auta

Nový Mercedes-Benz S63 AMG Coupе 2015 s motorem V8 biturbo

Testovací jízda Mercedes-Benz S63 AMG Coupе 2015

Všichni fanoušci Mercedesu pozor! Luxusní značka uvádí na trh nový model, který zaujme nejen znalce a fanoušky. Na autosalonu v New Yorku 2014 představil Mercedes veřejnosti svůj nový, působivý Mercedes-Benz S63 AMG Coupе 2015. To přesvědčí výkonem 585 koní a točivým momentem 900 Nm. Sportovní vůz s pohonem všech kol nabízí první funkci naklápění zatáček na světě, která je podobná funkci motocyklu nebo lyžaře. Je součástí takzvaného podvozkového systému „Magic Body Control“ a nabízí větší komfort jízdy a lepší přesnost řízení. Dvoudveřová má také sedmistupňovou sportovní převodovku Speedshift. Z nuly na 100 km / h se dostane za 3,9 sekundy. Maximální rychlost je omezena na 250 km / h.

Mercedes-Benz S63 AMG kupé 2015

S63 AMG Coupe Mercedes 2015 auto nové luxusní stříbrné přední

Stylizované, svislé otvory pro výstup vzduchu v zadním nárazníku mají funkci spojlerového okraje, která optimalizuje aerodynamiku. Vpředu je působivá trojrozměrná „dvoulistá“ mřížka chladiče AMG ve stříbrném chromu. Osmiválcový biturbo motor byl vyroben ručně v AMG Motor Shop v Affalterbachu. Díky zavinovacímu designu se zdá, že palubní deska téměř nepostřehnutelně splývá se dveřmi.

Nový model byl představen na autosalonu v New Yorku

zadní světlomety S 63 AMG stříbrná barva zpět

Celkově nový vůz přesvědčí moderním, stylovým designem s jasnými, zaoblenými liniemi, který platí jak pro exteriér, tak pro interiér. V kombinaci s nejmodernějšími systémy a funkcemi je tento model ideální pro každodenní použití i pro delší cesty, ať už na krátké cesty nebo obchodní jednání.

Pokud tedy hledáte auto s dokonalým výkonem a pohodlím, tento Benz je pro vás jako stvořený. A pokud vás informace přesto nepřesvědčí, jednoduše si domluvte schůzku s nejbližším prodejcem na testovací jízdu. Podívejte se níže na více fotografií vozu a podívejte se na působivý interiér vozu.

585 koní, točivý moment 900 Nm

uvnitř přední kožené testovací řízení Coupe S63 AMG

Sportovní vůz s pohonem všech kol

nad novým modelem S63 AMG Coupé, rok výroby 2015