Bez makeupu

15 nejlepších Anushka Sharma bez make -up fotografií

Anushka Sharma je jednou z nejslibnějších bollywoodských hereček. Byla podepsána Adityou Choprou na smlouvu na tři filmy s Yash Raj Films. Anushka debutovala jako herečka ve filmu „Rab Ne Bana Di Jodi“ od Yash Chopra po boku Shahrukha Khana. Získává kritické uznání za svůj výkon jako temperamentní svatební plánovač ve filmu „Band Baja Baraat“ s Ranveerem Singhem v hlavní roli.

anushka sharma bez make -upu

Anushka získala první cenu za film jako nejlepší herečka ve vedlejší roli v poslední režijní romanci Yash Chopra „Jab tak hai jaan 2012“ Narozena armádnímu důstojníkovi plk Ajay Kumar Sharma, její matce, Ashima Sharma je manželkou v domácnosti. Její starší bratr Karnesh je důstojník obchodního loďstva. Anushka Sharma bez makeupu vypadá tak krásně. Je to nová herečka, ale velmi populární v Bollywoodu. Lidé se na Anushka Sharma velmi ptají. Chtějí znát její velmi mnoho detailů, jako je rodinné zázemí, osobní život, záležitosti, koníčky, oblíbené věci a její originální fotografie, které jsou průměrné bez líčení. Lidé ji obvykle prohledávají bez líčidel a důležitých informací na internetu.

Jsme schopni zde představit některé z fotografií Anushky Sharmy bez líčení a nějaké informace o její kariéře a životě. Anushka Sharma je mladá herečka v Bollywoodu. Zářící kůže, atraktivní černé oči, dlouhé rovné černé vlasy; krásné zuby z ní dělají vysněnou dívku pro každého. Její štíhlé tělo jí může každá dívka závidět. Její velmi sladký úsměv přitahuje lidi, protože její fanoušci jsou potěšeni tím, jak se usmívá.

Mnoho lidí si myslí, že její úžasná krása je jen díky make -upu, který si dává, ale není to pravda, protože je opravdu přirozeně krásná dívka. Pro dívku střední třídy je tak těžké dosáhnout ve 25 letech své kariéry na prvním místě v Bollywoodu. Je to možné jen díky její tvrdé práci, obětavosti a roztomilé usměvavé tváři.

Její temperamentní, plná života a živé osobnosti ji reprezentuje jako někoho, kdo je silný, ale jemný, citlivý, ale zároveň citlivý. Kůže této dívky vypadá vždy zářící, kdykoli je spatřena, s make -upem nebo bez něj.

Anushka Sharma bez make -upu:

Zde je 15 nejlepších obrázků Anushka sharmy bez líčení následujícím způsobem.

1. Anushka Sharma na mezinárodním letišti v Bombaji č. 1:

Anushka Sharma na mezinárodním letišti v Bombaji

Tento snímek byl pořízen 19. dubna 2013 na mezinárodním letišti v Bombaji. Byla oblečená v černém tričku a vypraných riflích, s bílými botami. Neměla vůbec žádný make -up. Anushka vypadá velmi svěží a zářící i bez make -upu. Tento vzhled Anushka Sharma bez make -upu je rozhodně klepání!!!!

2. Anushka Sharma na mezinárodním letišti v Bombaji č. 2:

Anushka Sharma na mezinárodním letišti v Bombaji 2

Zde byla Anushka opět spatřena bez makeupu a ležérního pohledu na letiště v Bombaji. Tento její pohled se mi úplně líbil. V béžovém topu k modré riflovině vypadá velmi stylově a trendy.

3. Anushka Sharma na mezinárodním letišti v Bombaji č. 3:

Anushka Sharma na mezinárodním letišti v Bombaji 3

Anushka zahlédla v Bombaji, když na sobě měla svůj milionový úsměv. Má na sobě top bez rukávů a také zadní kalhoty. Je oděná zlatým nagwarem, který dokonale harmonizuje její styl. Na její tváři není ani stopa po makeupu.

4. V divadle:

anushka sharma V divadle

Tento snímek byl pořízen v předměstském bombajském divadle, kam se šla podívat na svůj film „Jab Tak Hai Jaan“ pouhý den po jeho vydání. Šaty Anushka v opotřebovaném vzhledu s černou vestou zakončenou kostkovanou košilí, rifle.

5. Navštivte kancelář Radio City FM:

anushka sharma Navštivte kancelář Radio City FM

Měla na sobě jednoduché hnědé tričko a černé zkrácené kalhoty. Měla nominální make-up s pouhým špetkou lesku na rtech. Anushka Sharma navštíví kancelář Radio City FM studio v Bandra Mumbai s Imranem Khanem, aby 11. prosince 2012 propagovala svůj film „Matru ki Bijlee ka Mandola“.

