Bez makeupu

12 krásných obrázků Tyra Banks bez make -upu

Tyra Lynne Banks je bývalá americká supermodelka, která se proslavila již v 15 letech, kdy hrála jako vůbec první žena barevného původu, která si zahrála ve sportovně ilustrovaných problémech plavek módního časopisu GQ. Její talent se však nesoustředil pouze na modelování, protože se v pozdějších letech své profese rozdělila a stala se úspěšnou podnikatelkou, hostitelkou a obchodní ženou. Být módní ikonou je však obrovský tlak, kdy jeden konkrétní musí vypadat co nejlépe ve všech situacích. I přesto často dochází k únikům a kouskům, když vidíme hvězdu v jejím skutečném já a tady máme některé z nich seřazené, abyste se rozhodli, zda je ve skutečnosti tak dobrá bez profesionálního líčení. Tento článek se zabývá některými z nejlepších obrázků Tyra Banks bez líčení.

1. Uchopení očních koulí:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu

Tyra Banks vypadala na této roztomilé selfie legračně. Nemá na sobě absolutně žádný make -up a sebevědomě odhalila svou nerovnoměrnou, nerovnou pleť. Na tomto obrázku také předvedla své zapadlé oči a tmavé kruhy. Zdá se, že její oční koule včas vyskočily a její kachní rty určitě fanouškům trochu pobaví.

2. Messing with Selfies:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 3

Tyra Banks zveřejnila další selfie, na které znovu odhalila své bláznivé já. Její úplně rozcuchané vlasy, žádný make -up obličej a její vysunuté oční koule nás nutí pochybovat, jestli to opravdu je Tyra Banks. Pokud jde o její obrázky, je totální sport a neváhá ani trochu, aby dala svým fanouškům trochu času.

3. Hnědovlasá dívka:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 3

Tyra Banks bez make -up selfie zveřejněné zde odhaluje její senzační já. Ve svých nádherných vlnitých měděně hnědých vlasech vypadá úchvatně. Na tomto osvěžujícím obrázku vypadala jako panenka. Tyra vysílá všem dívkám důležitou zprávu, že surový je krásný a člověk nemusí trávit hodiny před zrcadlem.

4. Vyslání lásky:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 4

V pokračování svých selfie vypadá Tyra Banks, jako by rozesílala lásku všem svým fanouškům. Šla s odhalenou tváří a držela se nenápadného pohledu. Bez ohledu na to, že nemá make -up, její lícní kosti vypadají, jako by byly krásně tvarované. Její velké, zářivé oči jsou snem každé dívky.

5. Čerstvé ze sprchy:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 5

Tyra Banksová, čerstvě vykoupaná z lázně, zveřejnila selfie zády otočeného k lstivému pohledu do kamery. Neměla na sobě žádný make -up a přesto vypadala nejlépe, jak kdy mohla. Její kůže se bezchybně leskla a leskla, zatímco se stydlivě usmívala na obrázek. Je to taková doba, kdy můžeme opravdu říci, že Tyra Banks je skutečná sexy s make -upem nebo bez něj.

6. Před a po líčení:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 6

Přiznáváme, že hvězdy vypadají zcela odlišně, aniž by se běžně skládaly ze sebe. Ve skutečnosti jsme tak zvyklí vidět tyto hvězdy s jejich neporušeným make -upem, že se často cítíme překvapeni, když je vidíme bez jednoho. Tyra je však krásná i se svými drobnými nedokonalostmi, když hrdě nosila svá místa a hladkou kůži a podváděla.

7. Příležitostný výlet:

banky tyra bez makeupu 7

Tyra procházela ve své černé blůze a byla chycena v jednom ze svých obvyklých líčení bez kauzálních dnů. Její vlasy vlající ve větru byly krátké a ostré v bobu, zatímco neměla žádný make -up. Přestože její tvář není jasně viditelná, Tyra vypadala bezchybně bez viditelného místa na její tváři.

8. Aqua Look:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 8

Tyra si omotala kolem hlavy šálu a měla vlasy ve dvou copáncích, když široce pózovala před kamerou. Její hezké kukátky vypadaly v hnědé úchvatně, lehce a elegantně a vrhla své perleťové bílé na kameru. Malá rouge nikdy nikomu nevypadala špatně a bez dalšího výrazného líčení vypadala moc sladce.

9. Pokud by pohledy mohly zabíjet:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 9

Trend bez označování hash selfie tagged vytvořil spoustu buzz ve světě celebrit, kde mnoho celebrit hrdě přijalo na své stránky sociálních médií zveřejňovat nahé tváře selfies odhalující jejich vnitřní krásu. Tyra se nijak nelišila, když svými kočičími očima a dokonalou pletí otřásla úchvatným obrazem.

10. Jen pro zábavu:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 10

Na jednom ze svých sociálních médií zveřejnila selfie, na které byla hloupá, když se tvářila, aniž by měla dominantní místo na tváři a definovala se bez make -upu. Její měkká hříva se valila po stranách, když udělala legrační obličej do kamery. Dokonce i bez make -upu jsme viděli, jak dokáže tento vzhled s vadou vytáhnout, a opravdu na nás udělali dojem.

11. Selfie před spaním:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 11

Opět vidíme Tyru Banksovou v jejím nevymyšleném selfie, kde byla viděna ležet na posteli bokem, když pózovala pro svůj obrázek. Tento omračovač, který byl hostitelem další americké super modelky, vypadal jednoduše úchvatně bez jakékoli vady ve tváři. Její jemné rysy zvýrazňovaly její světlé oči.

12. Elegantní vzhled vlasů:

Obrázky Tyra Banks bez makeupu 12

I když jsme vždy viděli, jak Tyra zuřivě ztrácí svůj vzhled, Tyra přiznala, že se nebojí ukázat světu své vady, a tak jít na jednu ze svých akcí čistá, narovnala si vlasy k dokonalosti a rozhodla se rozhodnout pro ne. makeupový vzhled.

Tyra Banks je inspirací pro všechny aspirující modely nejen Ameriky, ale celého světa. Její stylový vzhled, sebevědomí na rampě a glamour kvocient z ní dělají jednu z vysoce placených modelek. Vždy je však pro to, aby byl make -up pokožky volný a odhalil své přirozené já. Vždy věří, že to zůstane syrové a skutečné. Ačkoli její práce vyžaduje, aby byla vždy připravena na červený koberec, ráda se zbaví svého umělého já a dostane se do své komfortní zóny. Doufáme, že vám Tyra Banks bez make -up selfie dala nějaké vážné cíle v oblasti krásy.