Bez makeupu

20 obrázků Katriny Kaif bez make -upu

Jak často jste viděli televizní osobnost Katrinu Kaifovou na televizní obrazovce a propadli jste jí? Ano, o této britské indické filmové osobnosti budeme mluvit v dnešním článku. V raných dospívajících letech začala s migrací z míst na místa s pouhou smlouvou o modelování malého města.

Nakonec, když její modelingová kariéra rozkvetla, se etablovala ve světě zábavy na straně 3, kde si v roce 2004 její vystoupení ve filmu z Telugu vysloužilo cestu k bollywoodskému úspěchu. Od té doby byla na cestě k úspěchu nezastavitelná. S přibývajícími léty získávala další komerční úspěch. Tato herečka s andělskou tváří pomalu zvládala dovednosti bollywoodského úspěchu tím, že bezchybně absolvovala taneční testy číslo položky a nyní je mezinárodní celebritou, která je proslulá svým blaženým vzhledem a skromností.

Katrina kaif bez make -upu

Na obrazovce nad vrstvami zúžené tváře každá osobnost září a vzkvétá. Díky modernímu oblečení a účesům, jasným doplňkům a nalíčené tváři vypadá každý bezchybně. To je jen další oslnění světa navijáků. Ale co se stane, když jsou tyto celebrity konfrontovány v reálném světě bez jejich maskérů, kteří čekají za kamerami na opravy. Bohužel i celebrity si potřebují odpočinout od neustálých navijáků fotoaparátu, a proto je zde článek pro Katrina kaif bez make -upu.

Katrina Kaif bez vzhledu:

Katrina Kaif, bollywoodská herečka, vypadá nádherně, nádherně se skvělými hereckými schopnostmi. V každém případě jste si někdy mysleli, jak vypadá bez kosmetiky nebo make -upu?

1. Promítání filmu:

Katrina Kaif bez make -upu 1

Když se Katrina objevila na scéně filmu „Ek Tha Tiger“ pro její promítání filmů, viděli jsme její bezvýrazný make -up a okamžitě jsme byli zaskočeni a překvapeni, jak hezká a dokonalá vypadala. Půvabně si nesla rozepnutý třesk s culíkem, udržovala si svůj vzhled bílou volánovou košilí a houpala se.

2. Profesionální vzhled:

Katrina Kaif bez make -upu 2

I když je občas zábavná, milující a praštěná, pokud jde o práci, Katrina má svou profesionalitu, a proto zde ve své vážné tváři vypadá úžasně profesionálně se staženým těsným drdolem a měkkou bílou košilí. S detailním záběrem vidíte, jak stále houpá svou čistou kůži a hezké pukance.

3. Rodinná večeře:

Katrina Kaif bez make -upu 3

Při natáčení svého filmu Dhoom 3 si Katrina udělala čas na strávení klidného dne se svými blízkými a tady je obrázek té večeře, kde seděla vedle svého možná krásného muže, a přestože z dálky vypadá dolled, na při důkladné prohlídce byla viděna líčení méně a přesto půvabná a krásná jako vždy.

4. Unavené oči:

Katrina Kaif bez makeupu 4

Všichni víme, že život celebrity je hektický a naplánovaný. Mají přísnou rutinu, kdy se musí řídit provazy a žebříčky, do kterých byli nasměrováni, a zároveň dokážou vypadat bezchybně. Zde je jedna část, kde Katrina nepotřebuje vůbec žádné úsilí. Na tomto obrázku, i když vypadá unaveně se šikmýma očima, tato herečka tanečnice ví, jak vypadat nejlépe bez postřiku make -upem.

5. Bublinový cestovatel:

Katrina Kaif bez makeupu 5

Na cestě z letiště je zde Katrina vyfocena se všemi úsměvy a bublinami při výstupu. Opět je oděna ve svém normálním já bez jakéhokoli make -upu, což je zřejmé z jejího obrazu. ale i s jednoduchým bílým tričkem a poníkem Katrina nadále vypadá nádherně a glam.

6. Fan Shoots:

Katrina Kaif bez makeupu 6

Katrina oblečená v modrobílé tunice zde na tomto obrázku pózuje pro obrázek se svými oblíbenými fanoušky. V obličeji není žádný odstín make -upu, ale podle vzhledu budete stále oslněni její elegancí a krásou, i když má normální zadní účes a normální dostatečně tuniku.

7. Tradiční oděv:

Katrina Kaif bez makeupu 7

Katrina kaif opět vypadá bezchybně v jednom ze svých tradičních šál a kulturních oděvů a hledá něco. Tady je z jejího vzhledu nevyhnutelné, že nemá make -up a je pro nás neskutečné věřit, že žena za zábleskem kamery bude stále vypadat tak bezchybně.

8. Výstřel auta:

Katrina Kaif bez makeupu 8

Toto je jeden z mnoha případů, kdy jsme měli tu čest podívat se do Katrininy skutečné tváře, spíše než do její obrazovky. Katrina sedí v autě pravděpodobně někam pryč a sportuje normální ohon předního třesku bez make -upu ve tváři. Její tvář panenky nám říká, jak krásná žena bude vždy úžasná, aniž by měla po ruce tašku na make -up.

9. Návštěva chrámu:

Katrina Kaif bez makeupu 9

Když Katrina navštívila zlatý chrám v Amritsaru, paparazzi ji vyfotografovali v jejím kulturním oděvu, jak vypadá tradičně, když používala svůj šátek k zakrytí přední hlavy. Bílé jednoduché kaifové opálení vyhovuje jejímu neposkvrněnému vzhledu, když nás stále oslňuje.

