Bez makeupu

9 neviditelných fotografií Shriya Saran bez make -upu

Shriya Saran je známá jihoindická herečka, která debutovala tamilským filmem „Ishtam“ v roce 2001. Pracovala v různých tamilských, telugských a malajálamských filmech a dokonce hrála vedlejší role v hindských filmech. Je uznávána jako výrazová královna, protože její oči prostě mluví. Zjistíme, jak se hezky obléká a vypadá stejně krásně i bez make -upu.

Shriya Saran bez make -upu

Shriya Saran bez makeupu:

Podívejte se na některé nedávné fotografie shriya saran bez make -upu z osobního sociálního profilu.

Letní oblečení:

Shriya Saran bez make -upu 1

Shriya Saran se perfektně oblékla, aby mohla vyrazit na letní den, a v tomto „avataru“ vypadá velmi roztomile. Má na sobě puntíkovaný top s různými odstíny růžové. Nechala si vlasy rozevřené a rozevřela je na bok. Pár slunečních brýlí zakrývajících její krásné oči a bílou kabelku na ramenou se stříbrnými cvočky.

Filmový snímek:

Shriya Saran bez make -upu 2

Toto je záběr z filmu. S výrazem plným myšlenek a lehkým úsměvem herečka shriya saran bez make -upu vypadá docela vyrovnaně. Zdá se, že má na sobě světle hnědý odstín šatů s bílým potiskem hvězd. Má tenké kulaté náušnice a nechává si rozevřené vlasy, které jí trochu padají zleva.

Režim cvičení:

Shriya Saran bez make -upu 3

Můžeme přijít na to, že herečka buď běhá, nebo hraje basketbal. Má na sobě ležérní tmavomodré tričko s bílým obrázkem na kontrastu, nosí se také horké kalhoty v šokující růžové barvě. Vlasy má úhledně sepnuté na poníkovi a obuté má tenisky fialové barvy.

Shriya Saran bez make -upu 4

To je další cvičení, kde je ve žlutém a černém sportovním oblečení. Vlasy má vzadu opět úhledně svázané a dává pevný výraz. Má stejné boty a ponožky, jaké jsme viděli na předchozím obrázku, a při chůzi drží v ruce láhev vody.

Shriya Saran během kampaně „Zachraňte Bombaj“:

Shriya Saran bez make -upu 5

Na tento obrázek bylo kliknuto, když herečka přišla podpořit kampaň „Zachraňte Bombaj“, která se konala v Church Gate v Bombaji, společně se Shaina NC. Herečka vypadá tak trendově ve svých modrých džínách spolu s bílou společenskou košilí, která jí zakrývala paže. Vlasy má otevřené a stále jí teče po levé straně. Její sandály vypadají velmi „desi“ a její nehty jsou natřeny červenou barvou.

Shriya Saran v Half Saree:

Shriya Saran bez makeupu 6

Na tomto obrázku vidíme jednoduchý jihoindický vzhled herečky. Má na sobě obyčejnou modrou sareu spolu s oranžovou blůzou, která má na konci potisky a také stejný modrý okraj, který ji ladí se saree. Aby vypadala jednoduše hezky, potřebuje trojúhelníkový bindi na čele, malý řetízek kolem krku, náušnice a rozevřené vlasy..

Střílejte při plavání:

Shriya Saran bez makeupu 7

Tento obrázek je záběr z natáčení, kde je Shriya Saran bazén. Má na sobě fluorescenční, žlutomodré pruhované plavky a vypadá hezky jako obvykle.

Zábava s přáteli:

Shriya Saran bez makeupu 8

Na tento obrázek je kliknuto na večírku, kde se herečka baví se svými přáteli. Je to prostě příležitostná žena, která má na konci rukávů volánky. Můžeme ji dokonce vidět, jak má na levé ruce řemínkové hodinky, zatímco se usmívá a nechává se cvakat.

Shriya Saran v Full Saree:

Shriya Saran bez make -upu 9

Indické ženy vypadají v Saree nejlépe bez ohledu na to, jak moc nosí western. Herečka má na sobě žlutou saree s růžovou halenkou hluboko střiženou vzadu a svázanou jako uzel. Její výrazy obličeje si mohou jednoduše vzít tisíce srdcí i bez make -upu.