Bez makeupu

9 Nejnovější obrázky Sofie Vergara bez líčení

Všichni jsme slyšeli o kolumbijské a americké modelce a herečce Sofii Vergarové. Sofie je oblíbená pro své role a krásné procházky po rampě pro několik módních přehlídek. Získala ocenění za několik špičkových trendových módních looků. Ale vzhledem k jejímu jménu ve světě módy jste někdy viděli Sofii Vergaru bez make -upu? Chápeme, že je těžké být svědkem oslnivé krásy na obrazovkách v reálném životě.

Sofia je známá svým nádherným vzhledem a jinak je v Americe známá také jako diva. Je známá svou postavou ve slavné sérii „Moderní rodina“ a my ji nemůžeme přestat oceňovat a chválit za její stále sexy vzhled. Její mladistvý vzhled nás vždy baví.

9 nejlepších obrázků Sofie Vergara bez make -upu:

Zde vám ukážeme druhou stranu mince, Sofia Vergara, žádné obrázky líčení. Níže jsou uvedeny některé z 9 nejlepších fotografií make -upu Sofie Vergara bez make -upu, které vám vyrazí dech.

1. Popíjení horké kávy:

Sofia Vergara bez makeupu

Toto je obrázek Sofie Vergary, jak kráčí ulicemi brzy ráno poté, co získala přístup ke své každodenní ranní kávě. Má sportovní vzhled bez make-upu, kde vypadá velmi hezky a dá se snadno poznat. Její unavená tvář jí nebrání v celé její kráse a stále vypadá připravená na pódium i ráno. Tato Sofia Vergara bez líčení nejprve, když se stala virální, zanechala mnoho jejích fanoušků v rozkolech, protože jsme si nikdy nedokázali představit, jak může vypadat v reálném životě!

2. Makeup Free Selfie:

Sofia Vergara bez makeupu 2

Sofia se rozhodla ukázat svou přirozenou krásu tím, že si udělala selfie bez make -upu. Bez jakéhokoli kamerového efektu vypadala velmi hezky, a to také kvůli její přirozené kráse. Sofia je živou inspirací pro mnoho žen, které se rády oddávají kosmetickým výrobkům ve strachu z odhalení své přirozené tváře. Tuto selfie Sofia Vergara bez makeupu milujeme všichni, vypadá mladistvě a nádherně i ve své skutečné podobě.

3. Nakrmte hlad:

Sofia Vergara bez make -upu 3

Zdá se, že si Sofie užívá svého života, když chodí po ulicích, aniž by používala jakýkoli druh make -upu. Tato kolumbijská herečka může snadno vypadat okouzlující a módní pouhým oblečením černé košile a bez make-upu. Sofia má velmi ráda svou přirozenou krásu a nezdráhá se, pokud jde o zobrazení vzhledu bez make-upu. S tímto obrázkem Sofie Vergary bez make -upu je jedna věc jistá! Mezi fotografiemi celebrit na obrazovce a mimo ni je docela rozdíl!

4. Nakupování a stravování:

Sofia Vergara bez makeupu 4

Sofia Vergara byla spatřena při nakupování v Century City Mall a popadla malé občerstvení. Toho konkrétního dne se Sofia rozhodla na chvíli rozloučit s líčením a užít si svůj den jednoduše a bez jakýchkoli problémů s krásou a komplikací. Sofia je vždy známá také svou láskou k jídlu a tento obrázek bez make -upu Sofia Vergara může ukázat totéž v její oblíbené činnosti.

5. Dívka v punčochách:

Sofia Vergara bez makeupu 5

Zdá se, že Sofia má ráda svou mimořádnou postavu, protože často předvádí svou vytuněnou postavu. Tento snímek je pořízen, když se Sofia vrací ze své cvičební rutiny. Ráda se udržuje v kondici, a to je vidět na obrázku. Nicméně, když mířila do domu z tělocvičny bez make-upu, vypadala krásně s těmi punčochami. Sofia se ráda udržuje v kondici, což je také jeden z hlavních důvodů její přirozené krásy.

