Auta, pánský svět

Hummer H1 Military – Verze Mil -Spec na míru je monstrum na kolech

hummer h1 vojenské suv vojenské vozidlo mil spec auto dokončení modrá neonová světla garáž čelní pohled

Původní Hummer H1 Military je pravděpodobně jedním z nejtvrdších ořů na trhu, ale to nebrání týmu automobilky Mil-Spec překračovat jejich limity. Konstruktéři automobilů dovedli toto těžké vojenské vozidlo k dokonalosti uvedením své první produkce s názvem „Launch Edition“. MSA vytváří přepracovaná vozidla, která využívají novou éru dobrodružství díky exkluzivnímu využití a výkonu. Nabízejí výraznou estetiku, která odlišuje jejich práci od konkurence. Tým se zaměřuje na integraci příslušných technologií a produktů do balíčku, který vylepšuje osvědčené platformy.

Nastavení nových standardů s armádou Hummer H1

hummer h1 vojenské suv vojenské vozidlo mil spec auto dokončení bílé neonová světla garáž čelní pohled

Společnost Mil-Spec Automotive, založená s vizí vývoje dokonalého nákladního vozu, přinesla řadu pokračujících prototypů založených na osvědčené armádě HMMWV-Hummer H1. S touto filozofií je tato edice ručně vyrobena a sestavena od základů týmem specialistů s řadou vylepšení, aby ji znovu promysleli na nejluxusnější offroadové dobrodružství všech dob.

hummer h1 vojenské suv vojenské vozidlo mil spec auto dokončení černá čelní pohled

Konečným výsledkem je tedy vozidlo s monstrózními schopnostmi. Hummer je proto vybaven ručně vyrobeným 6,6litrovým turbodieselovým motorem LBZ V8 se zdvihovým objemem 6,6 litru. Díky tomu lze dosáhnout točivého momentu 1 355 Newtonmetrů. Zkombinujte tento motor s robustním odpružením a pneumatikami Nitto Ridge do každého počasí a jste vybráni pro extrémně schopného off-roadu.

hummer h1 vojenské suv vojenské vozidlo mil spec auto design interiér interiér šedá kůže volant audio systém

Jeho výkon však nenechává pohodlí a estetiku na druhém místě. Z tohoto důvodu je interiér vyroben z hliníku a obsahuje inteligentní ovládací prvky pro lepší zážitek a interakci řidiče.

Vojenské provedení Hummer H1 podle návrhu

hummer h1 vojenské suv vojenské vozidlo mil spec auto verze bílá boční pohled řízení silnice rychle

Design v MSA je pro realizaci jejich produktu velmi důležitý. Možnost začít s prázdnou pracovní plochou je proto v automobilovém kontextu velkou příležitostí. Vnější design Hummer H1 Military je funkčně orientovaný a ikonický. Vnější úpravy jsou určeny pouze ke zlepšení přítomnosti a funkčnosti vozidla. Tým neúnavně pracoval na nalezení dokonalého chování zachyceného ve skicách návrháře.

hummer h1 vojenské suv vojenské vozidlo mil spec auto dokončení bílá neonová světla garáž boční pohled

Interiér je vybaven kůží z mořské kvality, vodoodpudivým šedým plátnem, bezpečnostními madly paracord, prémiovým zvukovým systémem od JL Audio a vnitřním LED osvětlením. Tříúrovňový izolační systém zabudovaný v každém z těchto SUV také zajišťuje plynulejší jízdu tím, že minimalizuje hluk ze silnice a okolního prostředí. Automobilka také nabízí řadu dalších možností přizpůsobení vozidla na míru vašim potřebám, jako například dlouhotrvající odpružení a 6 pístů brzdového pásku Wilwood.

hummer h1 vojenské suv vojenské vozidlo mil spec auto dokončení černá boční pohled

Celkový vzhled Hummer H1 Military ukazuje tmavou paletu černé a šedé, přičemž podvozek je lakován v podobném odstínu metalické šedé s černými akcenty a nízkým leskem. Nakonec je rám a součásti opatřeny práškovým nátěrem Kevlar, aby byla zajištěna dlouhá odolnost vůči drsným povětrnostním podmínkám.

Důraz na detail

hummer h1 vojenské suv vojenské vozidlo mil spec auto verze černá zadní pohled

Mil-Spec Automotive je nezávislá společnost, která nepracuje s AM General nebo General Motors Corporation. To také znamená, že tým # 001 Hummer H1 Military byl kompletně přepracován týmem, aby byl připraven na silnice bez různých problémů, jako jsou defekty odlévání a prosakující pneumatiky spojené s jeho předchůdcem.

Pokud jde o vybočení ze stopy, k původní armádě Hummer H1 se blíží jen málo věcí. Abych byl upřímný, SUV je jedním z nejlepších vozidel ve své třídě, které kdy bylo na trhu. Prakticky nepotřebuje žádné zlepšení, ale to nezastavilo lidi v Mil-Spec Auto, aby zkusili znovu jejich verzi. Ceny a dostupnost osobního sedadla za volantem Hummer H1 Military získáte přímo od společnosti Mil-Spec.

*Webová stránka automobilového designéra