balkón

Balkonový nábytek – několik skvělých příkladů relaxačních chvil

Postavte si balkon v bílé barvě

Bez ohledu na to, zda máte malý nebo velký balkon, je zde také ten pravý pro vás Balkonový nábytek. Výběr materiálů je skvělý. Můžete si vybrat balkonový nábytek ze dřeva, ratanu nebo kovu, jako je hliník, ocel a železo. Při výběru materiálu byste měli zvážit, zda chcete nábytek v případě potřeby přemístit nebo pryč. Pokud je tomu tak, bylo by výhodnější zvolit lehký nábytek nebo něco, co lze snáze složit a uložit.

Balkonový nábytek na malých i velkých balkonech

Dřevěný nábytek s polštáři v modré barvě

Zatímco možnostem velkého balkonu se meze nekladou, u malého balkonu tomu tak není. Pokud je prostor velmi omezený, je vhodný balkonový nábytek sestávající ze sady pro dvě osoby. Stoly jsou navíc nabízeny v půlkruhovém tvaru, který lze snadno sklopit, když se nepoužívá. Tímto způsobem můžete ušetřit spoustu místa.Malé rohové sedací soupravy lze také snadno použít jako balkonový nábytek na balkoně. Tímto způsobem jej můžete rozdělit na dvě oblasti. Jedna polovina představuje místo k sezení, zatímco druhá zůstává volná a lze ji použít například ke stavění květináčů.

Hledáte správný balkonový nábytek

Lavička s polštářem v zeleném

Pokud hledáte balkonový nábytek, na kterém se můžete protáhnout, opalovat nebo jen relaxovat, můžete si vybrat pohodlná lehátka, která můžete kombinovat s malým stolkem. Obzvláště praktické jsou také malé pohovky, které lze rozložit a přeměnit na venkovní postel. U posledně jmenovaného byste však měli svůj balkon před nákupem určitě změřit a zjistit jeho velikost po rozložení, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Důležitá je také výzdoba

S-květiny-v-květináčích-rostliny-a-ratanový nábytek

Takže, jak vidíte, variant je mnoho. Abychom vám ukázali, jak můžete balkon vybavit balkonovým nábytkem, sestavili jsme pro vás pár příkladů. S vaší pomocí můžete nasbírat pár nápadů, které pak můžete realizovat na vlastním balkoně. Ať už dáváte přednost čemukoli, jedna věc je jistá: správný balkonový nábytek zajišťuje, že si můžete naplno užít svůj volný čas venku. Ale nezapomeňte na odpovídající čalouněné polštáře, které poskytují požadovaný komfort a také slouží jako hezká dekorace přidáním barevných akcentů. Přejeme vám hodně zábavy a hlavně úspěch při zřizování balkonu!

Je zde také prostor pro milovníky květin

Houpací křeslo v černém kovovém stole

Posaďte se na pohodlné polštáře a pijte červené víno

Křeslo z ratanové tkaniny s čalouněnými polštáři-červené víno

Oblíbený městský styl

s plastovým nábytkem na balkoně v bytě

Skládací ratanový nábytek

Ratanový nábytek-skládací-se stolem a židlemi

Užijte si romantiku naplno

Kovový retro vzhled balkonového nábytku

Pohodlné rozhodování s větším balkonem

Ligové židle-ze-dřeva-velký-balkon

Skládací stůl vyrobený ze dřeva

Balkon s bílým kovovým nábytkem

Romantický set-up-balkon-s-a-retro-vzhled

Balkonový nábytek s čalouněným stolem a židlemi ze dřeva