Bez makeupu

15 neviditelných obrázků Sarah Jessicy Parker bez make -upu

Sarah Jessica Parker, jedna z nejuznávanějších amerických hereček, je také návrhářkou a producentkou. Tato podnikatelka má za sebou řadu filmů, ale je známá především díky své roli Carrie Bradshaw v seriálu HBO Sex ve městě. Tato žena má vzhled a talent, a tak se dostala na velká plátna.

Sarah Jessica Parker bez make -upu

Obrázky Sarah Jessica Parker bez make -upu:

V tomto článku budeme diskutovat o některých obrázcích make -upu Carrie Bradshaw.

1. Ve věku:

Sarah Jessica Parker bez makeupu 1

Carrie Bradshaw není stejná, jak vypadala před několika lety v seriálu HBO. Sarah dnes vypadá trochu stará, ale neváhá, pokud jde o její tupé zobrazení její zcela skutečné tváře před médii. I se svými letitými vadami obličeje se tato hollywoodská Diva ničeho nebojí.

2. Ranní fitness plán:

Sarah Jessica bez makeupu 2

Sarah při pořizování tohoto obrázku vypadala zcela bez make-upu. Sportovala svůj fit outfit a bez jakéhokoli umělého zkrášlování vypadala její tvář lákavě než kdy dřív. Pokud hledáte dobrý sarah jessica parker bez make -upu, pak by to mohl být jeden z nejvhodnějších.

3. The White Top Beauty:

Sarah Jessica bez makeupu 3

Sarah Jessica Parker byla spatřena, jak kráčí po ulicích v jednoduchém bílém tílku. Předváděla svůj drsný, ale naprosto přirozený vzhled. Tato zaneprázdněná žena pravděpodobně nemá čas ráno se probudit a sedět se sadou na líčení. Může vypadat opravdu krásně, i když se odlíčí a hraje roli jednoduché ženy.

4. Ten šokující pohled:

Sarah Jessica bez makeupu 4

Vyděšená, ale krásná, že? Existují některé ženy, které obzvlášť vypadají velmi atraktivní, když se objeví jejich šokující tvář. Tento konkrétní obrázek sportuje naprosto lákavou tvář Sarah, zatímco byla šokována nějakým druhem akce spáchané kamerovým štábem (pravděpodobně). Ať už to bylo cokoli, událost odhalila přirozenou tvář Sarah a její obličejové vady byly také na tomto obrázku prominentní. Věří, že lidé rozpoznají pro její práci více než její vzhled a že je pro ni vhodný. Může s tím žít a být spokojená se svými vadami, protože jsou její součástí.

5. Ty dny špatných vlasů:

Sarah Jessica bez makeupu 5

Sarah byla prasklá na letišti, zatímco právě vystoupila z letu, se všemi vlasy rozcuchanými. Přesto vypadala velmi lákavě a vypadala nejlépe. Zdálo se, že masakr vlasů ji neobtěžoval ani neodváděl její pozornost, zatímco byla zaneprázdněna zobrazováním své přirozené tváře.

6. Jít někam:

Sarah Jessica bez makeupu 6

Po pohledu na tento obrázek lze s jistotou tvrdit jednu věc, že ​​Sarah jessica parker je jednou z nejúžasnějších hollywoodských hereček vůbec. Kromě svých skvělých výkonů zapůsobí na diváky svými svůdnými očima, tónovaným a chytře vyhlížejícím obličejem. Jednu věc lze říci, že tato žena může jednoduše vypadat krásně jen tím, že ukazuje, jaká je, ne jak vypadá s líčením.

7. Školní výlety:

Sarah Jessica bez makeupu 7

Sarah byla fotografována, jak kráčí se svým synem do školy. Tato žena ohromuje tisk svým nádherným zobrazením jednoduchého života. Je pro ně spíše zastrašující, a proto se tolik fotí. Místo toho, aby byla jednou z nejznámějších celebrit, je také matkou a nikdy to nebere jako samozřejmost. Právě to z ní dělá skutečnou ženu. Díky tomu je krásná.

8. Porovnání makeupu s a bez:

Sarah Jessica bez makeupu 8

Kvůli brutálním dietním plánům Sarah v poslední době hodně trpí a na obrázku vlevo vidíme, jak ve skutečnosti vypadá bez jakéhokoli make -upu. Toto je pravděpodobně jeden z nejlépe vypadajících obrázků sarah jessica parker bez make -upu, který ukazuje její přirozené kouzlo. Tato žena může jednoduše vypadat krásně, i když se odlíčí a bude mít svou skutečnou tvář.

9. Božský obraz:

Sarah Jessica Parker bez makeupu 9

Kdo říká, že potřebujete řasenku, abyste vypadala krásně? Žena je krásná taková, jaká je. Podle sarah jessica parker make -up rozhodně není možnost vypadat lákavě. Mladá Sarah vypadá docela dobře a je dostatečně působivá, aby přilákala všechny milovníky krásy.

10. Minimální vzhled makeupu:

Sarah Jessica bez makeupu 10

Sarah je obviněna, že nosí příliš mnoho make -upu, aby skryla své obličejové vady v tahech. To je pravda. Ale život pro ni není film. Jako celebrita nemá pocit, že by musela být dokonalá. Tento obrázek ukazuje minimální make -up tvář hollywoodské krásy.

11. Výlet na dívčí den:

Sarah Jessica bez makeupu 11

Sarah Jessica Parker byla prasklá se svými dvěma malými dívkami. Tito malí andělé vypadali nádherně, ale všechny oči byly upřené na hollywoodskou krásku, Jessicu. Vypadala nesmírně lákavě a jak sportovala svou zcela přirozenou tvář, lidé také dobře viděli její přirozenou krásu.

12. Přiveďte dítě zpět:

Sarah Jessica Parker bez makeupu 12

Jessica byla spatřena, jak se baví, když přivedla své dítě ze školy. Pokud máte zájem o nějaké obrázky sarah jessica parker bez make -upu, pak je to docela dobrý.

13. Atraktivní:

Sarah Jessica Parker bez makeupu 13

Nelze si ani představit, jak jednoduchá Sarah ve skutečnosti je. Pravděpodobně má nejlákavější tvář a většinu času ji zobrazuje bez pomoci kosmetických produktů a jen tak vypadá dobře. Je pravděpodobně jednou z nejlépe přirozeně vypadajících žen v zábavním průmyslu.

14. Pokus o mixování:

Sarah Jessica bez makeupu 14

Sarah je často podrážděná paparazzi, a proto se někdy pokouší míchat s davem a sportovat nějaké jednoduché oblečení a pravděpodobně si udržuje nízký profil tím, že udržuje obličej bez make-upu. Toto je jeden z těch okamžiků.

15. Nevinný pohled:

Sarah Jessica bez makeupu 15

Stačí se podívat na nevinnou tvář Sarah. Vypadá tak krásně bez make -upu.

Pokud toužíte vidět nějaké Sarah jessica parker bez make-up displejů, pak výše uvedené jsou pravděpodobně nejlepší v této kategorii. Na základě diskusí fanoušků jsou výše diskutované jedny z nejlepších, které je možné a které by bylo možné hledat..

Sarah Jessica Parker je jediná svého druhu a její přirozenou krásu nelze srovnávat s ničím ani s nikým jiným. Její krásu obličeje nelze srovnávat s ničím jiným na světě.