Bez makeupu

9 obrázků Amy Jackson bez make -upu

Narodila se a vyrůstala ve Velké Británii, Amy Jackson začala svou kariéru v raném mladistvém věku, 16, abych byla přesná, když se zapsala do modelingu. Tato britská modelka se narodila anglickým rodičům a vždy měla zájem o filmy, dokud ji tamilský režisér AL Vijay nenašel a nezavedl ji do jihoindického filmového průmyslu. Každý den trochu roztáhla křídla a brzy si našla cestu do Bollywoodu, její první debut byl v nedávném roce 2012. Zatímco se aktivně podílela na modelování ve Velké Británii, Amy současně zvládla svůj filmový debut zde v Indii a brzy se stala známou tváří jihoindických filmů. Jako každá Amy oslňuje na obrazovce, ale přichází k otázce, kde by nás zajímalo, jak vypadá za kamerou bez studiových fines. V dnešním článku odhalíme Amyiny pohledy na to, jak se tato krásná herečka nese, aniž by profesionální make -up skrýval její nedokonalosti..

1. Best of the Fans:

Amy Jackson bez make -upu

Amy Jackson pózovala ve své kauzální džínové a korálově broskvové blůze a zapózovala před kamerou s jedním ze svých milovaných fanoušků přímo u ní. S otevřenými vlasy a ponechanými v přirozeném stavu neměla Amy žádné známky líčení kromě živého upířího červeného rtu, který zvýrazňoval její tón pleti, zatímco se široce usmívala.

2. Pravítko hry Selfie:

Amy Jackson bez líčení 2

Amy na tomto obrázku se rozhodla probudit se brzy ráno a kliknout na zabijácké selfie, kde pózuje bez jediného posypu zbytky makeupu na tváři. Její světlé pihy zdobily její jemnou bezchybnou kůži, protože její zářivé oči měly letmý zápal pro sebe.

3. V zákulisí:

Amy Jackson bez makeupových obrázků 3

Forever a Amy, Jackson in this photo was clicked behind the scenes to one of her films where she sported a ultra Summer day classic casual look which had ji pairing its white addresses with its blue denim shorts as pózovala without any makeup on face other other než letci, kteří jí drželi vlasy od čela.

4. Korunovaná královna:

Amy Jackson bez make -upu 4

Tento obrázek oslňující Amy Jackson pochází z jejích dospívajících dob, kdy získala korunovaný titul Miss Teen World. Amy, stále ještě ve Velké Británii, vypadala zuřivě a bezchybně zároveň, když její tvář bez make -upu zrudla radostí. Její široký úsměv říká vše na tomto obrázku.

5. Autoportrét:

Amy Jackson bez make -upu 5

Všichni jsme měli svůj spravedlivý podíl na selfie autech a jak to vypadá, Amy Jackson měla také své. I když tmavé odstíny zakrývají většinu její tváře, mohli jsme říci, že nemá žádný make -up, když pózovala u okna a vypadala perfektně pro určování trendů.

6. Fotografie při fotografování:

Amy Jackson bez makeupů 6

Při obnově jednoho ze starých obrázků z Amyiných focení zde vidíme Amy pózující pro svěží ranní pohled, s vlasy upravenými tak, aby rozdávaly ranní pohled na postel, protože na tomto obrázku vypadala bezchybně a svěží, světlá a jasná.

7. Bezchybnost:

Amy Jackson bez makeupů 7

Zde je ohromující obrázek krásy, která pózuje pro další fotografii, kde jednoduše ohromila své fanoušky jedním ze svých modelovacích přirozených. Amy, která měla naprostou nezbytnost toho, čemu říkáme make -up, zde předvedla jedno ze svých nejlepších focení.

8. Klasický vzhled:

Amy Jackson bez makeupů 8

Ještě jeden snímek z modelových focení Amy Jacksonové, tentokrát Amy vypadala mnohem zraleji ve svém přirozeném já s použitím minimálního zrudnutí a odstínu rtů k dokončení obrázku. Opět vypadala oslnivě, i když se nelepila na make -up.

9. Selfie hra:

Amy Jackson bez makeupů 9

Opět jsme našli další zabijáckou selfie od Amy Jackson, která používala jen minimum očních linek, aby jí vyskočily oceánské oči, když pózovala pro selfie, která vypadala bezchybně a svěží tváří.