10. The Plain Jane:

Katrina Kaif bez makeupu 10

Na jedné ze svých mnoha akcí, kterých se zúčastnila, byla Katrina oblečená do svého ležérního bílého trička s modrými džíny a vlasy staženými do ocasu. I bez extravagantních účesů a pudrového makeupu se jí daří vypadat úžasně ležérně a elegantně.

11. Fan Selfie:

Katrina Kaif bez makeupu 11

Toto je další z jejích fanouškovských focení, kde sladce pózuje vedle svého fanouška, který se chlubí dokonalou porcelánovou pokožkou, aniž by měl náznak makeupu. Katrina, která má normální uhlazené vlasy, určitě ví, že se spojí s normálním davem a přesto vypadá skvěle.

12. Vzhled mimo kameru:

Katrina Kaif bez makeupu 12

Na scénách jejího nedávného filmu Dhoom 3 si herecké obsazení v Chicagu odpočinulo od rigorózní práce a právě tehdy si Katrina všimla, jak se svým jednoduchým nerdovským pohledem mísí s ostatními. Chlubí se velkou sklenicí a úhledně si stáhne vlasy. Za obrazovkou dokonce bez make -upu vypadá obdivuhodně jako vždy.

13. Funny Selfie:

Katrina Kaif bez makeupu 13

Na tomto obrázku se ukazuje její praštěná stránka a je tu další Katrina kaif de-glam selfie, kde udeří vtipnou pózu. Dokonce i bez náznaku make -upu v její tváři lze snadno vidět, jak vypadá zbožňující a dechberoucí. Svým dokonalým vzhledem a přirozenými růžovými svrčky si při chůzi klikne telefonem.

14. Na letišti v Bombaji:

katrina-kaif-bez-make-upu-14

Tato fotografie Katriny kaif byla pořízena na letišti v Bombaji, kde vypadá zářivě a krásně, aniž by se nějak líčila. Vypadá úžasně s námořnickou tunikou, černými legínami a odpovídajícími hnědými botami. Vždy vypadá nádherně a nechává si vlasy otevřeně a nosí černou kabelku. Vypadá zatraceně nádherně a stylově díky své jednoduché přírodní kráse.

15. At Ajmer Shooting Rajniti:

katrina-kaif-bez-make-upu-15

Tento obrázek byl zachycen, když navštívila Ajmer za to, že nabídla náboženskému chadaronovi mauzoleum sufibského světce Khwaja Moinuddina Chistiho. To bylo vzato, když se tam šla modlit za úspěch nového projektu filmu Rajneeti. Vypadala jednoduše s tradiční bílou barvou salwar kameez a červeným chunni. Je to dokonalý obraz Katriny kaif bez make -upu.

16. Narozeninová párty Farhana Akhtara:

katrina-kaif-bez-líčení-16

Katrina Kaif vypadá jako panenka Barbie, i když není nalíčená. Tato fotografie byla zachycena, když šla na narozeninovou oslavu narozenin Farhana Akhtara. Vypadala elegantně a jednoduše na sobě žluté splývavé šaty, které také bez make -upu. Je to naprosto krásná dívka.

17. Ve filmu Ek Tha Tiger:

katrina-kaif-bez-make-upu-17

Ve filmu je líčení nutností vypadat krásně na obrazovce, ale Katrina kaif to prostě dokázala tím, že ve scéně filmu Ek Tha Tiger nenosila žádný make -up. Na tomto obrázku má Katrina Kaif krátké bílé šaty, přes ně hnědé sako a kolem šálu. Vlasy jsou jednoduše otevřené a dodávají velmi realistický vzhled. Nebyly přidány žádné vysoké podpatky, ve skutečnosti nosila bílé plátěné boty, takže vypadala extrémně krásná.

18. Katrina Kaif Vzácný obrázek bez make -upu:

katrina-kaif-bez-make-upu-18

Tato fotografie Katriny Kaifové byla pořízena v jejím vlastním bydlišti. To bylo pořízeno, když byla se svými sourozenci ležérně bez make -upu. Všichni členové její rodiny se s dokonalou pletí krásně podobali. S barvou kůže vypadala vždy hezky.

19. Se sestrami:

katrina-kaif-bez-make-upu-19

Trávit čas s rodinou je krásné. Tento obrázek Katriny Kaifové uvádí totéž, užívá si se svými sestrami. Toto je její zvláštní obrázek, jak to pořídila se svými sestrami, kteří s nimi prožili upřímný okamžik. Zdálo se, že tento obrázek byl se svými sestrami velmi šťastný.

20. Katrina Kaif s ministrem cestovního ruchu v Rádžasthánu:

katrina-kaif-bez-make-upu-20

Tento obrázek pro ni byl velmi zvláštní, protože byl pořízen s ministrem cestovního ruchu v Rádžasthánu Binou Kak. To bylo pořízeno v době, kdy šla získat ministerské požehnání v době uvedení filmu „New York“ v roce 2009, když ministr jednal s Katrinou Kaif ve filmu Maine Pyaar Kyun Kiya.

Bollywoodská nádherná herečka Katrina Kaif byla velmi slavná a zatraceně jistá, že o ní nepotřebuje žádný úvod. Seznámila se po první přestávce v bollywoodském filmu Boom. I když na své kariéře neudělala žádnou tvrdou práci, byla ohromena svým vzhledem od fanoušků a kritizována kritiky. Byla dříč a nikdy se nevzdávala těch jednodušších věcí, protože byla úspěšná ve filmovém průmyslu a zkoušela těžší a náročnější role. Je rozhodně přitahovatelem davu, protože ji může zdobit její nádherný vzhled. Ve skutečnosti nesnáší make -up na kůži a obličej, protože miluje, že je jednoduchá a atraktivní.