Bez makeupu

15 obrázků Natalie Portman bez make -upu

Natalie Portman je prominentní hollywoodská herečka, která se také stala úspěšnou filmovou režisérkou a producentkou. Debutovala po boku Jean Reno ve filmu Leon: The Professional v roce 1994. Natalie Portman se narodila v Izraeli a má dvojí izraelské a americké občanství. Od svého prvního filmu Natalie ovlivnila své herecké schopnosti a bylo jisté, že ta dáma tu bude dlouho. Mezi filmové trháky, ve kterých hrála a získala ocenění, patří „Star Wars: Episode 1 – The Phantom Menace“, „Closer“, „The Other Boleyn Girl“, „Goya’s Ghosts“, Mars Attack ‘a‘ Beautiful Girls ’. Natalie Portman získala několik ocenění včetně „Oscara za nejlepší herečku“ za pozoruhodný výkon ve filmu „Černá labuť“.

Krásná Natalie Portman bez make -upu s obrázky:

Níže jsou uvedeny top 15 Natalie Portman bez make -upu, které by zajistily, že vypadá stejně krásná na obrazovce i mimo ni.

1. Krása holé tváře:

Natalie Portman bez make -upu 1

Natalie Portman dokáže vypadat nádherně i ve věku 33 let. Na tomto jejím žádném líčení nebyla herečka spatřena v Los Angeles za slunečného nedělního rána. Její brunetové kadeře jsou pevně stažené v copu a odhalují její bezchybnou kůži. V tomto muži Natalie Port bez líčení herečka právě vystupuje ze svého auta.

2. Unavená tvář:

Natalie Portman bez make -upu 2

Pro Natalie Portman nikdy nebylo líčení prioritou. Na rozdíl od jiných celebrit ji lze snadno spatřit při toulkách bez make -upu. Na tomto obrázku Natalie Portman bez make -upu jsou její vlasy pevně zadrženy černou čelenkou. Přestože na její tváři můžeme spatřit několik pupínků, její přirozená krása nemůže zůstat bez povšimnutí.

3. Bezchybný dobrý vzhled:

natalie-portman-bez-make-upu 3

Natalie Portman vypadá ve skutečnosti téměř stejně bez make -upu, jako na obrazovce hraje okouzlující osobnosti. Když je spatřena mimo obrazovku, raději zůstává jednoduchá, stejně jako na tomto obrázku, kde je jako jediné příslušenství vyfoceno v šedé košili a na krku má tenký řetízek.

4. K čemu je tento výraz:

natalie-portman-bez-makeupu4

Na tomto obrázku je oscarová herečka spatřena bez make -upu a zobrazuje zmatený výraz. Vlasy má stažené pevně dozadu v drdolu. Natalie Portman má na sobě tištěnou košili s hlubokým výstřihem do U. Ráda udržuje svůj make -up minimalistický a stále dokáže vypadat nádherně.

5. Žádné líčení – žádný problém:

natalie portman bez makeupu 5

Natalie Postman bez make -upu jasně ukazuje, že herečka potřebuje k veřejnému vystupování pouze svůj přístup a dobrý vzhled. Aby vypadala co nejlépe, nemusí být maskována několika vrstvami make -upu. Na tomto obrázku byla Natalie Postman spatřena, jak vystupuje z kancelářské budovy v bílé košili a riflích. Její neupravené vlasy jen doplňují její zářivý vzhled.

6. Dívka bez starostí:

natalie portman bez makeupu 6

Na tomto obrázku Natalie Portman bez make -upu byla herečka vyfotografována s odhalenou tváří as vlasy staženými z tváře s modrou čelenkou. Zdá se, že právě vyšla ze sprchy, stáhla si vlasy za vlasy a je připravena se odstěhovat. Její obličej vypadá svěží, čistý a báječný.

7. Na letišti:

Natalie Portman bez makeupu 7

Natalie Portmanová byla spatřena na letišti v LA v modrém kabátu na černé košili a riflovině. Byla viděna bez manžela a dvouletého syna a jako zavazadlo nosí pouze základnu spojky. Její tvář je zcela bez make -upu a zdá se, že má velmi dobrou náladu.

8. Drop-Dead Gorgeous:

natalie portman bez makeupu 8

Natalie Portman má přirozený vzhled. Aby herečka vypadala nádherně, nevyžaduje spoustu produktů. Věří v dobrou péči o svou pleť, aby vypadala krásně. Tento obrázek Natalie Portman bez make -upu rozeznatelně ukazuje její bezchybnou a hezkou tvář.

9. Oblečený:

natalie portman bez makeupu 9

Na tomto obrázku Natalie Portman bez líčení byla herečka vyfotografována oblečená nevhodně jednoduše. Vlasy má svázané do culíku a její tvář vypadá bez výrazu. I v tomto jednoduchém vzhledu vypadá výjimečně krásně.

10. Ach tak krásná:

natalie portman bez makeupu 10

Natalie Portmanová byla na tomto obrázku vyfocena bez make -upu, i když téměř nepotřebuje, aby vypadala krásně. Její oči v neobvyklém odstínu hnědé vypadaly okouzlující a dotvářely její dokonalý obličej. Chlad ve vzduchu jí otáčí nos, aby vypadala půvabně růžově a milujeme všechno, co na ní není, žádný make -up.

11. Spojení matky a syna:

natalie portman bez makeupu 11

Natalie Portman možná žije svůj okouzlující život, ale se svým dvouletým synem je prostě normální matka. Na tomto jejím bez make -upu je herečka spatřena, jak svádí svého syna Alepha v manhattanském Central Parku. V šedých džínách, ležérním tričku a s volně rozpuštěnými vlasy přes ramena vypadá herečka bez make-upu ještě krásněji.

12. Ranní fitness:

natalie portman bez make -upu12

Na tomto obrázku byla Natalie Portmanová fotografována, jak brzo ráno vyvenčí svého psa. Herečka je vidět na sobě červenou bundu na stopách a vlasy svázané vzadu. Ráno vypadá ještě hezčí, svěží a mladší.

13. Oblečený v bílém:

natalie portman bez makeupu

Natalie Portman bez make -upu je něco, co nemůžete přestat obdivovat. Je to někdo, jehož krása vychází zevnitř, a proto nevyžaduje nic umělého. Oblečená v bílé košili a volných kadeřích vypadá jako ztělesnění krásy.

14. Diva:

Natalie Portman bez make -upu14

Natalie Portman je bezpochyby Diva, která může vypadat vždy krásně. Tenhle je nejlepší z Natalie Portman bez make -upu, když byla herečka na dovolené ve Španělsku. Vlasy má svázané na temeni hlavy, takže můžete snadno obdivovat její dobrý vzhled a dokonalou pleť. Její kůže vypadá pružně a její rty vždy vypadají, že mají přirozeně živou barvu.

15. Rodinný portrét:

Natalie Portman bez make -upu

Na tomto obrázku je Natalie Portman spatřena se svým manželem a synem. Na její tváři není ani skvrna make -upu, a přesto vypadá tak okouzlující. Má na sobě sukni s potiskem a bílý top a při procházce se svou rodinou vypadá lehká jako pírko.

Doufáme, že jste si stejně jako my užili prohlížení toho nejlepšího bez make -upového obrazu hvězdy „Krásných dívek“. Souhlasili byste s námi, že Natalie Portman vypadá stejně nádherně jako avatary na obrazovce i mimo ni.