6. Trochu blíže:

Sofia Vergara bez makeupu 6

Sofia byla spatřena na slunci bez make -upu. Vypadala docela působivě a pohodlně bez váhání předváděla svou přirozenou krásu. Sofia je od přírody klidná a tichá, ale tentokrát dokázala dát funky a dětský výraz. Tento obrázek její skutečné tváře Sofie Vergary s make -upem i bez něj je jiný!

7. Připraveno ke spánku:

Sofia Vergara bez makeupu 7

Sofia Vergara byla spatřena bez make-upu ještě někdy, když zveřejnila svůj obrázek bez make-upu na Instagram. Tento obrázek se stal virálním během velmi krátké doby a další celebrity dokonce obdivovaly jeho přirozenou krásu. To ukazuje její odhodlání zajistit, aby její pokožka byla zdravá a uzdravující se, když je na posteli bez make -upu.

8. Před a po:

Sofia Vergara bez makeupu 8

Vlevo je obrázek Sofie bez make -upu a vpravo je její obrázek s make -upem. Na tom prvním nevypadá vůbec špatně. Ačkoli je unavená, dokáže vypadat rozkošně a připravena na obrazovku. Je jednou z nejpřirozeněji krásných žen ve filmovém průmyslu, která nepotřebuje make -up, aby vypadala lákavě. Toto je naše oblíbená Sofia Vergara s líčením i bez něj.

9. Další detailní obrázek:

Sofia Vergara bez makeupu 9

Toto je další detailní snímek Sofie Vergary, kde předvádí svůj vzhled bez řasenky. Kolumbijsko-americký model dokáže do značné míry rozhýbat ležérní a přirozený vzhled. Tento snímek byl pořízen, když je herečka na cestě do glam show a kde se chystá získat velkou pozornost.

Další tipy:

Všichni milujeme Sofii Vergaru bez makeupových obrázků. Jak ale nejlépe dosáhneme čisté pleti jako ona? Zde jsou tipy z naší strany.

  1. Během spánku vždy odstraňte make -up. Spěte bez make -upu a dopřejte pokožce čas, aby zůstala volná a měla čas dýchat.
  2. Ujistěte se, že obličej je vždy zvlhčený. Nikdy nenechávejte pokožku suchou.
  3. Pijte hodně vody, která může pomoci hydratovat a vyživovat pokožku.
  4. Vyhněte se slunečním paprskům a škodlivým škodlivinám nošením ochranných krémů a opalovacích krémů při výstupu.
  5. Jezte zdravě a udržujte čistý životní styl, který vám může vždy pomoci mít jasnou a zářící tvář.

Tyto obrázky Sofie Vergary bez make -upu byly docela dlouho virální, protože netizeny nedokázaly strávit, jak krásně může vypadat i bez make -upu. Ale vzhledem k našim tipům a návrhům můžete také vypadat stejně. Sdělte nám zde své komentáře.

Lidé se také ptali:

1. Jaké jsou tipy pro krásu Sofia Vergara?

Navzdory svému věku je Sofia známá pro bezchybnou a mladistvou pleť. Mezi její tipy pro krásu patří udržovat pokožku vždy hydratovanou, mít pouze zdravé jídlo, udržovat tělo v kondici a mít pouze čistý a zelený čaj.

2. Jak probíhá dieta a cvičení Sofia Vergara?

Fitness a dietní rutina Sofia Vergara patří mezi nejžádanější. Vzhledem ke své stále mladistvé postavě a zdravému tělu patří Sofie mezi ty, kteří milují posilovnu. Zajistí, aby to nikdy nevynechala. Vždy miluje saláty a zdravé jídlo. Její oblíbené cvičení v posilovně je s činkami.

3. Co je rutina péče o pleť Sofia Vergara?

Tajemství péče o pleť Sofia je vždy udržovat její pokožku zvlhčenou a zajistit, aby pokožka vždy dostávala dobrý vitamín C. Herečka také připisuje svůj vzhled a péči o pokožku vizážistce Sofie Vergara Kayleen McAdams, díky které vždy vypadá okouzlující!