Bez makeupu

10 nedávných Gwen Stefani bez obrázků na líčení

Pokud neznáte Gwen Stefani, nesmíte si nechat ujít její talentovanou povahu v hudebním, hereckém, kosmetickém a módním průmyslu. Její hudební talent je dobře známý po celém světě a nelze ji podceňovat ani při výběru módy v oboru. Ale poznali jste někdy skutečnou tvář Gwen Stefani bez make -upu??

Zatímco většina z nás viděla na obrazovce představení ikony, stěží jsme si všimli jejího skutečného a přirozeného vzhledu. Umělci se jen stěží dostanou na veřejnost, aniž by měli svůj make -up vzhledem k jejich obrazu a jménu. Ale tady bychom teď mohli sbírat virální obrázky jejího přirozeného vzhledu. V případě, že vás zajímá, jak vypadá Gwen Stefani bez make -upu, musíte číst, abyste to poznala!

10 nejlepších Gwen Stefani všech dob bez make -upu:

Zde jsou neviditelné fotky Gwen Stefani bez make -upu, díky kterému se budete cítit skvěle.

1. Black On The Whitey:

Gwen Stefan bez makeupu

Na tomto obrázku Gwen houpá černý kabát a ležérní zimní čepici. Její blonďaté vlasy jí rozjasňují obličej a vypadají nejlépe ze všech žen v tom obchodě s potravinami. Lze jasně říci, že Gwen nepotřebuje make -up, aby odhalila svou krásu. S tou rozkošnou tváří a rozcuchaným obočím vypadá připravená na pódium. Gwen Stefani bez obrázku líčení vypadá zcela přirozeně a je na ni kliknuto, když je ve svém upřímném okamžiku. Vypadá tak sladce ve svém vzhledu.

2. V dobrodružné procházce:

gwen stefani bez make -upu

Gwen Stefani bez make -upu se zde bere, když je celebrita venku v dobrodružství. V tomhle vypadá roztomile a trendy. Vše, co zde vidíme, je, že si dává docela balzám na rty a řasenku s docela přirozenou a skutečnou tváří. Milujeme její vzhled, vypadá to, že Gwen má ráda procházky venku ve svém volném čase.

3. Ukradněte vzhled:

gwen stefani nulové líčení

Při výstupu z obchodního domu byla Gwen Stefani spatřena v černém topu s rozcuchanými vlasy. Gwen neměla žádný make -up a stále vypadala velmi svěží a šťastná. Tato americká zpěvačka nepotřebuje make -up, aby zůstala šťastná. Jsme zamilovaní do těchto obrázků Gwen Stefani bez rtěnky.

4. Zcela přirozené:

gwen bez makeupu 4

Tento obrázek se chystá navždy zavřít všechny nenávidějící Gwen Stefani. Zde nosí batole, když míří do tělocvičny. Se šedým topem nad černým tričkem, které je ještě více skryto jiným hadříkem, vypadá velmi rozkošně i bez make-upu. Tento obrázek však pro spoustu lidí vyvolal docela šok, protože jsme si nepředstavovali Gwen Stefani bez make -upu, aby vypadala tímto způsobem.!

5. Running Wild:

obrázky Gwen Stefani bez make -upu 5

Gwen Stefani byla viděna běhat v ulicích LA s bílým tílkem. S tváří bez make -upu vypadala trochu jinak, než ve skutečnosti vypadá na jevišti, ale stále docela působivá. Zde se Gwen stará o své zdraví, zatímco diváci se potí. A o čem se tu nejvíc mluví, navzdory tomu, že je Gwen v postavení celebrity, se přirozeně neobtěžuje mít svůj volný čas na ulici! Docela působivé, že?!

6. Buďme příležitostní:

žádný make -up Gwen Stefani 6

Na tomto obrázku Gwen sportuje dlouhé blond vlasy, což je jeden z hlavních rysů celkové krásy Gwen Stefani. Fotograf nenechal tyto celebrity ani vteřinu, když klikal na tento obrázek Gwen, když vycházela ze svého domu. Černé sako nosí docela dobře. Toto je jedna z nejlepších fotografií Gwen Stefani bez make -upu.

