Bez makeupu

15 obrázků Olivie Wilde bez make -upu

Olivia Wilde je proslulá americká modelka, herečka a producentka. Herecky debutovala v roce 2003 v hlavní roli v seriálu Jerry Bruckheimer s názvem „Skin“. Přestože přehlídka trvala krátce, Oliviiny herecké schopnosti vynikly. Herečka je uznávána za své role ve filmech jako „Tron: Legacy“, „Her“, „Cowboys“ & Aliens ‘,‘ Rush ‘a‘ Drinking Buddies ’. Olivia Wilde ztvárnila „Dr. Remy “v populárním televizním seriálu„ House “byl velmi uznávaný.

15 krásných fotografií Olivie Wilde bez líčení:

Podívejte se na těchto 15 nejlepších fotografií Olivie Wilde bez líčení a nepřestanete ji obdivovat.

1. Nepopiratelně hezký:

Olivia Wilde bez make -upu

Olivia Wilde ukazuje svou zářící a zářivou pokožku, kterou je přirozeně nadána. Na tomto obrázku byla herečka vyfotografována, jak opouští letiště v Los Angeles, zatímco ji limuzína čekala, aby ji doprovodila domů. Není divu, vypadá šťastně a září.

2. Spojení s přáteli:

olivia-wilde-bez-make-upu 2

Zatímco se bavila se svým přítelem v New Yorku, herečka se rozhodla jít bez make -upu a zbavit se svého glam vzhledu. Olivia Wilde předvedla svou přirozenou krásu a její bezchybnou pleť bylo snadno vidět, protože její vlasy byly drženy mimo její obličej sponou do vlasů. Jednoduché, ale extrémně krásné.

3. Viditelná záře v těhotenství:

olivia wilde bez make -upu 3

Tento obrázek Olivie Wilde byl pořízen pouhé dva měsíce před termínem jejího těhotenství. Na její tváři je jasně vidět těhotenská záře. Na tomto obrázku Olivie Wilde bez make -upu byla herečka spatřena ve volném černém grafickém tištěném svetru, který zakrýval její dětskou bouli. V teniskách byla připravena na hodinu Pilates.

4. No Makeup Beauty:

olivia wilde bez makeupu 4

Olivia Wilde je jednou z mála celebrit, které mohou vypadat stejně nádherně i bez make -upu. V tomto focení na filmovém festivalu Tribeca, který se konal v New Yorku, byla herečka vyfocena bez make -upu a snadno mohla utéct mnoha dalším celebritám, které si zakryly tvář umělými pudry. Díky jejímu zářivému úsměvu vypadala ještě krásněji.

5. Mňam mumie:

olivia wilde bez makeupu 5

Těhotenství rozhodně vyhovuje Olivii Wilde; s jejím tónem pleti udělala zázraky. Herečka oblečená do úzkých riflí a bílé košile se nechala vyfotit, když si vybírala kávu ze Starbucks. Její boule je mírně viditelná a i bez dotyku make -upu na tváři vypadala extrémně hezky.

6. Udržování nízkého profilu:

olivia wilde bez makeupu 6

Olivia Wilde učinila vysoce módní prohlášení se svým vystoupením na slavných cenách Elle Style Awards. Herečka si však zachovala velmi nízký profil a během svého transatlantického letu byla oblečená. Na sobě měla černé legíny s potiskem a kabát, byla ležérně oblečená a vlasy pevně svázané do uzlu. Na její tváři nebyl žádný make-up a po dlouhé 8hodinové cestě letem vypadá unaveně. Olivia Wilde se pokusila přehlédnout své fanoušky tím, že skryla tvář červenou šálou.

7. Věčná krása:

olivia wilde bez makeupu 7

Olivia Wilde vypadala stejně svěže a ležérně, když šla deštivým dnem ulicemi New Yorku. Přestože je herečka zvolenou tváří make -upové značky Revlon, většinu času dává najevo svou přirozeně tónovanou pleť. Olivia rozhodně nepotřebuje make -up, aby odhalila své výrazné rysy. Tento obrázek bez make -upu Olivie Wilde vyzařuje důvěru, kterou zcela obdivujeme.

