Bez makeupu

14 krásných obrázků Katheriny Heigl bez make -upu

Nezamilovali jsme se všichni do Izzie ze slavné série Grey’s anatomy? Katherine Heigl, proslulá americká herečka, modelka a filmová režisérka, je v našem dnešním článku šťastnou dámou. Tato nohatá blondýnka se objevila v mnoha rom-com a ukradla nám srdce hned od 27 šatů do Silvestra, od zabijáků po Knocked up a v dnešním článku se podíváme na některé z nejlepších vzhledů, které nám Katherine Heigl poskytla . Věc o velkých superhvězdách je, že jsou neustále pod drobnohledem, který je nutí být vždy dolled up a zdokonalovat jeden z důvodů, proč jsou jen zřídka vidět bez make -upu. Zde v tomto článku se podíváme na některé z nejlepších fotografií Katherine Heigl bez make -up selfie.

1. Vypnuto na výlet:

Katherina Heigl bez make -upu

Katherine na tomto obrázku vypadá úchvatně, a to i bez make -upu. Zachovala svůj vzhled velmi přirozeně a neměla žádné stopy rtěnky, korektoru, řasenky ani jiné kosmetiky. Katherine měla na tváři mastný lesk, ale sebevědomě to ráda prozradila. Vypadá to, že někam letí a dala přednost pohodlí před stylem.

2. Láska být mámou:

Katherina Heigl bez makeupu 2

Na tomto roztomilém obrázku vypadala Katherine se svým malým dítětem tak šťastně. Tento intimní obrázek s jejím dvouměsíčním synem nám dal velké cíle pro mámu. Ve své volné kůži vypadala úžasně a upřímně řečeno, její obličej byl stejně krásný jako obličej jejího malého dítěte. Tři hurá mamince, baby duo!

3. No Mom Woes:

Katherina Heigl bez make -upu 3

Známe potíže, kterými si každá nová maminka prochází. Ve své čisté kůži vypadala vystresovaná. S absolutně žádným make -upem na tváři a svázanými vlasy vypadala Katherine svěže. Katherine, oblečená v jednoduché kostkované košili a bílém tričku, vypadala, že chce více času s dětmi než s krabičkou na make-up.

4. Sun Kissed:

Katherina Heigl bez makeupu 4

Tento nádherný snímek pořízený na pláži odhaluje její krásnou kůži, přímo pod reflektorem slunečních paprsků. Na tváři má pár červených boulí, pravděpodobně kvůli akné, ale její obličej je docela krásný. Má vyrovnaný odstín pleti a zdravou pleť. Její dvojité náušnice skvěle doplňují její tvář.

5. Rodinné selfie:

Katherina Heigl bez makeupu 5

Díky tomu je takový roztomilý rodinný obrázek. Katherine vypadala ve společnosti svých milých dětí tak šťastná. Byla bez make -upu, ale bez poskvrny. Její dokonalá kůže vypadala stejně dobře jako láska jejích dětí. Katherine je hrdým rodičem, který nám může znovu dát velké cíle pro maminky.

6. Před a po:

katherine heigl bez makeupu 6

Zde máme srovnání líčení a žádného líčení, kterým článek začínáme. Katherine Heigl bez líčení na prvním obrázku vypadá ve svém přirozeném já naprosto nádherně. žádné spreje nebo okřídlené oční linky, ale její pravé já jiskřilo, protože její neposkvrněná kůže vypadala zářivě a zdravě.

7. Výstava:

katherine heigl bez makeupu 7

Zde je opět omračování v jednom z jejích dnů mimo akci, kde byla zobrazena s malým štěnětem, jak se mazlila, protože vypadala naprosto krásně ve svém přirozeném já. zlaté zámky jí nejistě padaly na tvář, když na fotoaparát vrhla perleťově bílý úsměv.

8. Gurmánský čas:

katherine heigl bez makeupu 8

Venku a asi Katherine Heigl na tomto obrázku byla fotografována na ulici možná na její návštěvě v New Orleans, kde se oblékla v módním oblečení a vypadala naprosto nádherně i bez upečeného makeupu nebo profesionálně nastavených vlasů. Milujeme její roztomilý perlový náhrdelník.

9. Před a po líčení:

katherine heigl bez makeupu 9

Stejně jako normální my, i hvězdy mají své špatné vlasy a visí ráno, a to je možná jeden z těch dnů, kdy Katherine Heigl bez make -upu sportovala špinavý špendlík v zadní části hlavy, když procházela. V očích měla trochu únavy, ale její kůže byla navždy zářivá.

10. Čas na praní:

katherine heigl bez makeupu 10

Ano, lidi i hvězdy musí chodit ven a chodit na pochůzky podobně jako tady Katherine, která se odvážila obnažit svou přirozenou tvář, když si prošla cestu tím, co se zdá, je obrovská hromada oblečení v jejích rukou. Katherine Heigl bez make -upu stále vypadala svěží a bezchybná.

11. Beauty Time:

katherine heigl bez makeupu 11

Zde vidíme, jak si hvězda bere den volna, když se ve své modré nádrži a kauzálním denimu dostala do lázní. S vlasy v drdolu a tváří zcela zbavenou jakékoli stopy make -upu zde Katherine vypadala jako její přirozené já, trochu unavená, možná toužící po lázních víc než cokoli jiného.

12. Bez a s líčením:

katherine heigl bez makeupu 12

Make -up Katherine Heigl a Katherine žádný make -up se znovu objevují na povrchu, kde na prvním obrázku vypadá, že bez makeupu vypadá dokonale krásně. Její kůže byla na prvním obrázku bez make -upu. Až na trochu matný vzhled vypadala krásně a svěže.

13. Chic na ulici:

Katherine Heigl spatřena a venku v New Yorku 13

Zde vidíme hvězdu opět v jednom ze svých snadných stylů, která v lehkém a ladném vzhledu uvolňuje ležérní vzhled v jejím nenuceném já. V tomto krásném a neformálním oblečení měla bez námahy pohled. Na tváři se rozhodla pro velmi minimální make -up, přesto vypadala jako kouzlo ohraničující. Tomu se říká udělat rampu ze silnice.

14. Útulný vzhled:

katherine heigl bez makeupu 14

Ještě jeden obrázek Katherine bez make -upu nám říká, jak je tento omračovač ve skutečnosti krásou bez make -upu nebo profesionálního osvětlení. Kat vypadá ve svém teplém a útulném svetru úchvatně. Bez ohledu na to, jaké je chladné počasí, taková kráska procházející se po silnicích určitě zahřeje klima.

Hvězdy jsou navždy připravené a krásné na kameru, kde je profesionální světla a filmové techniky udrží navždy krásné. Je to však vzhled mimo kameru, který ve skutečnosti určuje, zda je hvězda ve skutečném životě skutečně omračující nebo ne. Katherine Heigl, blonďatá dívka, která je známá svými charakteristickými zlatými zámky a sladkými rom-com, je opravdu skutečnou krásou, ať už před kamerou nebo mimo ni. Tato hvězda 27 šatů vypadá úžasně navzdory stárnutí a vícečetnému těhotenství. Doufáme, že se vám tyto Katherine Heigl bez make -up selfie obrázků líbily.