auta

Fab Four Jeep Wrangler – Výjimečné vybavení pro terénní vozidla

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič čelního skla hory

Pokud jste hrdým majitelem Jeepu Wrangler, může Fab Four vylepšit váš terénní stroj a udělat z něj hrozivou „bestii“, jako je ta na obrázku výše. Pokud jde o agresivně stylizované příslušenství Jeep, Fab Four zkonstruoval několik opravdu úžasných dílů, aby byl váš Wrangler připraven zasáhnout. Vaše výrobky jsou navrženy tak, aby vydržely nejrůznější podmínky a jsou extrémně funkční a zároveň vylepšují vzhled vašeho vozidla. Obchod má také celou řadu vybavení pro terénní vozidla, jako jsou nárazníky, vahadla, čelní skla, navijáky, listové dveře, nosiče pneumatik, střešní nosiče a některé doplňky, které umožňují jedinečný vzhled. Navíc s Fab Four můžete svému SUV určitě dát děsivý, agresivní vzhled.

Výbava pro Wranglery od Fab Four

fab four jeep wrangler equipment car remodeling model tlumiče čelního skla dveře auta potrubí

V posledních několika letech se však Fab Four proslavila tím, že představila několik docela neuvěřitelných modelů. Přestavěné modely jako „Legenda 2. Woah“ a nákladní automobily jako neuvěřitelný Chevy Colorado s názvem „Kymera“ ukazují, že americký výrobce tlumičů myslí mimo krabici. Nejnovější tvorba společnosti začala jako Jeep Wrangler Unlimited Rubicon v roce 2015.

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič čelního skla

Zde je chladný a tvrdý fakt: Jeep Wrangler nepotřebuje žádnou pomoc, aby se proměnil v off-road 4 × 4. To proto, že toto terénní vozidlo je tak postaveno od začátku. To však neznamená, že by se offroad nemohl vylepšit. Tým Fab Four nám to dokazuje mimořádným vybavením v tomto článku.

Fab Four nabízí širokou škálu produktů

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič pneu zadní okno

Díky řadě možností přizpůsobení si tyto speciální upgrady podmaní váš oblíbený offroad. Můžete jej tedy přenést do stratosféry jak stylem, tak robustností. Nabídka obchodu je poměrně široká. Společnost vyrábí brnění a čelní skla pro větší bezpečnost před padajícími kameny. Součástí jsou také venkovní dveře a blatníky a nárazníky.

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič čelního skla pohled

To opravdu není ani polovina. Toto příslušenství musí mít každý, kdo chce posunout svůj Wrangler na hranici možností. Podívejte se na působivé fotografie. Zjistěte, zda pro vás může být tato převodovka Fab Four tou správnou volbou.

fab four jeep wrangler equipment car conversion model tlumič čelního skla boční pohled