Bez makeupu

15 úžasných obrázků Jennifer Lopez bez make -upu

Kdo by neznal Jennifer Lopez? Slavný zpěvák, herec a módní diva jsou známí a slavní po celém světě. Je velmi populární od poměrně mladého věku v hudebním průmyslu. Navíc její vzhled a krása jsou bezkonkurenční. Vzhledem k tomu, že jsme zvyklí dívat se na její obrázky krásy a líčení, jsou tyto Jennifer Lopez bez make -upu trendy právě teď.

Alba JLo jsou nejoblíbenější a její smysl pro módu je populární, ale její vzhled bez make -upu není úplně správný a šíří se, proč ne, je známá skvělým stylem na obrazovce. Proto je Jennifer Lopez bez make -upu nyní vidět na několika místech. Pokračujte ve čtení, abyste věděli, jak tyto virální fotografie JLo bez make -upu vypadají.

15 nejnovějších fotografií Jennifer Lopez bez make -upu, které si nesmíte nechat ujít:

Obrázky Jennifer Lopez bez líčení jsou nyní virální a trendové z nějakého důvodu. Vzhledem k tomu, že je ikonou krásy a módy, Jennifer Lopez není žádný make -up docela odhalující.

1. Furry Doll:

Jennifer Lopez bez make -upu

J Lo vypadala senzačně na tomto obrázku, kde měla chlupatou zimní bundu a roztomilý malý drdol. Měla na sobě všechny oči a na tváři žádné stopy po makeupu. Všichni jsme zvyklí vidět její krásu a módu na obrazovce. Tato Jennifer Lopez bez make -upových obrázků nešla s následovníky na začátku docela dobře. Zachovala to jednoduše a elegantně. J Lo jistě ví, jak se zbavit jakéhokoli vzhledu a nepotřebuje pomoc kosmetiky, aby vypadala hezky.

2. Udržování tepla a pohodlí:

Jennifer Lopez bez makeupu 2

Podívejte se na její krásnou kůži na tomto obrázku. Vypadala příliš dobře na to, aby to byla pravda, navzdory tomu, že měla na sobě jednoduché oblečení a zbavila se make -upu. J Lo určitě ví, že krása nestojí nic, když se to vaší pokožce líbí. Ráda elegantně stárne a je velmi jednoduchá a elegantní. Self miluje své syrové a jednoduché já, přestože odhalila Jennifer Lopez bez make -upu.

3. Po a před líčením:

Jennifer Lopez bez makeupu 3

Který z nich je podle vás nejoblíbenějším obrázkem této multitalentované dámy? Zatímco v líčení vypadala úchvatně, bez líčení překvapivě vypadá tak hezky. Její zářivá kůže je jako čisté plátno, na kterém se dá pracovat. Byla neposkvrněná a měla rovnoměrný odstín pleti. Zde je vidět Jennifer Lopez bez make -upu, nyní obrázky, když byla na cestě k události.

4. Čas selfie:

Jennifer Lopez bez makeupu 4

To je pravděpodobně nejlepší ze selfie fotografií J Lo. Zabila to se svázanými vlasy a bez make -upu. Je vždy nejlépe oblečená, bez ohledu na to, kam jde. Tato roztomilá a jednoduchá selfie překonává její věk a má zářící tvář se zářivou a jasnou pletí. Přestože se rozhodla pro tak jednoduchý vzhled, vypadala docela elegantně, musíme říci!

5. Dobré ráno Peeps:

Jennifer Lopez bez makeupu 5

Jennifer Lopez jednoho krásného rána zveřejnila tento svůj obrázek. Právě se probudila a klikla na toto. J Lo chtěla dát najevo, že nepatří k těm ženám, které touží po každodenním líčení. Na tomto obrázku vypadá Jennifer tak přirozeně a svěže. Sice trochu unavený, ale stále dost dobrý na to, abychom na nás všechny udělali dojem.

6. Udržování ležérnosti:

Jennifer Lopez bez makeupu 6

Na tomto obrázku jde Jennifer nakupovat v ne tak elegantním, ale neformálním oblečení. Se svou světlou pletí krade pohledy. Roztrhané džíny a ten rozkošný top na ní perfektně vypadají jako sportovní trendy zastrčené tričko. Tento obrázek Jennifer Lopez bez make -upu je vidět, když vykročila na výlet se svými drahými. Vypadá úchvatně.

7. Fitness Time:

Jennifer Lopez bez makeupu 7

Jennifer Lopez má vynikající postavu, díky které je jednou z nejžhavějších sólových zpěvaček v hudebním průmyslu. Patří mezi většinu nadšenců do fitness a aktivního životního stylu. Tady J Lo houpá ulicemi s krátkým bílým topem spolu s bílými natahovacími dny. Žádný make -up, ale stále úchvatný a jednoduchý!

8. Ohromující Diva:

Jennifer Lopez bez makeupu 8

Jennifer Lopez vždy přinesla perfektní balíček, kdykoli jsme od ní očekávali nějaké skvělé. Zpívá tak dobře a skvěle se obléká. Tato moderní žena ví, jak být atraktivní, a nepotřebuje make -up, který by podpořil její krásu. Tento obrázek Jennifer Lopez bez make -upu je však docela jasný a vypadá velmi jednoduše, ale nádherně.

