Bez makeupu

9 obrázků Brada Pitta bez líčení

Po oblékání úspěchů, jako jsou manželé Smithovi, troy a kuriózní případ Benjamina Buttona, světově uznávaný Brad Pitt nepotřebuje žádné zvláštní představení. Známější v souladu se svou druhou slavnou polovinou Angelinou Jolie, William Bradley Pitt opustil svou vysokoškolskou kariéru na půli cesty, aby se přestěhoval do LA a našel svou pravou lásku, Cinema. Spojen se slavnou Jennifer Anniston a šťastným otcem šesti dětí, Brad Pitt byl často znám svým dobrým chlapem se strništěm, dokonalým kandidátem na drsného muže od vedle. U hvězd je však pro nás docela obtížné zjistit, zda jsou skutečně vše, co se třpytí, pokud je zlato odebráno.

Obrázky Brada Pitta bez makeupu:

Bez profesionálního osvětlení a make -upu se podívejme na to, zda Brad Pitt ponechává svému kouzlu.

1. Charm Young Boy:

brad pitt bez make -upu

Tento obrázek pochází z jeho mladých časů, kdy jeho kouzlo čokoládových chlapců bylo stále jeho hlavní hrou. Když si Brad Pitt oholil hlavu na průměrný vysokoškolský vzhled, stál na červeném koberci a vyhříval se ve své vlastní kráse, zatímco se jeho perleťově bílá kroutila, aby vám poskytla jemný úsměv.

2. Robustní vzhled:

Brad Pitt bez make -upu 2

Toto je přechodový obrázek od kouzel hodných chlapů k drsnějšímu, nadýchanějšímu a mužnějšímu vzhledu. Když tam stál oblečený a vypadal jako skvělý gentleman, bylo evidentní, že Brad má docela bezchybnou pleť i bez jakéhokoli dotyku make -upu na tváři..

3. Fáze vousů:

brad pitt bez make -upu 3

Toto je mnohem novější obrázek slavného Pitta v jednom z jeho zralých dnů, kdy se rozhodl sportovat hru na vousy, jak se hodí na akci. Když se díváme hodně dolů na zem a ve svém novém vzhledu jsme velmi odlišní, říkáme, že Brad pracuje bez make -upu.

4. Hunk On The Road:

brad pitt bez make -upu 4

Toto byl jeden z obrázků z jednoho z Bradových pozorování silnic, kde se zdálo, že rozkývá celé tričko s bílým rukávem, celý žhavý a trápí se, jak nejlépe vypadá. Když tričko objímalo každý jeho sval, vytáhl si rukávy na čtvrtinu, když procházel kolem.

5. Pracovní nebezpečí:

brad pitt bez makeupu 5

Brad se ukázal v architektonickém klobouku a tentokrát měl tričko v polovině bicepsu a předváděl své štíhlé tělo, když měl mírné strniště, zatímco jeho letci zakrývali většinu jeho hezkých kukátků.

6. Houpací trend:

brad pitt bez makeupu 6

Až donedávna se staly topy horkým trendem a zde máme obrázek samotného tvůrce trendů, díky kterému se muži ve středním věku cítili pohodlně při nošení jednotného oblečení, když se ukázal v jednom. Když se jeho zlaté zámky vzadu kymácely, zakrývaly mu hnědé odstíny oči a procházel kolem.

7. Filmové záběry:

brad pitt bez makeupu 7

Toto je snímek z jednoho z jeho prvních filmů Thelma a Louise, kde mladý Brad stojí bez těla a pózuje ve svém klasickém účesu. Na tomto obrázku neměl žádný make -up, který by jasně ukazoval na jeho tváři, ale v každém případě ví, jak pracovat se svým vzhledem, ať už s make -upem, nebo ne.

8. Aféra fanoušků:

brad pitt bez makeupu 8

Při jednom ze setkání a pozdravů se pár Brangelina rozhodl zastavit se na několik autogramiád a obrázků s fanoušky a v této dokonalé upřímnosti jsme přistihli pár, jak interaguje s fanoušky, a to jak bez make -upu, tak s houpací hrou pro pár..

9. Drahý otec:

brad pitt bez makeupu 9

Kromě modelu na červeném koberci a slavného herce se tento šestiletý otec rozhodl přivést své děti do práce, když se rozhodli navštívit plesovou kouli. Drahý otec, který nesl své děti v obou pažích, vypadal docela temperamentně.