Auta, pánský svět

Land Rover Defender 110 od Kahn Design – monstrózní terénní vozidlo s pohonem 6 x 6 kol

Land Rover Defender 110 přední design s mřížkou a chromovanými světlomety

Nový Land Rover Defender 110 se jmenuje Flying Huntsman Civilian Carrier a má devět sedadel. Můžete jej použít k přepravě celé armádní skupiny. Terénní vozidlo je dlouhé 5,1 metru a odpovídá tak sedanu Rolls-Royce. Přídavná zadní náprava s dalšími dvěma koly také znamená, že toto vozidlo může jet, kam chcete. Kahn Design vyrábí Land Rover Defender na zakázku s 2,2litrovým vznětovým motorem. Vozidlo míří na každého, koho taková příšera inspiruje a především si to může dovolit.

Land Rover Defender od Chelsea Truck Company

Land Rover Defender 110 od Kahn navrhl monstrózní terénní vozidlo s pohonem všech kol 6 x 6

Existuje jen tolik přizpůsobení, která můžete do vozidla vložit, než se z něj stane něco úplně jiného. Pokud jde o klasická SUV, Kahn Design udělal ze spojení s touto řadou umění. Přidávají do svých nabídek mnoho nových detailů, aniž by ztratili ducha potěšení z jízdy. To je přesně případ tohoto 2018 Land Rover Defender 110 Flying Huntsman 6 × 6.

Land Rover Defender s devíti sedadly terénní SUV se šesti koly a třemi nápravami boční pohled

Při pohledu na přední stranu hned poznáte, že jde nepochybně o model od oblíbené automobilky. Více než letmý pohled a zjistíte, že je o něco větší než běžné modely značky. Je to dáno tím, že se jedná o legendárního Flying Huntsmana poháněného naftovým motorem 2.2 TDCi. Není nijak zvlášť rychlý, ale je dostatečně silný, aby vás a dalších devět cestujících mohl vzít kamkoli.

dvě řadicí páky s nerezovým povlakem v kabině řidiče

Tento konkrétní příklad také nabízí pohon všech kol, elektronickou kontrolu trakce, protiblokovací brzdy, palubní satelitní navigaci a mnoho dalšího od společnosti Kahn. Nejlepší na tom je, že můžete získat tento monolitický luxusní off-road za rozumnou cenu. Afzal Kahn a jeho tým strávili tisíce hodin výzkumu a vývoje s týmem více než 40 kvalifikovaných automobilových designérů, inženýrů a řemeslníků, aby vytvořili vozidlo, které oslavuje historii a jedinečnou osobnost Defenderu.

Vylepšená verze s inovativní technologií

Civilian 6X6 je přibližně o 880 mm delší než normální Defender a o 150 mm širší a má celou řadu mechanických a designových vylepšení, které dodávají vozidlu poutavý vzhled a lepší výkon. Tým také spojil tradiční techniky a odbornou zručnost do moderní ikony. Designéři tak nabízejí poutavé a agresivní vozidlo, které bylo inspirováno oblíbenými obránci Chelsea Truck Company společnosti Kahn.

luxusní edice off-road Land Rover Defender 2018 od společnosti Chelsea Truck Company

Kromě přidané délky a mechanických vylepšení provedl tým také několik zásadních vylepšení moderního designu. Díky novému stylovému balíčku, který se skládá ze změny barvy Volcanic Rock, předních blatníků s integrovanými větracími otvory a širokých zadních blatníků vyrobených z lehkého kompozitního materiálu, vypadá Land Rover Defender s mřížkou a rámečkem světlometů výrazně lépe.

pohled shora na nákladní společnost chelsea létající lovec 6x6 civilní přepravce

Vůz má také plně panoramatickou střechu, která sahá od sloupků B dozadu, a také přední nárazník s prstencovým světlem Tron. Přední světlomety Shadow Chrome také propůjčují vozidlu agresivní vzhled, který odpovídá jeho protáhlé siluetě šesti kol. V rámci transformace tým také přidal třetí nápravu, což je konfigurace dvou předních kol a čtyř zadních kol.

zadní část vozidla s velkým výfukem a zadními světly

Přídavná náprava je ovládána pneumaticky, zatímco vlastní diferenciál umožňuje řidiči nasměrovat sílu na všech šest kol pro maximální trakci. Pokud vás opravdu znepokojuje zaseknutí, přesuňte převodovou skříň dolů a uzamkněte diferenciály, abyste se mohli plazit i v těch nejtěžších situacích. Společnost Chelsea Truck Company neposkytuje žádné detaily motoru, ale interiérové ​​záběry ukazují šestistupňovou manuální převodovku s téměř komicky velkou řadicí pákou v kabině.

vnitřní čalounění sedadel multifunkční volant a panoramatická střecha

Řady sedadel s moderním designem z kůže a textilie v interiéru