Bez makeupu

14 úžasných obrázků Drew Barrymore bez make -upu

Drew Barrymore, oblíbená pro své role v super hitových filmech jako „Never Been Kissed“, „Fifty First Dates“ atd., Je multitalentovaná osobnost. Je známá svým přirozeným, syrovým vzhledem, když nepózuje před kamerou. Herečka věří ve stárnutí ladně bez velkých okolků. Není to botoxová osoba, která ráda skrývá své nedostatky pomocí make -upu a výplní. Drew Barrymore je krásná osoba, která je známá svými přirozenými selfie na Instagramu. Často je vidět s roztaženým obočím, neupravenými vlasy, uvolněnou povislou kůží a dokonce i šedými vlasy. Má zájem reagovat na její kritiky? Nikdy. Drew ráda ukazuje svým fanouškům, jaká ve skutečnosti je. Její postoj stojí za to zatleskat. Doufáme, že se vám líbí tyto syrové a skutečné obrázky Drew Barrymore bez make -up selfie.

1. Jógový čas:

Drew Barrymore bez make -upu

Tato krásná herečka věří v sílu jógy a cvičení pro tělo i mysl. Zejména pro kůži dělá jóga divy tím, že procvičuje každý obličejový sval. Není divu, proč ta dáma vypadá úžasně i přes rostoucí roky. Vidí ji bez make -upu a pořádně se potí.

2. Uvažování:

Drew Barrymore bez make -upu 2

Zdá se, že Drew na tomto obrázku něco zvažuje. Je hluboce pohlcena svými myšlenkami a nezdá se, že by si všimla, jak na ni paparazzi klikají. Drew neměla make -up a na její kůži byly vidět tmavé skvrny. Na tomto obrázku má také suché a dehydrované vlasy a obličej.

3. The Beach Babe:

Drew Barrymore bez make -upu 3

Zdá se, že si Drew užívá procházky po plážovém písku, venku na teplém slunci. Je dokonalým příkladem krásy políbené sluncem. Tato odhalená belle vypadá v plavkách úžasně a její kůže jako by děkovala za teplo. Tento obrázek je dokonalou ilustrací Raw a Real.

4. Vítání podzimu:

Drew Barrymore bez make -upu 4

Drew Barrymore je více než šťastný, že může přivítat podzim. Je spatřena, jak si pořizuje toto selfie je park, kde vzrušená herečka klikla na její záběr v nádherném pozadí. Drew je milovnicí přírody a tato ideologie se odráží i v jejím životním stylu. Vždy dává přednost tomu, co jí dala příroda.

5. Před a po líčení:

Drew Barrymore bez make -upu 5

To s obrázky make -upu i bez nich ukazuje rozdíl mezi okamžiky, kdy Drew make -up nosí a kdy ne, a jak vypadá v každém případě. Naštěstí pro své fanoušky vypadá Drew Barrymore téměř stejně, když se odličuje a ukazuje svou naprosto přirozenou tvář, a proto lze obrázek považovat za jeden z nejlepších obrázků Drew Barrymore bez make -upu všech dob..

6. Mladý a krásný:

Drew Barrymore bez make -upu 6

Tato dívka opravdu ví, jak přimět lidi, aby žárlili na její přirozenou krásu, a proto se tak často chlubí, aby zahnala všechny nenávistníky. Drew je jedním z jejích druhů a díky jejímu obrovskému projevu krásy je tento obrázek jedním z nejlepších Drew Barrymore bez líčení všech dob..

7. Divoké dítě:

Drew Barrymore bez makeupu 7

Drew se někdy chová bezstarostně kvůli své úžasné obličejové kráse. Je pravděpodobně jednou z nejkrásnějších žen své doby, a protože je obdařena přirozenou krásou, dokáže ze všech mužů a žen udělat milence.

8. Úchvatně blond:

Drew Barrymore bez makeupu 8

Drew září jako zlato a víte, že to je všechno kvůli její přirozené kráse. Tato žena dokáže rozhoupat obrazovky, i když jen ukazuje svou holou tvář. Toto je pravděpodobně jeden z nejlepších obrázků Drew Barrymore bez make -upu.

9. Čistá nevinnost:

Drew Barrymore bez make -upu 9

Drew Barrymore má rád nevinné dítě. Tato žena může jednoduše ukázat svou skutečnou tvář a vypadat extrémně úžasně, ať je jakákoli. Má takový přirozený půvab, aby na lidi udělala dojem, jako když mrkáš očima. Na tomto obrázku ukazuje svou naprosto přirozenou tvář tím, že nemá vůbec žádný make -up.

10. Unavený, ale hezký:

Drew Barrymore bez make -upu 10

Drew vypadá vyčerpaná po skončení houkání a když mířila domů, byla fotografována a lidé byli ohromeni, když viděli, jak úžasně tato žena vypadá, i když neměla žádný make -up. Tento snímek byl pořízen, když byla relativně mladá a něžná.

11. Čas na sushi:

Drew Barrymore bez make -upu 11

Toto je jeden z nejlepších obrázků Drew Barrymore bez jakéhokoli make -upu. Tato žena prostě zabíjí, pokud jde o odhalení přírodních krás. Její úžasnost ohledně skutečné krásy obličeje nelze podceňovat. Je spokojená se svým sushi a zdá se, že si užívá bez viny.

12. Candid Shot:

Drew Barrymore bez make -upu 12

Drew Barrymore je žena milující zábavu a tento obrázek ji také ukazuje, jak se baví a při vstupu do auta si dělá legraci. Tyto obrázky také ukazují další věc, a to je její přirozená krása. Na tváři vidíme její suchou, nerovnou kůži, ale zdá se, že Drewovi to ani trochu nevadí.

13. Jen pózování:

Drew Barrymore bez make -upu 13

Každý den nemůžete vidět, jak Drew Barrymore odhaluje své přirozené kouzlo. Toto je jeden z nejlepších Drew Barrymore bez make up obrázků. Na její kůži je patrná její broskvová záře a nevidíme žádné stopy makeupu. Vypadá bez poskvrny čistá a krásná.

14. Hippie Girl:

Drew Barrymore bez make -upu 14

Pouze Drew je dostatečně sebevědomý, aby vyzkoušel takové nové sady oblečení, které přicházejí letos na podzim. Lidé považují její krásu za natolik atraktivní, že jí dovolí jen rozhoupat její vzhled, bez ohledu na to, jak šílené to může být. Na tomto obrázku je vidět Drew v těžkých vrstvách bund a odvážných zlatých doplňků.

Drew Barrymore je ohromující žena, která má ve své stavebnici mnoho super hitových hollywoodských filmů. Pochází ze slavné rodiny Barrymore a Drew je také multitalentovaná a mnohostranná žena, která miluje hraní všeho, co jí přijde do cesty. Ať už na obrazovce nebo mimo obrazovku, Drew je vždy super hvězda. Nikdy nemá obavy z názorů svých následovníků a fanoušků na svůj vzhled. Stárne a ona to ví. Také chce, aby její obdivovatelé věděli tuto skutečnost a ocenili ji za to, že k nim byla tak upřímná. Vráne nohy v blízkosti očí, povislá kůže na krku, vrásky na obličeji, tmavé skvrny atd. Nic nemůže zabránit této herečce ve vychloubání její božské krásy. Je inspirací pro mnoho žen z její ligy. Doufáme, že se vám tyto ohromující obrázky Drew Barrymore bez selfie líčení líbily.