené a svázané do nepořádku, zatímco si se svým přítelem užila pořádnou plážovou zábavu. Její hladká pokožka a hedvábná struktura, dokonce i bez jakýchkoli úprav, nás však opravdu ohromila.

Pohled na pláž:

Carrie Underwood bez makeupu 6

Zde máme další obrázek okouzlujícího Underwooda, opět zasazeného do zadní části pláže, kde si mohla užívat prázdninové dny. Underwood, který je fitness šílenec a krásná žena, vypadal moc dobře a užíval si svůj plážový den.

Selfie v tělocvičně:

Carrie Underwood bez makeupu 7

Všichni jsme měli ty selfie v tělocvičně, když příliš mnoho tvrdé práce bylo ošetřeno dobrým obrazem. Totéž se stalo Carrie a jejímu snoubenci, kteří se na Instagram podělili o svůj cvičný obrázek, kde byl Underwood viděn, aniž by vedle svého snoubence pózoval jakýkoli make -up. I bez make -upu vypadala docela fit.

Ranní běh:

carrie underwood bez makeupu 8

Ranní běhání jsou pro Carrie zaměřenou na fitness nutností, a proto tento její obraz lapal po dechu, když spárovala své bílé tričko s lebkou s roztomilým běžeckým kraťasem. Vlasy měla svázané vzadu a na tváři neměla žádný make -up.

Všechny úsměvy:

carrie underwood bez makeupu 9

Carrie si svázala vlasy do pěkně zapleteného poníka a usmála se, aniž by věděla o tomto upřímném obrázku, kde vypadá, že nemá make -up, ale přesto vypadá úžasně.