Bez makeupu

8 obrázků Demi Lovato bez makeupu

Demetria Devonne, nebo spíše Demi Lovato, byla kulturní ikonou a inspirací od samého začátku své kariéry. Díky druhé nejlepší hudební produkci Disney, Camp Rock, se tato malá dívka proslavila jako zpěvačka a herečka. Svět se o jejích písních pomalu dozvěděl a brzy vyšlo její album. Poté začala herecká kariéra a s malými krůčky je tato skvělá dáma nejen herečkou, zpěvačkou a písničkářkou, ale také hrdou majitelkou své vlastní kosmetické a zkrášlovací řady Devonne od Demi. Tím se dostáváme k tématu dnešního článku, čerstvé tváře Demi bez make -upu.

Demi Lovato bez make -upu:

Webkamera Selfie:

Demi Lovato bez fotek líčení

Selfie jsou ve světě mládeže nezbytností a velmi často je to jeden z nejlepších způsobů, jak odvodit, zda je člověk bez make -upu opravdu tak krásný. Tento obrázek Lovato je selfie s webovou kamerou, kde se objevuje bez viditelných známek make -upu, a přesto vypadá skvěle lákavě. Podle vzhledu lze říci, že má opravdu dokonalou pleť.

Fresh Faced Beauty:

Demi Lovato bez make -upu 2

Demi Lovato jednou požádala své fanoušky, aby se na celý den zbavili make -upu a ozdobili kůži, ve které se narodili. Aby pozvedla ducha přírodní krásy, pokračovala na sociálních sítích, kde vypadala jednoduše, aby se o sobě méně líčila ohromující v jejím přirozeném já. Žádná podšívka, žádný make -up a žádný lesk, a nemohli jsme ani říct, jestli opravdu nebyla líčená méně.

Upřímný:

Demi Lovato bez make -upu 3

Nikdy nebylo pochyb o tom, že Demi je dokonalá bytost, kterou je. Kromě toho, že je v srdci miláčkem, je také proslulá tím, že je jedním z nejlépe vypadajících idolů, kteří se vždy mohou pochlubit svou bezchybnou pletí bez jakéhokoli make -upu. Tato její upřímnost je přesně to, co jsme potřebovali, abychom dokázali její hodnotu bez make -upu.

Minimalista:

Demi Lovato bez makeupu 4

Vždy ve prospěch minimalismu, Demetria Lovato vždy udržovala svou krásu s nízkými vlasy a make -upem. Inspirace, proto označená, zde zobrazuje její minimalistický vzhled pouhým přetažením na vložky, když znovu odhalila svou jasnou tvář veřejnosti.

Ranní selfie:

Demi Lovato bez makeupu 5

Všichni jsme měli dny, kdy se rannímu světlu dařilo díky cloně fotoaparátu a obrazu, a proto se vyrábí andělský. Demi Lovato musela mít stejný pocit, jako když pózovala s ranním šálkem kouřící kávy. Tato diva, která se chlubila tetováním vedle čisté kůže, vypadala úžasně.

Drobná aféra:

Demi Lovato bez makeupu 6

Zde máme krásný obrázek popové hvězdy, která se chlubí svou úžasnou kůží, když světu představuje svého nově získaného mazlíčka. Demi Lovato je hrdou majitelkou mořské želvy, a zatímco jsme slintali nad ní a jejím novým mazlíčkem, Demi vypadala v tomto bez make -upu hezky. Obrázek byl důkazem toho, jak nevyžaduje, aby byl make -up krásný.

Obrázek u bazénu:

Demi Lovato bez makeupu 7

Jen velmi málo lidí nebo spíše dívek se cítí pohodlně ve své vlastní kůži. Zatímco někteří se mohou vypořádat s nerovnoměrnými problémy s tónem pokožky, některé pihy jsou největší bariérou. Demiin obrázek u bazénu nám však dal skutečný pocit. Na tomto obrázku hrála bez make -upu, Demi se chlubila hezkými pihami a vypadala báječně.

The Pretty Smilers:

Demi Lovato bez makeupu 8

Poslední obrázek Lovato ji ukazuje v jednom z jejích krátkých účesů, kde vypadala úplně nádherně a blýskala se svými perleťovými bílými.