auta

Land Rover Motorhome – Kreativní přestavba nového Defenderu na dodávku

Na rozdíl od předchozích modelů má nový obytný vůz Land Rover místo konstrukce karoserie na rámu hliníkové pouzdro, zatímco všechny varianty Defender 110 jsou standardně vybaveny vzduchovým odpružením. Přemýšleli jste někdy o tom, jak by terénní vozidlo vypadalo jako dobrodružná dodávka s pohonem všech kol? Automobilový designér Samir Sadikhov nyní ukazuje takovou konverzi modelu automobilu Defender. On a jeho tým přepracovali legendární stroj. Jen čtěte dál a dozvíte se o tom více.

Nový koncept pro obytný vůz Land Rover

boční pohled na dobrodružný van obránce jako nový model auta z land roveru

Zde detailní práce se zdá být tak mimořádná, že by si tento model jako takový neměl zaměňovat s Defenderem. A přesto je úžasné, jak přirozeně tato konverze vypadá. Přední sedadla a čelní sklo jsou dále vpřed, kde by měla být kapota. Kromě toho, že je design prakticky uprostřed motoru, vypadá jako spousta zábavy pro dobrodružný stroj mimo cestu.

offroad zábava s terénním vozidlem land rover mobile home převedeným novým konceptem od designéra samir sadikhov

Samir Sadikhov je dobře zavedené jméno v oblasti automobilového designu. Pracoval s některými z největších značek v oboru, jako jsou Lamborghini, Hyundai atd. Další důkaz jeho talentu s kreativní mocí přistává na miláčku generací automobilových fanoušků. Tím se model mění na obytný vůz Land Rover 4 × 4. Koncepční práce již byla schválena v médiích. Mezi dobrá řešení patří centrálně umístěné dveře, zvýšený vnitřní objem kabiny a větší rozvor.

Technická data a provedení

Konverze Samir's Customs Van Defender na obytný vůz s funkčním designem

Přestavěný model může být poháněn 3,0litrovým 6válcovým turbo benzínovým mild hybridem. To má 395 koní a generuje točivý moment 406 lb-ft. 8stupňová automatická převodovka od ZF je kombinována s 2stupňovou převodovkou tak, že toto vozidlo může snadno projet jakýkoli terén. Van Defender zachovává třídveřový vstup modelu 90 a nabízí delší rozvor se 110 vlivy. Mezi další funkce patří světelné pásy, střešní nosič a ochranné kryty kartáčů.

multifunkční obytný vůz 4x4 land rover může řídit ve vodě

Kromě toho je stroj snů vybaven terénními pneumatikami, velkým expedičním střešním nosičem, ochranným rámem obklopujícím trup ze všech stran a velkým počtem přídavných světel. Pokud to není vše, co potřebujete pro další dobrodružství v divočině v terénu, tak co?