auta

Audi RS7 – sportovní vůz pro dospělé

Audi-RS7-vzduchová-obrazová cesta-malá

Z Audi RS7 Sportback ztělesňuje a konfrontuje protichůdné emoce současného kupce automobilu. Zabírá tenkou oblast trhu, kde je financování vybráno vnímáním, buduje kvalitu a hrubé dovednosti, je to něco jako kuriozita. Proč byste si měli kupovat takové auto?

Audi RS7 – vítěz na sjezdovkách

Audi-RS7-strana-šedá-metalíza-venku

Pokud jste statistik, bude to tak Audi RS7 – Data a čísla vás uspokojí. Za čtyři sekundy dosáhne nový vůz impozantní maximální rychlosti přibližně 189 mph, při zohlednění velikosti a hmotnosti vozu se údaje zdvojnásobí. Také jeho čtyřdveřoví rivalové jsou rychlí jako Porsche Panamera a BMW M6 Gran Coupe, z nichž oba okouzlují kupce posedlé rychlostí, kteří nejsou schopni řídit konvenční sportovní vůz. Zde také můžeme předpokládat, že takoví kupující nemají v úmyslu koupit si typické sportovní auto.

Audi RS7 – Bojíte se much?

2014 Audi RS7 Palubní deska kupé

Pokud nejste zrovna rychlostní šílenec, je to tak Audi RS7  těžká volba. Audi si nechává „RS“ – označení pro nejrychlejší auta, jakousi zvláštní rezervu. Ne každé Audi má svůj ekvivalent Audi RS a modely jsou obvykle vyráběny pouze rok nebo dva, než jim „vyprší“, čímž se udržuje vysoká poptávka a prestiž. Přesto není obtížné svislé operace rozpoznat. Možná tam není mnoho RS7, ale kupujete to, co vidí mnoho lidí: všudypřítomnost Audi; těch aut je dost, všech tvarů a velikostí.

Auto Jamese Bonda 

Audi-RS7-metalíza-odvrácená strana-obrázek

Značka Audi je stále velmi populární, ale musíme předpokládat, že jeho známka by neměla být snobství, alespoň by to neměl být problém. Pokud něco, auto se líbí těm, kteří nechtějí dělat společné prohlášení. A je pravda, že RS7 má určité brutální kouzlo, toto je auto Bond pro svět, kde byl oblek Prada Sport Savile Row uzurpován a uhlíkové vlákno nahradilo ořechovou fasádu.

Zvíře v těle krásy

Audi-RS7-zelená-metalíza-mimo-daleko

Zevnitř i zvenčí je 7 stále nejkrásnějším vozem Audi. Má o něco více bodykitu, tím lépe, aby byla zachována požadovaná maximální rychlost, takže působí agresivněji a méně elegantně. Pokud vytáhneme rovnováhu, ano Audi A7 vypadá lépe a stojí zhruba polovinu!

Zažít ten luxus stojí za to

výstava-audi-rs7-boční-přední pneumatiky

Audi RS7 je luxusní, aniž by byl obzvlášť pohodlný (rychlé audi tradičně skály na špatných silnicích a RS7 není výjimkou) a jsou přeplněné novou technologií. Ano, naše auto je také nabité spoustou drahých možností, které přidávají k základní ceně téměř 30 tisíc. Ale řídit to je radost, cítili byste se svobodně a nemysleli na cenu benzínu. Audi RS7 je auto pro ty, kteří chtějí létat pod radarem a opravdu si užít řízení!

Kupé s řízením a palubní deskou

Audi RS7 kupé uvnitř řídicí desky

Sedadla jsou moderní a ergonomická

2014-Audi-RS7-sedadla-černá-kůže

RS7 okouzlí elegancí

2014-audi-rs7-přední strana-bílá

Zadní okna auta jsou tmavá

2014-audi-rs7-zadní-pravá strana