auta

BMW M3 Buyer’s Guide – Jakou úpravu zvolit

m3-e90-boční-hory-metalický způsob

Tento článek vám má pomoci rozhodnout, který z modelů BMW řady 3 M-Series je pro vás nejlepší. Vybírat můžete z E30, E36, E46 a E90.

BMW M3 – testování úprav

E90-maliny-červená-ulice-BMW-M3

Všechny čtyři modifikace legendárního BMW M3 testováno. Rozhodněte se, který byste si měli pořídit nejlépe: drsný model z první generace, působivý, aktuální runabout V8 nebo něco mezi tím? Rozhodování je nepochybně obtížné. Ale nebojte se, tento článek s několika tipy od montéra BMW Ben Thongsaie vám pomůže s výběrem.

BMW M3 – možné poruchy

m3-zadní-daleká-metalická-obrazová noc

Jak většina fanoušků BMW ví, existují určité problémy, kterými je řada 3 obecně známá. Patří sem například závady na lichoběžníkovém rameni, regulátoru okna, antivibračním uchycení vzadu. Dnes se odvracíme od těchto typických problémů řady 3 a soustředíme se na ty, které jsou typické pro BMW M3 jsou.

Ať už si vyberete jakékoli BMW M3, nebudete litovat

bmw-E46-M3-přední-zavřít-obrázek

“Všechno závisí na tom, co chceš,” říká Thongsai. “Jedním ze způsobů uvažování je, že nový je vždy lepší.” E90 je bezpochyby nejrychlejší a nejluxusnější z této skupiny, ale je také nejtěžší. E46 může být trochu drsné pro každodenní použití, pokud vám nevadí drsná jízda a motor, který je třeba navinout. E36 je v dnešní době docela běžné auto, ale také se nejsnadněji udržuje. Kupodivu je E30 velmi vhodná pro každodenní použití, ale pokud žijete v oblasti s velkým množstvím sněžení, musíte být schopni žít se rzí pod vámi. “

Sám Thongsai dává přednost BMW M3 E30 z roku 1988

BMW-M3-E30-oranžová boční světla

E30 má stále své kouzlo 

BMW-M3-E30-letecký snímek-červená-strana

BMW E36 M3

Přední světlomety BMW-E36-M3-fialové

E36 ve žluté barvě

BMW-E36-m3-žlutá-zadní světlomety

Kupé z E46

kupé-strana-bmw-e46-interiér-m3

displej

BMW-M3-E46-gps-deštník-kupé-pravý

BMW-M3-bílá-E90-boční-levá

BMW-M3-metalíza-E90-šedá-kapradina

Přední světlomety BMW-M3-zadní-E90

Daňové sedačky BMW M3 kupé E90