Bez makeupu

10 neviditelných obrázků Rekhy bez líčení

Na obrazovce nás okouzlila svou dokonalou pletí, kouřovými očima, vytesanými rysy, nádherným vzhledem a úžasnými výkony. Mimo obrazovku nás zahrnula svým stylem a milostí. Přemýšleli jste někdy o tom, co se skrývá za tou neposkvrněnou tváří Bhanurekha Ganesana, nejznámějšího jako Rekha? Je Rekha v reálném životě vynikající, bezchybná a bezchybná? Je těžké ji spatřit bez její oční linky a kajal a červené rtěnky, ale udělali jsme to nejlepší z kompilace obrázků, kde vypadá, že nemá téměř žádný make -up. Pojďme se tedy krátce podívat do těch vzácných okamžiků, kdy byla Rekha přistižena bez make-upu.

Úžasné Rekha bez makeupových fotografií:

Sbírka krásné veteránské bollywoodské herečky Rekhy bez líčidel, která vás většinou překvapí.

1. Moment pravdy:

Vzácný obrázek Rekhy praskl ve vězeňském domě bez make -upu. I když je obrázek černobílý, lze si jasně všimnout absence make -upu. Oblečená v obyčejném salwaru, s dupatou ovinutou kolem sebe a vlasy staženými dozadu do drdolu, si stále udržuje rovnováhu.

Obrázky Rekhy bez líčení 1

2. Výbuch z minulosti:

Neocenitelný obrázek Rekhy a Srideviho v hřejivém objetí. Tento obrázek je důkazem toho, že Rekhova krása přesahuje lesk a půvab malované fasády. Čistá krása mládí je zachycena na tomto jejím obrázku, zatímco její charisma a kouzlo se odráží v jejím úsměvu i bez make -upu.

Obrázky Rekha bez make -upu 2

3. Svůdná Rekha:

Rekha na fotografii z filmu Namak Haraam, která vypadá jako obvykle, bez kouzelného make -upu. Její oranžová rozmazaná tvář spolu s oranžovou sareou, kterou má na sobě, dodává jejímu bledému, ale roztomilému vzhledu jistou vibraci. Bílý obojek, odpovídající náušnice a výrazný nosní prsten dotvářejí vzhled. V tomto starém snímku má jen malý make -up.

Obrázky Rekha bez make -upu 3

Přečtěte si také: Shilpa Shetty bez make -upu

4. Bezchybná herečka:

Zatímco mimo obrazovku a v současné době nelze Rekhu vidět bez její výrazné červené rtěnky a nápadného líčení očí, v dobách její největší slávy ji bylo ve filmech vidět nosit minimální množství make-upu. To se jen snažilo zvýšit její klasický dobrý vzhled a zanechat v ní každého v úžasu.

Obrázky Rekha bez makeupu 4

5. Vzácné vzpomínky:

Smutný konec něčeho, co vypadalo jako blažené spojení, má -li se podle tohoto obrázku něco projít. Rekha vypadá nejšťastněji v tomto prostém a jednoduchém odrazu její krásy bez make -upu spolu s manželem Mukesh Agarwalem.

Obrázky Rekha bez makeupu 5

6. Khoon Bhari Maang:

Může někdo zapomenout na Rekhovo vystoupení ve filmu Khoon Bhari Maang? Ovdovělá se dvěma dětmi ji sužuje stále okouzlující Kabir Bedi, který ji nechává mrtvou u tlamy aligátorů. V úvodní části filmu Rekha zobrazoval prosťáčka, oblečeného v sareech a bez make -upu. Jediným make -upem na její tváři bylo dát její pokožce zmrzačený vzhled po útoku aligátora, ale Rekha jako Rekha nesla vzhled bezchybně, zatímco svou část předváděla k dokonalosti.

Obrázky Rekha bez makeupu 6

Přečtěte si také: Sridevi No Makeup Pictures

7. Spatřen bez make -upu:

Tento obrázek je jedním z těch vzácných případů, kdy Rekha, spatřená s herečkou Vidyou Balan, aby sledovala její film Kahaani, byla bez make -upu, kromě rtěnky a odpovídajících barevných bindi. I když si vystačila s nějakou oční linkou a kajalem, stále je její okouzlující já s tváří bez make -upu.

Obrázky Rekha bez makeupu 7

8. Politický Rekha:

Viděna tady, jak vystupuje ze svého auta pro parlamentní debatu, Rekha oblečená ve zlaté a bílé saree s téměř žádným make -upem kromě červené rtěnky, kterou obvykle sportuje, vypadá jako nadčasová kráska, která s věkem elegantně stárla.

Obrázky Rekha bez makeupu 8

9. Rekha Exposed:

Rekha ve své době zdobila obálky různých časopisů. Udělala však cestu, kterou prošlo mnoho hereček, když se na obálce Film Mirror objevila nahá. Zatímco odvážný krok vyvolal rozruch, díky jemnému líčení vypadala senzačně.

Obrázky Rekha bez makeupu 9

10. Sizzling Delight:

Rekha ve věku 18 let vypadala jako slečna města pozlátka, kterým se stala. Bez stopy make -upu na tváři je její přirozená krása odhalená, což byl jen začátek pocitu, který by svým elegantním vzhledem, stylem a elegancí smetl indické publikum z nohou..

Obrázky Rekha bez makeupu 10