Bez makeupu

5 nejlepších fotek Shruti Hassana bez make -upu

Shruti Hassan, dcera známého jihoindického herce Kamala Hassana a Sariky, je sama indickou herečkou, zpěvačkou a také hudební skladatelkou. Po bollywoodském debutu ve filmu „Štěstí“ po boku Imrana Khana se proslavila v celé zemi. Navzdory svému talentu v různých podobách je nevyhnutelně krásná mladá dáma, která dokáže očarovat lidi očima a šarmem.

Shruti Hassan bez make -upu

Úžasné obrázky Shruti Hassan bez líčení:

Zde jsme připraveni diskutovat o vzácných fotografiích slavné jihoindické mladé herečky Shruti Hassan bez make -upu.

1. Během nahrávání:

Níže uvedený obrázek je starým obrázkem Shruti Hassanové, když byla více založená na podepisování a skládání, a ne tolik na herectví. Vidíme, že je nenalíčená, ale vypadá hezky, protože se narodila jako kráska. Má na sobě hnědý top bez rukávů a vnitřní kostru s potiskem. Její krk obklopují dva řetízky, jeden stříbrný a jeden delší bronzový řetízek se srdcem a kruhovým přívěskem na konci, díky čemuž vypadá trendy. Když jí třásně padají na jednu stranu, má vlasy vzadu svázané.

Shruti Hassan bez make -upu 1

2. V události:

Shruti Hassan svým úsměvem roztaví tisíc srdcí. Vypadá tak hezky i s nejtenčí možnou vrstvou rtěnky a bez make -upu. Na tento obrázek se klikla událost a vidíme, že má na sobě hnědou, tangovou mikinu. Její vlasy jsou stále otevřené a spadají až na ramena ve stupňovitém střihu, díky čemuž jsou vidět její třásně. Pravděpodobně nosí černou tašku.

Shruti Hassan bez make -upu 2

3. Při natáčení filmu:

Tato konkrétní fotografie byla natočena během filmu a nachází se mezi dramatickou scénou. Její oči jsou okouzlující, protože vidíme, že ji bolí buď naděje, nebo zoufalství. Její oči vypadají bezmocně, a tak můžeme hádat okolnosti, že měla jednat. Její vlasy jsou zplihlé poblíž pokožky hlavy, ale jak padají, jsou krásně natočené. Je opravdovou krásou toho, kdo dokáže na obrazovce dokonce vyjádřit pocity bez make -upu.

Shruti Hassan bez make -upu 3

4. Funky Look:

Na tento obrázek bylo kliknuto v jiné události, kde můžeme vidět, že hezká dáma je tmavě modrý top bez rukávů s vytištěnými květinami. Trochu se ohání pasem, když se vršek snižuje ve tvaru písmene V, takže obě strany jsou trochu prázdné. Díky tomu je trendy a díky náhodnému příslušenství, které má na sobě, vypadá funky.

Její pravá ruka má tenké náramky a v černé a stříbrné barvě a jeden silnější náramek na konci. Na druhé ruce má černý pásek se stříbrnými cvočky, které ladí s páskem, který měla na černých džínách. V prstech má stříbrné prsteny a nehty má nalakované na černo. Má stejný nákrčník, jaký jsme viděli na obrázku výše, a vlasy má otevřené. Je vysoká a spravedlivá a bez make -upu vypadá perfektně předvečer.

Shruti Hassan bez makeupu 4

5. Během filmu „3“:

Tento jednoduchý pohled na školačku byl záběrem Shruti Hassanové, když natáčela svůj film 3. Prohlašuje, že i v tom nejjednodušším vzhledu školačky může vypadat krásně svým kouzlem a samozřejmě očima. Jako typická školačka má na obou stranách vlasů uvázané dva plátky a vlasy dělené od středu je zvýrazňují. Je to obyčejná oranžová Kurti s vytištěnými černými vzory. Má rty lehce namalované kaštanově hnědými a na čele má malé bindi pouze bez tvrdého líčení. Její výraz se zdá být trochu zdrženlivý nebo vyděšený, jak je vylíčen pro film.

Shruti Hassan bez makeupu 5