Bez makeupu

15 nejnovějších obrázků Deepika Padukone bez make -upu

Kdo by neznal divu, Deepiku Padukone? Láskyplně nazývaná DP v Bollywoodu, milujeme její jedinečný smysl pro módu, stylingové metody a celkově elegantní vzhled. Ale viděli jste někdy v reálném životě slavnou Deepiku Padukone bez make -upu??

Deepika Padukone bez make -upu Main

Dobře víme, že skutečná tvář celebrity je zcela v kontrastu se životem na cívkách, a rádi si prohlédneme jejich stylové a slavné zážitky. Dnes jsme se rozhodli ošetřit vás obrázky Deepiky bez make -upu a zde je pár virálních galerií, na které jste možná nenarazili!

15 šokujících, ale fascinujících snímků Deepiky Padukon bez make -upu:

Nádherná diva a fashionistka Deepika Padukone bez fotek líčení jsou na internetu a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jak vypadá její skutečný život! Více informací o fotkách bez make -upu najdete zde!

1. Deepika Caught Candid in the Temple:

Deepika Padukone bez makeupu 1

DeepikaPadukone, typická indická žena v srdci, si klade za cíl navštívit chrámy a další náboženské svatyně, kdykoli je to možné. Na tomto obrázku ji můžete vidět v bílé Kurti a žluté a červené dupattě a vypadá jednoduše a jako dívka od vedle. Na tomto obrázku ukazuje svou přirozenou tvář bez make -upu. Přestože je obrázek docela starý a chvíli mu to trvalo, stále si získává naše srdce přirozenou a upřímnou, ale nevinnou tváří.

2. Selfie královna:

Deepika Padukone bez makeupu 2

Tento obrázek pochází z její nedávné galerie sociálních médií. Je zde vidět, jak pózuje na selfie kameru se vší zábavou a vtipem. Její půvab a styl nepotřebují vysvětlení a tady je další důkaz. S krátkými vlasy a intenzivníma očima milujeme způsob, jakým je elegantní a přirozená. Jediné, co udělala, bylo, že měla zvlhčený obličej!

3. Rodina:

Deepika Padukone bez makeupu 3

Deepika je docela blízko svým spojeným rodinným vztahům. Tento obrázek to všechno dokazuje. Máme docela rádi způsob, jakým Ranveer, její manžel a Anisha, její sestra, jsou na tomto obrázku přistiženi upřímně s DP. Všechny šťastné tváře v pohodlí domova jsou docela intimní fotkou a milujeme, jak jsou tak skutečné a syrové! Co myslíš?

4. Surová a skutečná tvář:

Deepika Padukone bez makeupu 4

Tento obrázek je upřímně zachycen ve fotoaparátu během pracovní návštěvy DP v bombajském hotelu JW Marriot. Je vidět, jak se usmívá paparazzům, aniž by se skryla za kamerou, přestože není nalíčená. Je docela odvážná a intenzivní. Milujeme toto její gesto!

5. Dívka od vedle:

Deepika Padukone bez makeupu 5

Tato Deepika Padukone bez make -upu je na internetu z let docela virální. Ale nikdy se nemůžeme dostat dopředu z jejího roztomilého krásného úsměvu! Zde je krása vypadající super ležérně, ale elegantně v bílém tričku. Denní vzhled Deepiky je velmi přirozený, pouze s lehkým krémem a zvlhčovačem.

6. With the Sunshine:

Deepika Padukone bez makeupu 6

Jak snadno peasy obrázek to může dostat! Zde je vidět krása a diva, jak se během prázdnin usmívá na selfie kameru. Vidíme ji, jak má na sobě jednoduché tričko a sako Nike s pravidelným ležérním vzhledem. Vypadá to, že DP miluje být ve své komfortní zóně s pohodlným oblečením všude ve svých volných chvílích.

7. Oblečený v bílém:

Deepika Padukone bez makeupu 7

O Deepice je známo, že je velmi elegantní a intenzivní ve svém módním smyslu. I když chápeme, jak elegantní a královská může být bílá barva, Deepika v bílém churidaru nevypadá o nic méně než princezna. Tyto fotografie DeepikaPadukone bez make-upu v bílých šatech jsou jedním z našich nejoblíbenějších a proč ne!

8. Goofing Around in Fun:

Deepika Padukone bez makeupu 8

Milujeme přirozenou a zábavnou pózu tohoto DP. Mnozí v rozhovorech často zmiňují, že DP se rád baví při zkouškách a natáčení. Toto je podobný obrázek, zachycený upřímně na kameru. Zde je vidět kráska a fashionistka, která se dlouho usmívá na kameru v hloupé póze. Na tomto obrázku nenosila make -up a její přirozená krása nás naplňuje.

9. Sluneční koupání:

Deepika Padukone bez makeupu 9

DP miluje upřímné fotky, a to je další důkaz. Tady je vidět, jak se na něčem usmívá, zatímco se namáčí na slunci. Její přirozená krása nepotřebuje žádný popis a my jsme zamilovaní do toho, jak se prezentuje na veřejnosti. Vypadá bezpochyby velkolepě a nádherně, čistý balzám na rty se na ni jen nanášel.

