Bez makeupu

14 Ohromujících obrázků Jessie J bez make -upu

Jessica Ellen Cornish také známá pod svým uměleckým jménem Jessie J je slavná spisovatelka písní z Velké Británie. Je známá svým divokým stylem, přesto hezkým vzhledem. Její twitterový účet je pravidelně aktualizován o její selfie bez make -upu, ve kterém komunikuje se svými fanoušky prostřednictvím svých obrázků. Ačkoli se na jevišti rozhodla pro těžký make -up, zpěvačka se rozhodla, že to bude mimo obrazovku jednoduché a přirozené. Poté, co odloupne vrstvy make -upu, všechny šokuje svou křišťálově čistou kůží. V tomto článku budeme diskutovat o tom nejlepším z obrázků selfie Jessie J bez make -upu.

1. Vzhled společnosti:

Jessie J bez makeupu

Zpěvačka se na tomto obrázku rozhodla pro vzhled zasedací místnosti. Měla uhlazené vlasy, nadměrné brýle a dlouhý trenčkot. Jessie na tomto obrázku zbledla tváří, ale vypadala jako milion dolarů. Zdálo se, že je zcela pohlcena jejím telefonickým rozhovorem. Tuto pózu naprosto milujeme!

2. Pohled na oholenou hlavu:

Jessie J bez makeupu 2

Kolik z nás může vypadat tak hezky navzdory téměř oholenému střihu vlasů? Vypadala úžasně v tomto neobvyklém vlasu, kde si ostříhala vlasy až ke kořínkům a obarvila je na platinu. Její kůže odhaluje svěžest, které je pro mnoho žen téměř nemožné dosáhnout. Nesmím zapomenout na její krásné růžové rty!

3. Vydejte se na vyjížďku:

Jessie J bez makeupu 3

Je to krásný den, den, kdy se můžete projet na otevřeném vrcholu. Jessie v tomto nenápadném vzhledu vypadá fantasticky. Rozhodla se pro šedý t-short a stříbrný obojek. Na tváři neměla žádný make -up a rozhodla se nechat si pokřivit i obočí. Milujeme, jak pohodlně vypadala na tomto obrázku.

4. Hit The Sack Selfie:

Jessie J bez makeupu 4

I přes únavný den se zpěvák stále dokázal tvářit jako anděl. Na tomto obrázku nám dala hlavní cíle v oblasti krásy, které zveřejnila na svém účtu sociálních médií. Nahrála tuto koláž, kde Jessie šla bez make -upu, ale vypadala svěže jako květina. Její bílá róba velmi dobře doplňovala její zářivou pokožku.

5. Krása s havraními vlasy:

Jessie J bez makeupu 5

Jednu věc nelze popřít, že Jessie J vypadá jinak, když nenosí make -up. Ale ona má krásnou tvář a to nemusí být hýčkáno pomocí přípravků na obličej. Toto je jeden z nejlépe vypadajících obrázků Jessie J bez make-upu.

6. Zůstat v teple:

Jessie J bez makeupu 6

Jessie má docela roztomilou tvář a stále bude vypadat lákavě, když se odlíčí. Na tento obrázek bylo kliknuto, když se kráska nominovaná na Grammy dostávala z letiště. Vypadalo to, že je docela spokojená s tím, že byla fotografována i bez make -upu. Věří ve svou přirozenou krásu.

7. The Perfect Pout:

Jessie J bez makeupu 7

Jessie J si v tomto konkrétním případě vylil rty bez make -upu. Vypadala docela dobře, i když si odlíčila obličej. Tento obrázek ukázal její dokonalou tvář, díky které vypadala roztomileji než kdy předtím. Její krásné růžové rty a dokonalá pleť jsou snem každé dívky.

8. Podmanivý úsměv:

Jessie J bez makeupu 8

Pokud chcete mít skutečný pohled na Jessiinu přírodní krásu, pak je to jedna z nejlepších fotografií Jessie J bez make upu pro vás. Toto je pravděpodobně jeden z nejlépe vyhlížejících obrázků Jessie, která sportuje svou naprosto skutečnou tvář, kterou kdy projdete.

9. Usmívající se celou cestu:

Jessie J bez makeupu 9

Jessie má dětinský smysl pro oblečení nebo řekněme, že na ní může vypadat cokoli. Její krásná obličejová přitažlivost jí umožňuje nosit téměř cokoli a vypadat v tom dobře. Na tento konkrétní obrázek Jessie J bez make -upu bylo kliknuto na letišti.

10. Face Pack Time:

Jessie J bez makeupu 10

Pokud jste ochotni vidět skutečnou tvář Jessie J, pak je zde jedna z nejlepších fotografií Jessie J bez make -upu, která ukazuje její přirozenou záři. Její tvář je naprosto božská a na tváři může sportovat téměř cokoli (make -up), protože její tvář je vhodná pro udržení jakéhokoli druhu kosmetických přípravků.

11. Twinning sama:

Jessie J bez makeupu 11

Tahle konkrétní Jessie J no makeup selfie získala řadu lajků. Masivní rozruch za tímto obrazem je způsoben krásnou tváří tohoto zpěváka. Její tvář má takovou schopnost přilákat a téměř přesvědčit lidi, aby se podívali na tento obrázek.

12. Čerstvá kůže:

Jessie J bez makeupu 12

Pokud hledáte nějaké líčení tváře této slavné zpěvačky, pak bude tento obrázek pro vás vhodný. Na tomto obrázku vypadala zářivě a bezchybně. Její kůže hovořila o jejím zdraví a zářila jako diamant. Vypadalo to, že to někdo vyleštil k dokonalosti. To je také jeden z nejlepších Jessie J bez make -up obrázků vůbec.

13. Paní Funny Bones:

Jessie J bez makeupu 13

Jessie J ráda šílí, když není oddaná svému nabitému programu. Tento obrázek bez make -upu nám všem určitě poskytne lehčí okamžik. Pózovala s falešnými protézami, aby překvapila své fanoušky. Nelze si pomoci oceněním její důvěry, se kterou takové obrázky zveřejnila.

14. Diva:

Jessie J bez makeupu 14

Jessie J vypadá téměř stejně, když na tváři sportuje minimální množství make -upu. Tato žena sotva vyžaduje, aby kosmetické přípravky vypadaly lákavě.

Jessie J je dokonalým příkladem vykreslení hranice mezi osobním a profesionálním životem. Patří mezi těch pár celebrit, které se nebojí ukázat světu svou skutečnou a syrovou stránku. Jessie má přísný kožní režim, který dodržuje do puntíku. To je tajemství její zrcadlové hladké kůže. Je známá svou překvapivě krásnou pletí a růžovými rty. Její instagramový účet je plný jejích selfie, které si od lidí získávají spoustu lásky. Doufáme, že se vám v tomto článku líbily tyto nejlepší selfie obrázky Jessie J bez make -upu.