8. Dovolená na Havaji:

olivia wilde bez makeupu 8

Přestože je Olivia Wilde celebritou, věří, že si užívá svůj osobní život. Hvězda byla spatřena na dovolené na Havaji se svým snoubencem Jasonem Sudeikisem. Duo se oddávalo vodním sportům jako šnorchlování, zatímco Olivia ukázala své zpevněné tělo v bikinách. Tento obrázek bez make -upu Olivie Wilde ukazuje, že ve svém přirozeném vzhledu může vypadat ohromující.

9. Street Style:

olivia wilde bez makeupu 9

Přestože je Olivia Wilde vyhlášenou hollywoodskou herečkou, může snadno a snadno vytáhnout svůj vzhled ve stylu ulice. V černé bundě, která měla na sobě šedé tričko a džíny, vypadala super. Zdálo se, že se Olivia v tomhle dobře zasmála!

10. No Glam Look for her Upcoming Movie:

olivia wilde bez makeupu 10

Olivia Wilde se rozhodla pro svůj nejnovější film „Meadowland“ bez úspěchu. Byla viděna v pytlovitých modrých kalhotách, malé kostkované košili a nadměrném modrém svetru. I bez make -upu vypadala nádherně.

11. Oh so Classy:

olivia wilde bez makeupu 11

Olivia Wilde byla spatřena, jak kráčí ulicemi New Yorku se svým štěnětem a přítelem. Její tvář byla holá, a přesto vypadala bez námahy chladně bez použití jakékoli kosmetiky. Její smysl pro styl je bezkonkurenční a ví, jak zdůraznit své výrazné rysy.

12. Pohled nevinné dívky-od vedle:

olivia wilde bez makeupu

Olivia Wilde je jednou z těch odvážných hereček, které se nevyhýbají veřejnému vystupování bez make -upu. V této Olivii Wilde bez make up image je herečka ležérně oblečená a přes ramena jí padají blonďaté zámky. Její kůže vypadá jasně a zářivě bez make -upu. Přestože se herečka zdá, že se trochu zdráhá fotografovat, ale není důvod, aby vůbec byla.

13. Jak se projevuje její vnitřní záření:

olivia wilde bez makeupu

Přirozený vzhled Olivie Wilde stačí k tomu, aby vynikla. Herečka věří v používání minimálního make-upu, když nežije své postavy na obrazovce. Na této fotografii Olivie Wilde bez líčení je herečka viděna se svým snoubencem Jasonem Sudeikisem, zatímco duo opouštělo letiště v Los Angeles. Jak její tón pleti vypadá bezchybně i bez použití kosmetiky, nás nechává v úžasu.

14. Typický Newyorčan:

olivia wilde bez makeupu 14

Olivia Wilde bez makeupu byla spatřena při nakupování v New Yorku jako každý jiný občan. Herečka měla na sobě modrou kostkovanou bundu a vlasy zůstaly rozpuštěné. Její tvář vypadala svěží a docela bez make -upu a tento obrázek nás nechává přemýšlet, co upoutalo pozornost Olivie Wilde?

15. Příliš roztomilý:

olivia wilde bez makeupu

Olivia Wilde předvádí svou vnitřní krásu a zář, kdykoli může. Herečka, oblečená ve světle modrém svetru, byla spatřena bez make -upu a právě odcházela z restaurace Red O v Kalifornii. Byla tam na rande na večeři se svým snoubencem a při odchodu z restaurace se usmívala. Olivia Wilde rozhodně nepotřebuje make -up, aby vypadala krásně a okouzlující.

Pro celebrity není veřejná vystoupení v jejich přirozeném vzhledu tak snadné. Ale Olivia Wilde se toho nemusí obávat, protože vypadá krásně s make -upem nebo bez něj. Byly to nejlepší snímky této krásky s holým obličejem.