6. On Chautha Of Yash Chopra:

anushka sharma na Chautha Of Yash Chopra

Anushka byla na cestě tam být na Chautha veterána režiséra Yash Chopra, který se konal v Yash Raj Studios. Anushka zde vypadá sužována zánikem nejoblíbenějšího režiséra Bollywoodu, protože s ním pracovala v jeho posledním filmu.

7. Speciální filmové projekce filmu Gangy of Wasseypur 2:

Gangy of Wasseypur 2 Speciální filmové projekce filmu

Anushka je viděna v černém tričku a modrém džínu. Anushka se rozhodla pro celkový neokouzlující vzhled a na tomto obrázku vypadá jako obyčejná dívka.

8. Na letišti:

anushka-sharma-bez-líčení-8

Zatímco mnoho celebrit postýlky o tom, že jsou zaostalé, a proto vypadají nudně, tady je Anushka svěží jako sedmikráska, která se chlubí svým srdcem hřejivým úsměvem oblečená v kožené bundě, tričku a dvojici denimů a vůbec nenosí make-up. Stále vypadá tak nádherně, svěže. Vůbec nevypadá unaveně.

9. Pocení v posilovně:

Anushka sharma to pocení v tělocvičně

Už jste někdy slyšeli o pojmu záře po tréninku? Anushka Sharma vám ukáže, co tento neslýchaný výraz znamená. Protože nikdo nebude chodit s make -upem do posilovny, ale potit se v tělocvičně, dáma září a hrdě se chlubí tvářemi zrudlými do růžova. Má na sobě černý západ a svázané vlasy. Vypadá nádherně.

10. Čas filmu v multiplexu:

anushka-sharma-bez-líčení-10

Každá celebrita chce trávit čas jako obyčejný člověk. Kdykoli mají čas, odstěhují se. Cine-star Anushka Sharma se odstěhovala, aby ve svém volném čase sledovala film. Vypadala elegantně a sebevědomě, když chodila oblečená v jednoduchém bílém tričku, zkrácených kalhotách a červených mokasínách. Pohodlné oblečení pro ni určitě stojí na vrcholu a totéž lze říci o jejím vzhledu. Nemá vůbec žádný make -up. Stále vypadá krásně.

11. Roztomilý úsměv:

anushka-sharma-bez-líčení-11

Roztomilý úsměv přitahuje všechny- pozitivní vibrace od živého člověka. Tento obrázek Anushky Sharmy se usmívá jako úsměv šibalského dítěte, který se jí na otázku, o co jí jde, zeptá. Leží na posteli a vidí jen jedno oko. Obličej vydrhnutý a vypadá svěží bez make -upu.

12. Účast na Bollywood Party:

anushka-sharma-Účast na bollywoodské párty

Nemůžeme se pohybovat na večírky bez make -upu a bollywoodské večírky musí být plné lesku, lesku a lesku. Žádnou celebritu by ani nenapadlo jít bez make -upu, ale Anushka Sharma to prostě přibila. Bez make -upu vypadala krásně ve svém nejtrendovějším oblečení.

13. Dovolená:

anushka-sharma-dovolená

Stěhování na prázdniny tašky těžké oblečení a všechny věci, ale Anushka Sharma odstěhovat prostý. Tento obrázek ukazuje její dovolenou na chladném místě, kde má na sobě vlněné oblečení a vlasy svázané bez make -upu. Její kůže září jako cokoli a je velmi zářivá. Je to kráska bez make -upu.

14. Ve Vanity Van:

anushka-sharma-In Vanity Van

Většina Bollywoodu tráví hodiny ve svých marných dodávkách, aby se pochválila svou bezchybnou pletí vrstvami make -upu. Zdá se, že tato nádherná kráska NH-10 je zamilovaná do svého vzhledu bez make-upu. Anushka dokonalá pleť a funkce ji nutí dělat tolik kosmetických reklam. Je to mladá kráska, která tráví čas se svými kolegy.

15. Selfie:

anushka-sharma-Selfie

Smartphone a selfie jsou kombinovaný balíček. Nejsme jediní, kdo si pořizuje selfie, dokonce i celebrity si pořizují selfie. Toto je obrázek Anushky Sharmy bez make -upu doma, jak si dělá selfie. Vypadá nádherně s dokonalou pletí a růžovými rty. Její oči jsou oslňující. Celkově je diva bez make -upu.

Anushka Sharma je nejkrásnější herečka v našem Bollywoodu, která je neustále v centru pozornosti. Docela často jsme si všimli, že celebrity vypadají matně, unaveně a ne bezchybně, když vypadají na stříbrném plátně, ale Anushka se sebejistě odstěhuje, aniž by makeup vypadal krásně. Má dokonalou kombinaci krásné kůže a vlasů, ohromující výšky a těla, za které může zemřít. Je velmi živá, energická a plná přírodní kosmetiky. Její kůže vypadá stále zářivě, kdykoli je spatřena s make -upem nebo bez něj.

Anushka Sharma není jen krásou viděnou pouze ve filmech, ale lze ji vidět i bez make -upu, ale má stejný vzhled jako ve filmech.