Bez makeupu

10 nejlepších Jyothik bez obrázků!

Jyothika Sadanah je jižní herečka, která dělala převážně tamilské filmy. Kromě Tamil hrála také v několika malajálamských, teleguských, kannadských a hindských filmech. Získala dvě filmové ceny a tři tamilnadské státní filmové ceny. Byla zasnoubená s hvězdou Suriyou po mnoho let, poté svázali uzel. Jyothika poté přestala dělat filmy a starala se o svou rodinu. Tvář Jyothiky má rysy jako správná jihoindická dáma a má světlý odstín pleti.

Obrázky Jyothika bez makeupu:

1. Jyothika klikla na událost:

Fotograf zachycuje herečku, jak vážně hledí na ty černé výrazné oči. Má na sobě zlatou barvu „Kurti“, která je stylizovaná tak, aby zůstala původně pokrčená. Její husté vlasy zůstávají rozevřené a od středu jsou rozepnuté.

Jyothika bez makeupu

2. Pózování s plyšovou hračkou:

Níže uvedený obrázek je neformálním kliknutím na obrázek Jyothiky. Má na sobě stylový černý top, který je na pažích syntetický a průhledný. Její vlasy jsou úhledně česané a vzadu svázané jako poník. Rukama drží roztomilou plyšovou hračku a usmívá se na kameru.

Jyothika bez makeupu 2

3. V krásném „Kurti“:

Herečka se na fotoaparát sladce usmívá. Vidíme, že má na sobě bílé „Kurti“, na kterém jsou potisky v mořské zelené a purpurové barvě. Její vlasy jsou černé od kořínků do středu a poté zvýrazněny pruhy až ke špičce. Je ponechán otevřený a je rozdělen od středu. Na ramenou nese tašku s fialovým popruhem.

Jyothika bez makeupu 3

4. Stále se střílí z filmu:

Tento obrázek se zdá být záběrem z filmu, kde Jyothika mluví po telefonu. Herečka vypadá kvůli svému účesu velmi dětinsky. Vlasy má od poloviny rozpuštěné a rozdělené do dvou copů. Má na sobě bílý top bez rukávů a tenké černé rámové obdélníkové brýle.

Jyothika bez makeupu 4

5. V jihoindickém vzhledu s krásnými šperky:

Na tento obrázek bylo kliknuto při události, herečka je bez make-upu, ale díky jejímu krásnému diamantovému zlatému náhrdelníku a odpovídajícím náušnicím vypadá velmi pěkně. Má na sobě červenou „kanchipuram saree“, která je ohraničena zlatem a její světlý odstín pleti se odráží na obrázku, který ukazuje její přirozenou krásu.

Jyothika bez makeupu 5

6. Další záběr z filmu:

Tento obrázek je dalším záběrem z filmu, kde herečka nakukuje ke zdi. Je vidět v lilovém „salwaru“, na kterém jsou bílé stehy. Vlasy má od poloviny rozevřené. Dává výraz zvědavosti a vypadá opravdu roztomile.

Jyothika bez makeupu 6

7. Na akcích:

Tento obrázek je dalším kliknutím z jiné události. Herečka je viděna bez make -upu. Má na sobě bílé ‚Kurti‘ s pruhy v krémovém odstínu a vlasy má od poloviny otevřené a rozevřené. Sladce se usměje na přítomné lidi.

Jyothika bez makeupu 7

8. Pláč radosti:

Na tento obrázek se zdá být kliknuto v situaci, kdy herečka pláče radostí a její tváře a nos vypadají rudě. Má na sobě bílý „salwar“ se světle zeleným okrajem. Její „dupatta“ je zcela zelená; položila to přes svůj „salwar“.

Jyothika bez makeupu 8

9. S manželem Suriya:

Jyothika je se svým manželem Suriyou na tomto obrázku níže, byli kliknuti na akci a herečka má na sobě krásné růžové „saree“ se stříbrnými vzory na okraji a také stříbrné tečky jsou rovnoměrně přítomny po celém „saree“. Vlasy má ostříhané nakrátko a jsou otevřené. Kolem krku má malý stříbrný přívěsek.

Jyothika bez makeupu 9

10. Jyothika s manželem a synem:

Tento obrázek zachycuje šťastnou rodinu Jyothiky s manželem a jejím synem. Na to se klikne uvnitř a ona má na sobě tmavě modrou bundu a vlasy svázané jako poník.

Jyothika bez makeupu 10