Šaty

9 Stylové třásňové šaty pro dívky na večírcích

Třásňové šaty jsou jako šňůrky připevněné na šatech, které jsou pohyblivé a chvějí se při vašem pohybu. Tanečníci většinou zvolili okrajové šaty pro konkrétní druh tance. Přidává to nějaký X faktor do jejich výkonu. Navíc ve večerních hodinách se používají příliš okrajové šaty. Třásňové šaty mohou mít volánky jakékoli barvy a opravdu jim to moc sluší. Třásňové šaty se nosí pro zvláštní příležitosti. Nejsou běžné nošení.

Nejnovější a módní třásňové šaty pro ženy v trendu:

Pořiďte si tyto top 9 třásňové šaty do svého šatníku.

1. Šaty Fringe Ombre:

Šaty s třásněmi Ombre

Tyto třásňové detailní šaty skládající se z vícebarevných volánů vypadají úžasně. K těmto šatům jsou připevněny modré, stříbrné, zlaté a fialové dlouhé volánky. Tyto volánky se budou při pohybu třást. Tanečnice si pro svůj výkon vybírají takové šaty. Tyto šaty jsou nejlepší i jako oblečení na pláž.

2. Fringe Midi šaty:

Třásňové midi šaty

Jedná se o černé třásňové šaty bez rukávů s hlubokým výstřihem do tvaru V. Vnitřní šaty jsou krátké velikosti a přes tyto šaty, které mají velkou délku než vnitřní šaty, jsou připevněny třásňové volánky. Šaty mají jedinečný vzor.

3. Off Fringe šaty přes rameno:

Off šaty přes rameno

Tyto bílé třásňové šaty mají styl přes rameno a s pouzdrem. Má dlouhý rukáv a černý pas v pase. Spodní část šatů zdobí volánová práce střední velikosti. Tyto bílé šaty vypadají skvěle a také klidně.

4. Fringe Party Dress:

Společenské šaty s třásněmi

Jsou to flitrové třásňové šaty v nebesky modré barvě. Tyto klidné barevné šaty mají kulatý výstřih s tenkými proužky na rameni. Třásně připevněné na šatech mají šikmý vzor, ​​který na konci vytváří vrstvy. Díky těmto šatům budete vypadat žhavě.

5. Stylové třásňové šaty:

Stylové třásňové šaty

Jedná se o korálkové třásňové šaty v čistě bílé podobě. Šaty jsou pěkně zdobené bílou krajkou, volánky a korálky. Má také odpovídající ruční ponožky a diadém. Dívka má na sobě bílý perlový náhrdelník, který dobře ladí s šaty.

6. Ohromující třásňové šaty:

Ohromující třásňové šaty

Tyto semišové třásňové šaty mají výrazné rysy. Polovina horní části šatů je prostá a jednoduchá. Zbytek šatů je šikmo ozdoben hnědými volánky. Směs volánů a obyčejných šatů je excentrický styl.

7. Vintage třásňové šaty:

Vintage třásňové šaty

Jedná se o červené třásňové šaty, které lze použít i jako společenské šaty. Šaty mají vzor, ​​který má alternativně červené třásně a červeně zářící kruhové kovy. Tato nádherná práce na šatech vypadá nádherně a úžasně.

8. Zdobené třásňové šaty:

Zdobené třásňové šaty

Tyto třásňové šaty s klopami budou ve tmě jiskřit. Krk má špagetový vzor a kulatý tvar. Od krku k pasu se šaty skládají z černých kulatých korálků na nich připevněných, které jsou rozjasňující. Poté jsou na šatech zavěšeny černé třásně.

9. Třpytivé třásňové šaty:

Třpytivé třásňové šaty

Tyto třásňové koktejlové šaty jsou tak chtivé. Šaty začínají v oblasti hrudníku a mají tvar srdce. Nahoře je připevněn stříbrný oslnivý kov a dole následují stříbrné šňůrky. Tyto šaty dodávají vzhled celebrity.

Třásňové šaty obsahují typický typ dlouhých a krátkých volánů na šatech. Může mít jakýkoli tvar a velikost. Dodá vašemu vzhledu chuť a půvab. Jelikož se jedná o šaty zvláštního určení, je jejich dostupnost vzácná. Můžete jej také navrhnout podle svých požadavků a potřeb. Volánky připevněné na šatech dodávají energický vzhled.