Bez makeupu

9 Neviditelných obrázků Genelia D’souza bez make -upu

Genelia D’souza je jednou z nejkrásnějších, inspirativních a okouzlujících hereček Indie. Díky své kariéře s Amitabhem Bachchanem v reklamě na Parker Pen si tato mladá dáma získala velkou pozornost. Během několika let se dokázala prosadit jako přední herečka v jihoindickém filmovém průmyslu, který jí brzy dal velkou přestávku v Bollywoodu.

Genelia je od přírody velmi žoviální, vtipná a náboženská osoba. Ráda chodí ven, baví se a tráví čas se svými přáteli. Je si velmi dobře vědoma toho, co má na sobě a jak se na veřejnosti obrací, a nejlepší na tom je, že se nestydí za to, kým je. Zde jsou některé skvělé obrázky Genelia bez make -upu a jak úžasné a okouzlující tato mladá herečka dokázala vypadat bez ní.

Genelia D’souza bez makeupu:

Chycen v davu:

Tento obrázek byl zachycen, když byla Genelia chycena viset na ulici v Bombaji. Vypadá jednoduše, roztomilě a opravdu stylově. Její žluté tričko a stříbrné visačky jsou velmi atraktivní. Její světlá a zářící pokožka je docela nápadná a vypadá jako naprostá indická bomba bez make -upu.

Obrázek zblízka:

Detailní obrázek Genelia nám ukazuje její přirozenou krásu. Bez použití make -upu tato mladá herečka opravdu ví, jak vypadat jako absolutní fashionista. Díky jejímu velkému úsměvu a krásným náušnicím vypadala o to mladší a stylovější.

Cool a ležérní vzhled:

Pokud si myslíte, že herečky potřebují líčení, aby vypadaly dobře, pak jste na omylu. Genelia D’souza je jednou z těch vynikajících a nádherných celebrit, které vědí, jak vypadat neformálně, cool, elegantně a sofistikovaně bez použití jakékoli kosmetiky. Díky svým elegantním odstínům a dlouhým danglerům vypadá velmi elegantně a přitažlivě.

Přečtěte si: Nithya Menon bez makeupu

Usmívající se Genelia:

Zde vidíme velmi šťastnou a usměvavou Genelii, která si podle všeho užívá skvělou noc. Její dobře udělané vlasy spolu s fialovými pruhy vypadají vzrušující a okouzlující. Její hladká a měkká kůže je také docela viditelná a ukazuje to s velkou jistotou.

Při střelbě:

Zde přistihneme Genelia na jejím místě natáčení, která vypadá tak fit, aktivní, preppy a ohromující, a to i bez make -upu. Její modro -žlutý top zvýrazňuje její krásu a dokonalá kvalita její pokožky a vlasů jí dodává správný vzhled, který každá herečka potřebuje.

gélie

Indický vzhled:

Genelia vypadá úchvatně, kdykoli se obleče do tradičního indického oblečení. Ačkoli indické oblečení vyžaduje těžký make -up, Genelia vypadá báječně a nádherně, aniž byste ho museli aplikovat.

Přečtěte si také: Anushka Shetty bez make -upu

Jednoduchý vzhled:

Genelia D’souza je někdo, kdo dokáže skutečně unést jednoduchý vzhled. Nepoužívá žádný make -up, přesto vypadá skvěle. Její styl oblékání je nádherný a díky svému úhlednému, čistému a příjemnému vzhledu vypadá zářivě a zářící.

Mladá a vzrušující Genelia:

Genelia D’souza je mladá, vzrušující a temperamentní osoba. Má ráda život a věří, že je přirozená a sebevědomá. Tento obrázek nám ukazuje bezstarostnou Genelii, která se zdá, že si užívá svobody a svobody, kterou život nabízí. Zdržuje se používání umělých produktů nebo kosmetiky, díky nimž na obrázku vypadá naprosto úžasně.

Číst: Asin Bez Makeup Obrázky

Roztomilá a rozkošná Genelia:

Genelia D’souza je tak roztomilá a rozkošná na pohled. Vypadá skvěle, bez ohledu na to, zda nanáší make -up nebo ne. Na tomto obrázku vidíme zábavu a vzrušenou povahu Genelia, jak pro obrázek pózuje. Její oblečení je také docela barevné, díky čemuž vypadá tak pohodlně, chladně a uvolněně. Její vynikající pleť kompenzuje absenci make -upu.