auta

Nový Mercedes Benz GLA 2015 – kompaktní crossover

2015-mercedes-benz-dvě varianty-barvy

Jen málo značek umí DNA rekombinaci lépe než Mercedes. Luxusní automobilka vlastní desítky variant svých základních produktových řad, včetně kupé a kabrioletů, ale i sedanů, kombíků a SUV. I SLS s křídlovými dveřmi má některé své části společné s ostatními modely M-B. A nyní je na čase, aby základní sedan CLA s pohonem předních kol přenesl svou genetiku na nejnovější produkt od Mercedesu, konkrétně na kompaktní Mercedes Benz GLA 2015 Crossover, vzdej to.

Design nového Mercedes Benz GLA 2015

2015-mercedes-benz-gla-weiss-page

Na Mercedes Benz GLA 2015 jak byste očekávali, existuje mnoho charakteristických rysů. Sedanové linie typické pro kupé jsou na crossoveru obzvláště patrné. Zde však nejsou tak hranaté, pokud jde o segmenty, což je obvykle běžná praxe i u automobilů, jako je Mazda CX-5.

Středová vzdálenost Mercedes Benz GLA 2015 je stejný jako CLA se svými 2,7 m. GLA je však o 22 cm kratší na 4,4 metru. Navíc je tu jeho relativně nízká střecha, vysoká 1,5 metru. Pětidveřový model má také skvělý postoj s 18palcovými koly. Mercedes se chtěl vyhnout zdviženému kombíku. Linie střechy GLA je o 5 cm nižší než u BMW X1. Verze s pohonem všech kol 4MATIC je však o 3 cm vyšší, aby ji ekologický úřad mohl předat jako nákladní vůz.

S aerodynamikou to nic neudělá, ale bude Mercedes Benz GLA 2015 přijímá některá opatření přijatá CLA, která umožnila koeficient dragster 0,23. To zahrnuje panel podvozku, zadní difuzor, stejná boční zrcátka jako sedan a další designové doplňky. GLA nebude ani diamantovou mřížkou CLA, ani bezrámovými okny z konceptu GLA Shanghai Show. Je to kvůli přiznání, že náklady na tuto funkci, která na trhu stejně nebude poptávka, jsou zbytečné.

Interiér vozu Mercedes Benz GLA 2015

Fotografie palubní desky mercedes benz 2015

Interiér Mercedes Benz GLA 2015 převzala přímo CLA. Je dostatečně luxusní, aby si zachoval image Mercedesu u nových zákazníků. K dispozici je široká škála hliníku vyrobeného člověkem pro palubní desku. Kupující má ale také na výběr mezi ořechovým nebo topolovým dřevem nebo lakem Designo.

Na Mercedes Benz GLA 2015 byl vyřešen jeden z největších nedostatků CLA. Co je míněno, je omezená světlá výška vzadu. Díky vyšší linii střechy už nebudou muset vyšší pasažéři sedět křivě. Neměli byste však očekávat větší prostor pro nohy. Aby byla zadní část o něco prostornější, vyhýbají se přední sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy základních modelů GLA ve prospěch konvenčních sedadel, která méně brání výhledu vpřed.

Možnosti jsou také srovnatelné s CLA, což znamená, že za spoustu věcí si musíte připlatit. Volitelné jsou například kožená sedadla, vyhřívání sedadel, navigační systém, větší 7palcový multimediální displej a technologie asistenta řidiče. Jednou Mercedes Benz GLA 2015 Na trh příští rok, pravděpodobně na jaře, bude 4MATIC okamžitě k dispozici, zatímco verze s pohonem předních kol bude v modelovém roce následovat o něco později.

Výkon

gla_class-mercedes-benz-on-the-way

Pod kapotou Mercedes Benz GLA 2015 zatím není nic překvapivého. Je zde umístěn stejný 2,0litrový čtyřválcový přeplňovaný motor jako v CLA. Má také výkon 208 koní a točivý moment 349 Nm. 7stupňová dvouspojková automatická převodovka a systém start-stop jsou stejné jako u CLA, stejně jako elektronický diferenciál s omezeným prokluzem vzadu u verzí s pohonem všech kol. Podle Mercedesu by tedy GLA měl být dostatečně silný, aby se dostal z nuly na 100 km / h za méně než 7 sekund.

Dieselová varianta Mercedes Benz GLA 2015, který je nabízen v Evropě, nebude existovat v USA. To je do značné míry způsobeno zvýšenými náklady na vznětový motor a jeho nákladným systémem regulace emisí, což by zvýšilo stanovenou počáteční cenu 31 000 USD.

I přes podobnosti s novým Mini-Benzem nebude elektronicky řízené hřebenové řízení stejné přímé řízení s proměnným poměrem řízení jako u CLA. Můžete se spolehnout na pevnější vzpěry vpředu a víceprvkovou zadní nápravu. V nabídce by měl být i sportovní balíček. The Mercedes Benz GLA 2015 19palcové ráfky, zatímco odpružení zůstává beze změny.

Sportovní speciální model Mercedes Benz GLA 2015 představuje GLA45 AMG, který má stejný hardware jako CLA45, včetně 2,0litrového čtyřválce s turbo, 355 koní a točivým momentem 450 Nm, odpružení kol laděného AMG a 20palcových ráfků. Říká se tomu genetické inženýrství.

Terénní vozidlo budoucnosti

přední strana-mercedes-benz-gla-v-pohybu

Výkonný design 

přední strana-mercedes-benz-gla-hnědá

Dobrá prezentace v ulicích města

brown-city-mercedes-gla-benz-2015

31 000 $ nebo více? Posuďte sami

mercedes-gla-2015-GLA-side-brown

Ergonomický tvar

stránka třídy mercedes-gla-2015-GLA

Funguje dobře na všech typech silnic

mercedes-benz-v-pohybu-metalicky-hnědý

Kupé zajišťuje pohodlí

mercedes-benz-gla-kupé-hnědá-metalíza

kůže-kupé-mercedes-benz-gla-třída

2015-mercedes-gla-white-front-side

2015-Mercedes-Benz-GLA-metalíza

Mercedes-Maybach S600

Audi RS7 – sportovní vůz pro dospělé