7. Dokonalé srovnání:

Gwen Stefani před a po líčení 7

Zde je obrázek Gwen Stefani s make -upem i bez něj. Vypadá hodně odlišně, když má na sobě jen modrou čepici a bez make -upu, ale stále je dostačující pro to, aby inspirovala mnoho celebrit, aby neřekly líčení, než se postaví před kameru. Tento obrázek Gwen bez tváře je zpočátku docela šokující, protože i zde vypadá velmi unaveně.

8. Než se dotknete soupravy:

Gwen Stefan bez make -upu 8

Gwen Stefani zveřejnila tento obrázek, který zobrazoval její tvář, než se nalíčila. Nicméně jen vzala kartáč, aby definovala obočí, což znamená, že neměla žádný make -up. Tento obrázek je ideálním důkazem její přirozené krásy. Toto selfie bez make -upu Gwen Stefani je jednou z našich oblíbených, vypadá syrově a přirozeně.

9. Být těhotná je cool:

Gwen Stefani bez makeupu 9

Gwen má tuto vynikající pleť, díky které vypadá na slunci tak živě a svěže. Zatímco napjatě čekala na své druhé dítě, vydala se na malou procházku a dostala cvaknutí. Měla slušnou černou střechu. Jak krásná je i bez make -upu. Také její výraz je náš oblíbený, vzhledem k jejímu přirozenému a chirpy vzhledu.

10. Roztomilé selfie:

Gwen Stefan bez Makeup Selfie 10

Gwen Stefani, žádná make -up selfie zde není mezi našimi oblíbenými. Tento obrázek pořídila samotná celebrita, když je uvolněná na posteli. Vypadá to, že si bere den volna a má svůj skutečný útulný a uvolněný čas pro sebe. Milujeme její výraz na tomto obrázku! Svým přirozeným a zářícím vzhledem stále dokazuje, že věk je jen číslo.

Další tipy:

Navzdory svému věku a proměně vypadá Gwen bez make -upu rozkošně. Podívejme se na několik tipů pro lepší a přirozenější tvář,

  1. Jezte zdravě a dobře držte dietu, abyste vypadali mladistvě a pokožka vypadala přirozeně stále čistá. To velmi pomáhá pokožce vypadat zářivě.
  2. Čistěte obličej tolikrát, kolikrát denně je možné, čistou vodou, abyste vypláchli nečistoty a toxiny
  3. Pravidelně odlupujte pokožku, abyste odstranili odumřelé kožní buňky a další nečistoty. Díky tomu bude tvář vždy vypadat zářivě a leskle.
  4. Cvičte každý den bez selhání. Aktivní životní styl pomáhá a má také pozitivní vliv na pokožku.

Tyto obrázky Gwen Stefani bez make -upu jsou pro některé šokující a pro ostatní odhalující. Je to však tak, člověk musí ocenit množství péče, kterou věnuje tomu, aby i přes věkovou transformaci vypadala zářivě. Sdělte nám zde své komentáře.

Lidé se také ptali:

1. Kdo je vizážistka Gwen Stefani?

Na většině akcí má Gwen svého hlavního umělce Gregoryho Arlta. I když pro ni pracují další maskéři, vždy milovala Gregovo líčení. Věří v minimální make -up s intenzivním vzhledem a odvážnými rty.

2. Co je péče Gwen Stefaniskin?

Gwen věří v pravidelné čištění a zvlhčování obličeje. Kromě toho nikdy nevynechává používání ochranných prostředků proti slunci, když vystupuje ven a také uvnitř. Její tajemství nejlepší pokožky navzdory jejímu věku je pravidelné rozmazlování pokožky bez selhání.

3. Jaké je tajemství fitness Gwen Stefani?

Gwen věří, že cvičí pravidelně a tvrdě, aby byla fit. Je fanouškem kruhového tréninku, vysoce intenzivního silového tréninku a kardio cvičení.