10. Fitness Freak:

Deepika Padukone bez makeupu 10

Všichni již víme, jak celebrity milují fitness a mají potřebu udržovat svá těla ve světě módy. Ale víte, že je Deepika pro tělocvičnu a pravidelné fitness aktivity příliš velkým vysavačem? Toto je obrázek nádherné divy v její ranní tělocvičně. Vidíme ji, jak si na obličej s unavenými očima a obličejem nanáší jen lehký zvlhčovač. Předpokládáme, že bez make-up obrázku Deepiky Padukone může být scéna po tréninku. Taková přirozená tvář není?!

11. Sestra Sestro!

Deepika Padukone bez makeupu 11

Deepika miluje poflakování a tady je ještě jeden obrázek z naší galerie, který ukazuje některé její vtipné momenty. Pózuje se svou kamarádkou a sestrou Anishou Padukone se sladkostí v puse. Jediné, co zde udělala, je nosit oční make -up a zvlhčovač. Vzhledem k její úrovni krásy a vzhledu jsme si nyní jisti, že téměř nevyžaduje make -up!

12. Mezi scénami natáčení:

Deepika Padukone bez makeupu 12

DP její práci docela miluje. V této době ji můžeme vidět ve velmi vážných gestech, kromě veškeré zábavy, kterou má. Tento její obrázek je během zkoušek natáčení a je vidět, že má velmi minimální make -up. S mírnými rty a zvlhčenou tváří chápeme, že je nyní velkým fanouškem hydratace a zvlhčování!

13. Přírodní ve žluté:

Deepika Padukone bez makeupu 13

Na tomto obrázku si všimneme Deepiky téměř bez make -upu a všeho snadno použitelného oblečení. To je z její vlastní skříně – vše o tobě z Deepiky Padukone a my ten soubor docela milujeme. I když má na sobě to nejpohodlnější a nejpohodlnější oblečení, vypadá bezpochyby nádherně.

14. Během nemoci:

Deepika Padukone bez makeupu 14

Tento obrázek Deepiky Padukone bez makeupu byl pořízen před několika lety, když onemocněla při natáčení svého filmu „YehJawani Hai Deewani“. Navzdory vyčerpávajícím 12hodinovým výstřelům a zotavování se z nedávné nemoci vypadala Deepika ve své čisté blůze a rozcuchaných vlasech s roztomilými důlky úžasně. Ačkoli jí nebylo dobře, ale vypadala nádherně.

15. Obědové scény:

Deepika Padukone bez makeupu 15

Tento obrázek Deepiky byl pořízen, když se odstěhovala na oběd. Deepika, která je známá svou osobností a fantastickou postavou, zde byla zobrazena, jak houpala svou postavu bez make -upu. Vypadá velmi svěží a plná energie. Deepika vypadá extrémně hezky ve vysokém culíku, šedém tričku spárovaném s černými capris a nadměrnými sunnies s přidaným leskem. Její styl je opravdu bez námahy a atraktivní.

Další tipy:

Chápeme, že všichni zbožňujeme způsob, jakým se stará o svou kůži a kondici. Zde je pár tipů inspirovaných její krásou!

  1. Vždy udržujte obličej dobře zvlhčený. Být hydratovaný a zvlhčený je velmi důležité pro to, abyste byli v nejlepším zdraví, ať už fyzickém nebo pokožce a vlasech!
  2. Pít hodně vody. Zůstaňte vždy hydratovaní!
  3. Zajistěte, aby se vaše pokožka cítila svěží a prodyšná každý den. Odstraňte svůj make -up do konce dne a nikdy s ním nespěte!
  4. Vždy pracujte na režimu fyzické zdatnosti. Pomáhá při zlepšování celkového zdraví a bytí.

Není pochyb o tom, že jsme skličováni krásou Deepiky Padukone. Její obrázky a galerie bez líčení nás docela žárlily a také nás inspirovaly k lepší péči o naši pokožku a vlasy. Jaké jsou vaše myšlenky? Dej nám vědět!

Často kladené otázky a odpovědi:

Q1. Jaký je oblíbený produkt péče o pleť DP?

Odpověď: Její oblíbenou kombinací je hydratační krém, sluneční clona a intenzivní oči. Deepika miluje neutrální, intenzivní a elegantní vzhled.

Q2. Navštěvuje Deepika Padukone každý den posilovnu?

Odpověď: Deepika miluje sledování různých druhů metod fyzické zdatnosti. Každý týden se rozhodne pro prodloužené zaměstnání, běh, kardio, posilovnu a další.

Q3. Jaký je dietní režim DP?

Odpověď: Deepika upřednostňuje režim s nízkým obsahem tuků a sacharidů. Dává přednost spoustě zeleniny a ovoce s bílkovinami a vlákninou v potravinách.