Bez makeupu

10 nejlepších Kajol Devgan bez make -upu

Většina Indů věří, že Bengálci mají krásné oči; když dělají takové prohlášení, odkazují na Kajola. Kajol, starší dcera Tanuja a režiséra Shomu Mukherjee, debutovala během školy v Bollywoodu filmem „Bekhudi“. Její první úspěšný film byl „Baazigar“, po němž následovaly různé rodinné filmy, díky nimž si získala uznání kritiků. Je držitelkou rekordu v získání 6 „Filmfare pro nejlepší herečku“ a také byla oceněna „Padma Shri“ v roce 2011.

Kajol bez makeupu:

Bong Avatar:

Kajol Devgan bez make -upu 1

Když si herečka všimla události, vypadala úplně jako Bong v krémové barvě „saree“ se zlatým okrajem a potisky. Má na sobě náhrdelník, který je tak dlouhý, že jí sahá blízko žaludku. Na čele má velké červené ‚bindi‘ a vlasy má vzadu jako drdol.

Stále stříleno z filmu:

Kajol Devgan bez make -upu 2

Záběr z jejího filmu „Jmenuji se Khan“ zachycuje široký smích na obrázku, který vidíme níže. Má na sobě černé šaty pokryté světlejším stínovaným černým kabátkem a kolem krku má tlumič. Vlasy má vzadu úhledně svázané jako poník.

Přečtěte si také: Karishma Kapoor bez make -upu

Kliknutí na událost:

Kajol Devgan bez make -upu 3

Boční tvář Kajola klikla na událost, kdy se na někoho podívala a usmála se. Má na sobě černo -bílý pruhovaný top bez rukávů. Na sobě má stříbrné řetízkové náušnice a na hlavu si nasadila obdélníkové oranžové brýle.

Věčný úsměv:

Kajol Devgan bez makeupu 4

S rozkošným úsměvem, který překonává všechny druhy make-upu, byla herečka kliknuta na akci mimo obrazovku. Má černé oblečení a kolem krku oranžový tlumič. Její vlasy jsou otevřené a vypadají nerovnoměrně česané.

Přečtěte si také: Bez makeupu Shilpa Shetty

Kajol se svým synem Yugem:

Kajol Devgan bez makeupu 5

Mladá matka byla spatřena, jak venku nosí svého syna Yuga. Má na sobě ležérní oblečení, na sobě červený top bez rukávů a modré džíny. Tenké rámečkové obdélníkové brýle zakrývající oči a vlasy svázané jako drdol vzadu.

Na akcích:

Kajol Devgan bez makeupu 6

Vidíme herečku ve stylové tmavě modré a hnědé košili s bílým čtvercovým potiskem a párem modrých riflí na dně. Její nehty jsou natřeny zlatou barvou a na zápěstí má zlaté hodinky. Díky dlouhému zlatému řetízku přes krk a pár hnědých slunečních brýlí vypadá trendy.

In Her Casuals:

Kajol Devgan bez makeupu 7

Herečka byla kliknuta ve svých příležitostech na obrázku níže. Má na sobě šedé tričko zakrývající obě ruce úplně a džíny. Na levém rameni nosí bílou tašku a dívá se směrem k fotoaparátu přes své oranžové obdélníkové brýle.

Přečtěte si také: Sridevi bez fotek líčení

Na modlitbě Yash Chopra:

Kajol Devgan bez makeupu 8

Obrázek klikl na modlitební setkání Yash Chopra, kde je v bílém „salwarovém obleku“ a má bílý korálkový náhrdelník. Má pár kaštanových slunečních brýlí, které jsou zlatě zarámované a drží pouzdro slunečních brýlí na levé ruce spolu s mobilním telefonem.

Venku v Bombaji:

Kajol Devgan bez makeupu 9

Kajol byla se svým manželem Ajayem Devganem venku v Bombaji, když neočekávala náhlé záblesky, které vytvořily obraz, kde na okamžik spustila víčka, aby se vyhnula světlům fotoaparátu. Cvakla na sobě bílý top zakrývající krk a kolem toho černo -bílá pruhovaná štóla. Má na sobě stejné sluneční brýle, které jsou vidět na obrázcích výše, a nese žlutou tašku.

Na letišti:

Kajol Devgan bez makeupu 10

Když Kajol telefonoval na letišti v Džajpuru, zazvonil obrázek. Měla na sobě volnou syntetickou košili pískové barvy, zastrčenou do modrých riflí. Má čelenku pokrývající vlasy a černé sluneční brýle. Její levou ruku zaměstnával červený vak.