Šaty

30 pohodlných bavlněných šatů pro ženy a dívky ve velkém stylu

Bavlněné šaty jsou nepochybně první volbou každého. Dámy už od dětství vždy raději nosí bavlněnou tkaninu, a pokud je volná, nechtějí nic jiného. Bavlněné šaty dávají tělu tolik relaxace a budete se cítit hladce. Je bez tíže a nevyžaduje úsilí k jeho přenášení. V bavlněném šátku najdete spoustu rozmanitosti. K dispozici budou různé potisky, různé styly krku, různý vzor rukávu a mnoho dalšího. Můžete navštívit různé obchody a dokonce hledat na internetu mnoho vzorů přicházejících v bavlněných šatech. Člověk bude rád nosit nový příchod, aby vypadal jako já odlišný od ostatních. Děti se rády připravují na nové šaty. Budou šťastně nosit bavlněné šaty a učinit její já rozkošným s odpovídajícím doplňkem. Stejně jako dospělí, malé dívky se také připravují v nových šatech a dávají stylový kompliment starším. Vytvářejí konkurenční platformu pro dospělé a nenechávají prostor ostatním.

Dívky mají více informací o módě než dospělí a někdy toho vědí více než prodejci obchodů. Ve srovnání s dámami je pro malé dívky k dispozici více různých šatů. Dívčí šaty mají různé vzory a barvy. Pro dámy přicházejí také bavlněné šaty, ale v několika množstvích. Můžete si však také navrhnout šaty sami od sebe tím, že si koupíte látku a vytvoříte si vlastní návrhářskou sukni. Můžete si vybrat tisk podle vlastního výběru a dát různé vzory. Tímto způsobem bude vaše šaty jedinečné od ostatních.

Nejnovější a nejlepší modely bavlněných šatů pro dámy a malé dívky:

Zde uvidíme různé druhy bavlněných šatů dostupných na trhu.

1. Red Check Cotton Frock:

Červená šála z bavlny

Tato bavlněná sukně má červené barevné provedení. Má tvar malého šeku. Šaty mají kulatý výstřih s malým rukávem volánky. V pase je obyčejný červený pásek se středovou mašličkou. Šaty jsou zakončeny tenkou červenou hladkou obrubou.

2. Bavlněný oblek Anarkali:

Bavlněný oblek Anarkali

Jedná se o bavlněný oblek s černými potištěnými světlými Kurti a obyčejnými červenými legínami. Šaty Kurti jsou v polovičním rukávu s malým potiskem. Design šatů končí širokým černým designem. Tato bavlněná sukně je pro ženy velmi hladká a měkká.

3. Bavlněný šátek po kolena:

Bavlněné šaty ke kolenům

Jedná se o bílou bavlněnou sukni s krátkým rukávem. V oblasti hrudníku je jedno velké srdce vytvořené červeným lemováním ozdůbek. Od pasu jsou srdíčka se dvěma odstíny červené barvy. Ve spodní části šatů jsou dva červené límečkové okraje.

4. Bavlněné šaty s páskem & Luk:

Bavlněné šaty s páskem & amp; Luk

Tento bavlněný dětský frock design má žlutou hladkou základnu na horní části, přes kterou je potisk červené růže. Mezi nimi je bílý bodový vzor v černé barvě. Po pasu je velký květinový vzor vícebarevného potisku. V pase je prostý žlutý pásek s mašlí uprostřed.

5. Jaipuri Print Cotton Frock:

Bavlněný šátek Jaipuri Print

Jedná se o bavlněnou sukni pro dámy. Tento růžový šátek je bez rukávů a kousek pod kolena. Začíná to malým květinovým vzorem a poté následují různé velké tisky. Všechny dámy to milují, protože mohou nosit takové šaty i doma, aby se vyhnuly horkému létě.

6. Bavlněné šaty Gold Dot:

Zlatá tečka z bavlny

Tato bavlněná sukně pro holčičku má zlaté jiskry. Frock je čtvercový krk zdobený malými kulatými zlatými kuličkami až do pasu, zářícími jako diamanty. Pak jsou na šatech v pravidelných intervalech připevněny velké kruhové otisky zlatých koulí.

7. Bavlněné šaty v nejnovějším stylu:

Bavlněné šaty v nejnovějším stylu

Tato roztomilá dětská bavlněná sukně má nejnovější design. Jedná se o dvoubarevné šaty. Celé to sako je prosté. Na krku je bílý hladký okraj přes světle purpurovou poloviční část. Na obou stranách pasu jsou dvě bílé mašle. I když vypadá jednoduše, přesto nese měkkou povahu.

8. Designer Cotton Frock for Girl:

Designer Cotton Frock pro dívku

Tato bavlněná bunda pro ženy má zamilovaný design. Existuje obdélníkový tvar nebesky modré barvy. Celá ta šála má někde potisk černé čáry tenkého a tlustého tvaru. V pase je široký pásek ze stejné látky s uzlem na jedné straně.

