Bez makeupu

7 obrázků Jennifer Winget bez make -upu

Jennifer Winget je televizní hvězda na malé obrazovce, která také měla tu čest vystupovat v bollywoodském trháku Kuch Naa Kaho. Většinou ji však můžete vidět v mnoha indických televizních seriálech, za které také získala mnoho ocenění. Vdaná za Karana Singha Grovera je Winget šťastná žena v nejvyšším věku se vzhledem a úspěchem, ale vyvstává hlavní otázka, zda vypadá i mimo ni jako anděl?

Krásná Jennifer Winget bez make -upu:

Tento článek vám poskytne 7 neviditelných obrázků Jennifer Winget bez makeupu, které vás opravdu ohromí.

1. Dívka od vedle:

Jennifer Winget bez make -upu

Jennifer Winget může být docela prskající diva, která je na obrazovce se svými kočičími očima a drobnou tváří, ale stejně jako každý z nás, mimo obrazovku, Winget zůstává pokorný a jednoduchý, ale tady je čas odhalení. S makeupem vypadá ohnivě žhavě a bez ní je sladká jako cukr. Na tomto svém obrázku má vlasy stažené zpět do poníka se sladkým širokým úsměvem na tváři.

2. Unavený vzhled:

Winget Jennifer bez makeupu 2

V životě hvězdy často převládá hektický rozvrh. Musí utíkat od setu k setu a sem a tam, měnit kostýmy a líčení, natáčet pozdě v noci a na konci dne jako člověk je možné, že se cítí unavená a utopená a vyčerpaná. Pokud se někomu po tom všem stále daří vypadat sladce, neměla by být považována za obyčejnou krásku? Můžete vidět rozdíl mezi jennifer winget s make -upem a bez něj.

3. Za sadami:

Winget Jennifer bez makeupu 3

Toto je sladký obrázek jinak dívčí Jennifer Winget bez make -upu, kde byla prasklá během jednoho ze svých natáčení postav pro indický seriál. Na place hrála postavu, a proto byla oblečená v ležérních šatech s měkkým balzámem na rty.

4. Obrázek ventilátoru:

Winget Jennifer bez makeupu 4

Nikdy nevíte, kdy se na vás fanoušek vrhne a bude vás prosit o obrázky, a proto můžete často vidět hvězdy na jejich fanouškovských foceních bez make -upu. Totéž zde stojí před krásnou Jennifer Winget, která se rozhodla pro obrázek s fanouškem. I bez make -upu vypadá vysloveně bezchybně s lehkou vložkou a leskem.

5. Při natáčení:

Jennifer Winget na natáčení střílí 5

Tento obrázek Winget byl pořízen na londýnském Trafalgarském náměstí, kde byla na natáčení a pracovala na svém seriálu. Zde vidíte, že má přes sebe vlněný kabát, který ji chrání před chladem, zatímco její tvář vypadá naprosto úchvatně. Protože je po hodinách sbalení, odstranila make -up a nyní i ve svém přirozeném já vypadá úžasně.

6. Oslava narozenin:

Oslava narozenin Jennifer Winget 6

Toto je jeden z nejlepších obrázků Jennifer Winget. Na jedno ze svých narozenin se osamělá Winget rozhodla strávit nějaký kvalitní čas se svou nejlepší kamarádkou u několika nočních drinků, a proto se vydala ven, aniž by skutečně přemýšlela o tom, že by si udělala úkol jen proto, aby se setkala se svým přítelem. Můžete vidět, kolik hezkosti se vejde do rámečku i bez vnější pomoci s líčením.

7. Výlet:

Jennifer Winget Výlet 7

Jennifer Winget se svým manželem, bušícím srdcem Karanem Singhem Groverem, vyrazila na veřejný výlet, kde se klasicky oblékla do kauzálních riflí a zastrčila do košile spolu s malým líčením. Vlasy měla rozpuštěné a krásně upravené.