auta

Kabriolet BMW M4 2015 zaujme svým designem a výkonem

Prezentace nového modelu BMW Convertible v New Yorku

Na autosalonu v New Yorku 2014 představilo BMW BMW M4 2015 Cabrio prezentováno. Stejně jako čtyřdveřový kabriolet má tento sportovní dvoudveřový kabriolet řadový šestiválec 3.0 s technologií M Twinpower Turbo a výkonem 431 koní.

Nové BMW M4 2015 Cabrio bylo představeno v New Yorku

M4 2015 Konvertibilní levý boční kov

To stejné mimochodem nabízí i současné BMW M3 Sedan a BMW M4 Coupé. S volitelnou 7stupňovou dvouspojkovou převodovkou M je BMW M4 2015 Cabrio  z nuly na 100 km / h za 4,4 sekundy. Pátá generace má typické prvky designu BMW, jako je přední kapota z lehkého hliníku, tvarovaná přední nárazník se třemi velkými otvory pro přívod vzduchu, černá dvojitá mřížka chladiče, boční zrcátka ve stylu dvojitých stop, zadní nárazník s integrovanou difuzor a výfukový systém se čtyřmi koncovkami výfuku.

BMW M4 2015 Cabrio se sportovním designem

Přední design BMW Cabrio, sportovní, výkonný

Kovová, třídílná skládací střecha BMW M4 2015 Cabrio má plné těsnění a nabízí působivou ochranu proti hluku a chladu. Střecha se otevře stisknutím tlačítka za pouhých 20 sekund, což je možné i při maximální rychlosti 18 km / h. Už tak sportovní interiér je díky M designu ještě sportovnější. Obsahuje prvky, jako jsou typické M kulaté nástroje s bílými číslicemi a M kožený volant s ozdobnými prvky z chromu a barevným prošíváním v kůži.

   M4 2015 Kabriolet levý interiér červený   Zadní prezentace BMW Convertible s šedým kovovým efektem

M4 2015 kabriolet vzadu, pěkný designový grafit

Interiérová výbava BMW Cabrio černá červená paleta barev moderní

Vnitřní sportovní otevřená střecha BMW M4 m

Audi RS7 – sportovní vůz pro dospělé