auta

BMW M3 E90 – moderní sportovní vůz pro spoustu radosti z jízdy

BMW M3 E90 černé sportovní boční pneumatiky

Modely dostupné v USA: Od modelových let 2008 do současnosti. Tržní hodnota: Pro BMW M3 E90 s vysokým počtem najetých kilometrů si budete muset ještě pár let počkat. Každodenní auta kolem 27 000 eur, garážová auta 33 500 eur. Kabriolety vyžadují bonus.

Proč byste si měli vybrat BMW M3 E90

BMW M3 E90-bílá-jízda-bokem

Z BMW M3 E90, který byl představen v roce 2008, je bezpochyby nejlepší ze všech čtyř. Důvod je snadné pojmenovat. Má působivý výkon 414 koní, 4,0litrový motor V8, bytelnou karoserii, masivní ráfky a kola, šestistupňovou manuální převodovku, automatizovanou sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku a tolik otáčení kol, kolik byste si mohli přát . Je to vynikající balíček a jedno z těch vlivných aut, které vytváří konverzaci a udržuje nás v noci vzhůru.

Které BMW M3 E90 byste si měli vybrat

BMW M3 E90-stříbrná-červená-uvnitř

Kromě standardního kupé je nabízena verze s kabrioletem i čtyřdveřový sedan. Stejně jako u E36 je těžké pokazit výběr karoserie. Prodejce automobilů je zatím téměř vaší jedinou možností. Pokud jste jedním z opatrnějších lidí, je také lepší volbou. U prodejce aut si můžete koupit i málo používaný BMW M3 E90 jejichž cena je nižší než doporučená maloobchodní cena. Zastavte se také u certifikovaných prodejců ojetých vozů BMW. Tam také můžete najít auto, které stále voní jako nová auta, ale vaši peněženku tolik neulehčuje.

Přední světla BMW M3 E90 Coupe 2009

Na co byste si měli dát pozor? Je tam BMW M3 E90 není moc co říct. I zde platí osvědčené pravidlo pro nákup ojetých vozů: kupte si nejnovější s nejnižším počtem najetých kilometrů, které si můžete dovolit, ujistěte se, že je stále v záruce, a pokud máte nějaké pochybnosti, zeptejte se na to svého prodejce, prohlídky z BMW M3 E90 provést předem. Zkontrolujte záznamy. Obzvláště důležité jsou pravidelné výměny oleje. S jakoukoli údržbou mimo pravidelné kontroly, které navíc neprováděli prodejci, je třeba zacházet opatrně.

BMW M3 E92 matně stříbrné ráfky

Pokud jste pilní, můžete se hodně naučit z maličkostí. Často stačí pohled na běhoun pneumatik a uvidíte, jak se s autem jezdilo. Samozřejmě za předpokladu, že kola nebyla právě vyměněna. Pokud si všimnete odštípnutí a malé nebo žádné hloubky dezénu pneumatik, je lepší se od něj držet dál BMW M3 E90. Unikající kapaliny jsou také varovným signálem a indikují, že část pohonu může být velmi horká. To znamená, že auto mohlo být použito pro závody a dragstery.

BMW-M3-E92-bílá-boční kupé

BMW M3 E92-červená-exteriér-přední

Pneumatiky BMW M3 E90- červené- do stran- kupé

BMW E90 Coupe uvnitř černý zaměřovač uvnitř

BMW M3 E90-černo-bílé-kupé-čelní

BMW M3 E90 bílý vnější přední

BMW-M3-E92-bílá-boční-čelní

BMW M3 E90 černý přední

BMW M3 E90- boční- pneumatika-