9. Připraveno k výstřelu:

Jennifer Lopez bez makeupu 9

Na tento obrázek Jennifer bylo kliknuto v sadách jejího nového videoklipu. Dosud nenosila žádný make -up a cvičí své sexy pohyby a předvádí své jiskřivé efektní kalhoty spolu s ležérním šedým topem. A při cvičení už je unavená, ale vypadá krásně. Navzdory tomu, že nemá žádný make -up, vypadá rozkošně. Jsme připraveni zakřičet „Akce!“

10. Surový a skutečný vzhled:

Jennifer Lopez bez makeupu 10

Tento obrázek Jennifer Lopez ukazuje její lásku k okrajovým účesům. Vypadá tak jednoduše a zároveň tak rozkošně. Ofina jí zakryla čelo a nechala zbytek obličeje, protože měla na diváky ohromný dopad bez líčení. Tento vzhled bez make -upu Jennifer Lopez patří mezi naše oblíbené díky krásnému úsměvu, který jí přidává na skutečné a syrové kráse!

11. Bez poskvrny čisté:

Jennifer Lopez bez makeupu 11

Jennifer miluje své ranní procházky a daří se jí udržovat trend. Dokáže, aby jednoduchá bílá bunda vypadala jako designová. Sotva se potřebuje efektně oblékat, protože to dokáže rozkolísat neformálním oblečením. Zde její vlasy zůstávají svázané a její tvář nevyžaduje žádný make -up, aby vypadala atraktivně. Tyto obrázky Jennifer Lopez bez make -upu jsou svěží a uvolněné. Jsme si jisti, že na tomto obrázku má dobré ranní jogging.

12. Čas dovolené:

Jennifer Lopez bez make -upu 12

Jennifer Lopez zveřejnila tento její obrázek na Instagramu, kde neměla žádný make -up. Její přirozená krása vycházela z obrazovek telefonů všech diváků. Vypadala docela klidně a vyrovnaně na tomto obrázku, kde byla spatřena, jak lenoší v plážovém křesle. Jlo je někdo, kdo miluje dovolenou a prázdniny, a její tvář bez make -upu dělá spravedlnost, vzhledem k tomu, že dělá něco, co miluje!

13. Za koly:

Jennifer Lopez bez makeupu 13

Jennifer Lopez byla spatřena, jak jede do své tělocvičny v Beverly Hills. Vyšla bez make -upu a měla jednoduchou červenou mikinu. Vypadala docela zářivě a její kůže vypadala bezvadně krásná. Navzdory make -upu vypadat jako JLo není snadný úkol. Tento obrázek byl pořízen, když Jlo jela ven, aby se zúčastnila svých pracovních schůzek a plánů.

14. Odpočívající tvář:

Jennifer Lopez bez makeupu 14

Odpočívající tvář Jlo zde vypadá unaveně. Nicméně na její vzhled bez make -upu na tomto obrázku je kliknuto poté, co má dlouhý den natáčení a relaxaci. Vypadá zářivě a jasně. Není divu, patří mezi špičkové divy krásy i bez make -upu.

15. JLO Quirky Self:

Jennifer Lopez bez makeupu 15

Toto je také naše oblíbené Jlo bez make -upu. Zde je vidět, jak relaxuje ve svém sídle po dlouhém pracovním dni. Sama o sobě vypadá nádherně – celá štědrá a mírumilovná. Tento obrázek zveřejnila sama na svém účtu na Instagramu a nemůžeme si pomoci, než se do něj znovu zamilovat. Je to absolutní diva krásy!

Další tipy:

Zde jsou tipy inspirované Jennifer Lopez, jak se starat o pleť a líčení,

  1. Hluboké čištění se nejvíce doporučuje pro nejlepší a čistou tvář bez selhání. Tato rutina pomůže vypláchnout kožní nečistoty a toxiny.
  2. Tónování pokožky je dobré pro kožní buňky jednou za tři, čtyři dny. To velmi pomáhá opravit a omladit pokožku.
  3. Ujistěte se, že jste odstranili make -up, pokud jej použijete do konce dne. Pomáhá pokožce hojit se a dýchat.
  4. Hloubkově vydrhněte a odlupujte kožní buňky, abyste odstranili odumřelou kůži a veškeré nečistoty.
  5. Ujistěte se, že se člověk stará o slunce pomocí opalovacího krému a zvlhčovače. To pomůže pokožce zůstat hydratovanou a chráněnou.

Obrázky výše na Jennifer Lopez bez make -upu jsou šokující, ale roztomilé a krásné. Patří mezi slavné a oslavované zpěváky po celou dobu a je populární, a proto je její péče o pleť a make -up dobře sledována. Dejte nám vědět, co si myslíte o jejím virálním vzhledu.

Lidé se také ptají:

1. Jaké je tajemství fitness Jennifer Lopez?

Jlo dieta je dobře známé tajemství. Dbá na to, aby každý den jedla zdravé a proteinové jídlo. Další jlo cvičení nikdy nezmeškáte za každou cenu a ona věří v aktivní životní styl. Jlo fitness je o zdravém a čistém jídle spolu s kondičním režimem, který je bezpodmínečně dodržován.

2. Jaká je rutina péče o pleť Jennifer Lopez?

Jennifer přísahá, že má zvlhčený a opalovací krém. Proto se stará o to, aby používala opalovací krém každý den a v každém bodě svého života. Věří také v hluboké čištění a časté čištění obličeje.

3. Kdo je vizážistka Jennifer Lopez?

Jenniferiným oblíbeným vizážistou je Scott Barnes. Zajišťuje, aby si Jlo udržoval zářivou tvář a celkově zářící kůži. Pro všechny její práce a rutiny dobře hledal vizážistku, a proto je za její záři tajemstvím.