Bez makeupu

8 obrázků Prabhů s make -upem i bez něj

Prabhas Raju Uppalapati, mladá rebelská hvězda telugských filmů, je jedním z největších mladých talentů Tollywoodu a získala uznání díky široké filmové základně. Ale tento 38letý má mnohem víc než jen filmy. Má znalosti, talent a rozhodně i vzhled. Ale co se stane, když je konfrontován s kamerou bez make -upu? Dodržuje stále svou pověst? Chcete -li zjistit, že byla vysvětlena řada jeho určitých obrázků bez make -upu:

Prabhas s fotkami makeupu a bez nich:

Níže můžete vidět svého oblíbeného telugského pohledného hrdinu Prabhase bez úžasných fotek líčení.

1. Kliknutí na střelnici:

prabash bez make -upu 1

Tvrdá práce. V životě nelze ničeho dosáhnout bez tvrdé práce. I malý tlak při něčem může člověku pomoci dosáhnout čehokoli. Heslem Prabhas je „vyndat“ im ”z nemožného“. Po celý svůj život si vždy udržoval své silné a sebevědomé chování, které ho dostalo do fáze, ve které je dnes. Jeho tajemství- pravidelné cvičení s průměrnou, ale zdravou stravou. Na obrazovce i mimo něj je docela veselý člověk, který říká lidem, kteří ho znají, ale pokud jde o podnikání, pak to myslí vážně. Na tomto obrázku plnovous říká, že na soupravách nenosí žádný make -up.

2. Snap From Movie:

Prabhas s make -upem i bez něj 2

Dobrý vzhled lze dnes fyzicky změnit. Ale když se člověku přirozeně narodí „umřít pro“ dobrý vzhled, lidé prostě zůstanou bez řeči. Proč byste si už tak dobře vytvarovanou tvář ničili líčením. A to je součástí sady. Jediným použitým make -upem je možná pleťový toner, který je pro fotoaparát nutný. Kromě toho je jakýkoli make -up ne. Ve svém drsném vzhledu na obrázku výše prabhas předvádí svůj dobrý vzhled bez lítosti.

3. Hezký styl:

Prabhas s make -upem i bez něj 3

Tato filmová hvězda je v centru pozornosti už nějakou dobu a je zcela zřejmé, že se v dohledné době nikam nechystá. Na obrazovce je jako tygr a někdy se choval jako přirozený chlapec bez make -upu. Žádný nepořádek nebo blábolení není vše, o co žádá. Ačkoli jeho rané filmy byly hodnoceny průměrně, stále je sledoval a stoupal ke hvězdě, kterou je dnes. Aby člověk dosáhl vrcholu, musí mít schopnost vylézt na žebřík a měl schopnost to dokončit.

4. Stylová pozice:

Prabhas s make -upem i bez něj 4

Prabhas také provedl mnoho focení pro různé značky. I na těchto foceních si stále udržuje odstup od silného líčení, používá se jen to, co je nutné.

5. Hit Movie Still:

Prabhas s make -upem i bez něj 5

Nyní je ikonou stylu pro miliony lidí a tvrdě pracuje na udržení majetku, který má. Podporuje každodenní příjem čerstvých šťáv, které vašemu tělu nejen dodají potřebné vitamíny a minerály, ale také pomohou očistit vaše tělo od jakýchkoli nečistot, aby vaše tělo bylo mnohem aktivnější a zdravější. Jeho oblíbený vzhled je drsný vzhled, protože vždy chce vypadat jako ten „macho muž“ s líčením bez make -upu. Je dobře známý a známý pro tento vzhled. A správně, tento vzhled mu dobře sedí.

6. Trendy vzhled:

Prabhas s make -upem i bez něj 6

Výše uvedený prabhas udělal mnoho takových focení pro značky a výše uvedený obrázek je důkazem. Prabhas tvrdí, že líčení je pádem na kůži člověka. Je v pořádku, když je to nutné, použít základní náležitosti, ale jinak se vyhněte co nejvíce.

7. Pohledný chlap bez make -upu:

Prabhas s make -upem i bez něj 7

Tento vzhled čokoládového chlapce byl pro jeden z jeho filmů s malým make -upem. Byl to vzácný snímek, který byl pořízen, když vycházel ze setu, a muž, který má rád záři reflektorů, neváhal usmát se a chytře pózovat. V dnešním světě jen stěží získáte více skutečných lidí, jako jsou prabhové.

8. Pohodlné sezení:

Prabhas s make -upem i bez něj 8

Prabhas je také fanouškem tetování a říká, že tetování je duše člověka, která je na těle nakreslena jako plátno. Nemá žádnou specifickou zálibu v barvě oblečení, které nosí, a vypadá dobře ve všech svých volbách. Fyzická osoba pravdivá a pravdivá je vedena k dosažení nejvyššího vrcholu své kariéry a zcela oprávněně nakonec dosáhne svých cílů. zde ukazuje svou tvář bez make -upu a své oblíbené návrhy tetování.