Šaty

Top 9 krásných šatů Quinceanera pro ženy v módě

Šaty Quinceanera jsou hlavně bez ramínek a dlouhé. Horní část šatů je přizpůsobena tělu a spodní část je v plesových šatech. Tradičně zobrazuje přechod od malé dívky k dámě. Šaty Quinceanera jsou velmi krásné a atraktivní. V mysli každého to okamžitě potěší. Vyžaduje hodně péče. Šití quinceanera šatů není snadný úkol. Je třeba věnovat velkou pozornost.

Nejnovější a atraktivní šaty Quinceanera pro dámy v roce 2018:

Speciální šaty přicházejí se zvláštní pozorností, vyzkoušejte tuto kolekci nejlepších 9 šatů quinceanera,

1. Svatební šaty Quinceanera:

Svatební šaty Quinceanera

Jsou to oblíbené šaty quinceanera v roce 2018. Šaty nemají na rameni látku. Až do pasu jsou šaty plně ozdobeny krajkovým lemem a od pasu po kotník mají volánovou práci ve tvaru míče. Bridals si takové šaty zvolily hlavně ve svatební den.

2. Puffy Quinceanera Dress:

Puffy Quinceanera šaty

Tyto růžové šaty quinceanera mají nadýchaný vzor. Horní část je zdobena bílými korálky a síťovinou na krku. Horní růžová průhledná tkanina jde na obou stranách a ponechává mezi nimi přepážku. Je bez rukávů a má kulatý výstřih.

3. Vyšívané šaty Quinceanera:

Vyšívané šaty Quinceanera

Jsou to červené šaty quinceanera, které obsahují výšivku. Přes oblast krku je připevněn jeden červený materiál ve tvaru půlměsíce, který poskytuje skvělý vzhled. Má design plesových šatů s panely padajícími od pasu k podlaze. Vyšívané nášivky jsou připevněny na šatech.

4. Šaty Juliet Quinceanera:

Šaty Juliet Quinceanera

V těchto bílých šatech quinceanera vypadá dáma jako Julie. Šaty jsou bez ramínek s designem krku ve tvaru srdce a na vrchní části je připevněna pěkná bílá krajka. Níže uvedená oblast je prošpikovaná bílou tkaninou a na rukou má také bílé ponožky.

5. Off Rameno Quinceanera šaty:

Off šaty přes rameno Quinceanera

Jsou to zlaté šaty quinceanera a jsou mimo vzor ramen. Šaty obsahují lehkou výšivku s červeným květinovým vzorem. Je to krátký pufový rukáv a plesové šaty jsou prošité ve třech vrstvách. Svůdná čelenka krásně sedí na hlavě.

6. Šaty princezny Quinceanery:

Šaty princezny Quinceanery

Tyto modré šaty quinceanera vypadají úžasně. Má styl ohlávky s malou síťovinou nahoře. Od pasu je šatům věnován deštník. Dáma v těchto šatech získá pocit, že je princeznou a bude se cítit nádherně.

7. Korálkové šaty Quinceanera:

Korálkové šaty Quinceanera

Je to prostě nádherný quinceanera šaty obsahující práci stříbrných křišťálových korálků. Šaty jsou na jedné straně a na hrudi úžasně korálkové. Na jedné straně je připevněna velmi velká květina tvořená korálky, která vypadá tak nádherně.

8. Vícebarevné šaty Quinceanera:

Vícebarevné šaty Quinceanera

Jedná se o jedinečné šaty quinceanera s vícebarevným motivem. Trubkové šaty mají nahoře a na jedné straně fialovou látku. Druhá strana je zdobena bílou tkaninou s designem černých teček. Tento puntíkovaný vzor na šatech quinceanera dodává vintage chuť.

9. Layered Quinceanera Dress:

Vrstvené šaty Quinceanera

Jedná se o šaty quinceanera z purpurové a zebří látky. Horní část je plně prošitá designovým materiálem zebra a tvar koule v dolní části má vrstvy obyčejné fialové látky a zebry. Tato kombinace je odlišná od ostatních.

Šaty quinceanera při nošení upoutají pozornost všech. Nikdo nemůže říci ne tak hezkým šatům. Šaty Quinceanera dodají vašemu bohatému rodinnému zázemí a jeho krásné vlastnosti vzbuzují úžas. Tyto šaty dávají na jevišti úctyhodný a ohromující vzhled. Tenhle vypadá těžký, ale může dát váš zvláštní nádech a zvláštní pozornost uprostřed davu na párty nebo ve zvláštním čase.

Zdroj obrázku: 5, 8, 9.