9. Skater Cotton Frock:

Skater Cotton Frock

Tyto krátké bavlněné šaty mají zavinovací vzor na hrudi. Je to trochu jako přímý vzor. Ačkoli je ve spodní části hladký, kolem je potisk černých malých vzorů. Má výstřih do V a zábavný pohled. Na boku pasu visí černá šňůrka.

10. Bavlněný šátek Leheriya Print:

Bavlněný šátek Leheriya s potiskem

Je to úžasná bavlněná dlouhá sukně s potiskem leheriya. Na modrých šatech je bílý potisk leheriya. Mezi vrchní stranou je řada tří tlačítek nebesky modré barvy se stejným barevným okrajem na obou stranách. Frock není příliš světlý a má málo tenkého materiálu.

11. Sparrow Cotton Frock:

Sparrow Cotton Frock

Jedná se o dětské bavlněné šaty v bílé barvě. Na šatech je malý potisk vrabce ve dvou barvách. Šaty jsou krátké a na rukávech mají volánkový vzor malé velikosti. Pás a krk mají žlutý hladký okraj. Jedná se o nový potisk ve stylu bavlny.

12. Trendy bavlněné šaty:

Trendy bavlněné šaty

Jedná se o nejnovější design z bavlněného úpletu s jednoduchým a kostkovaným vzorem. Všechny šaty mají odlišný vzor rukávů. Běžnou věcí ve všech šatech je pásek v pase. Uprostřed je ve dvou šatech připevněno tlačítko a v posledním jsou dvě řady se třemi knoflíky.

13. Bavlněný šátek s ohlávkou:

Bavlněný šátek s ohlávkou

Je to ohromující bavlněný frock design pro dámy. Šaty mají ohlávku a černou mašli uprostřed hrudníku. Celá bílá šála má malý a velký kulatý tvar a květinový potisk. Až do pasu je napnutý a pak se trochu rozšíří. Má vzadu otevřený krk.

14. Kids Summer Cotton Frock:

Dětské letní bavlněné šaty

Tento bavlněný design pro dívku je jako vzor plesových šatů. Spodní část s potiskem hakoba s růžovým krajkovým okrajem. Je pokrytý vzorem kabátu se čtvercovými kousky barevných potisků. Část kabátu je zdobena vrstveným okrajem, který dodává šatům chuť.

15. Floral Cotton Frock:

Květinové bavlněné šaty

Tento jednoduchý bavlněný design vypadá na dítě neuvěřitelně. Začíná to bílými a červenými svislými pruhy a poté má květinové potisky. Uprostřed je červená velká květina. Ve spodní části je květinový design ve třech barvách různých velikostí. Dítě si také zachovalo žlutou růži ve vlasech.

16. Dlouhé bavlněné šaty:

Dlouhé bavlněné šaty

Jedná se o bavlněnou sukni pro dospělé v červené a černé barvě. Dlouhé šaty mají černý lem krku a černý bederní pás. Celá obyčejná bunda má uvnitř černou látku a venku červenou. Vnější červená tkanina je kousek nad černou tkaninou, což je jedinečný koncept v šatech.

17. Bavlněné šaty na párty:

Bavlněné šaty na párty

Tento model z bavlněného frocku je prostě společenský. Jedná se o černý vzor krku výstřihu, který je ozdoben krajkovou tkaninou. Šaty jsou pokryty růžovým květinovým krajkovým materiálem a jsou světlice. Celá ta šála dává nositeli vzhled Bollywood Diva.

18. Rain Dance Cotton Frock:

Rain Dance Cotton Frock

Tento bavlněný šátek obsahuje motiv motivu deště. Na bílém šátku je potisk růžového kulatého tvaru. Na spodní části šatů jsou otisky malých dětí tančících v dešti. Děti nosí takové šaty v monzunu. Jedná se o atraktivní design šatů od návrháře.

19. Cotti Frock Style Kurti:

Bavlněný šátek Kurti

Tato bavlněná bunda pro ženy je dlouhá a světlí jako Kurti. Na šatech je potisk podobný krabici. Jedna malá krabice je pokryta dalšími dvěma velkými krabicemi. Na krku jsou tři linie se žlutým materiálem a zavřeným krkem. Je to plný rukáv se stejným designem.

20. Maxi bavlněné šaty:

Maxi bavlněné šaty

Jedná se o rovný bavlněný frock design pro dámy ve stylu bez rukávů a výstřihu do V. Na modrém šátku je velký květinový design různých barev. Jeden může použít tento speciální šátek pro zvláštní příležitosti, jako je párty nebo rande. Jedná se o vysoce kvalitní šaty.

21. Bavlněné šaty na podlahu:

Bavlněné šaty na podlahu

Tato bavlněná bunda pro dospělé má vítěznou kvalitu. Je zcela potištěna zvláštními vzory. Celá bílá sukně je plná modrých barevných květů. Na zádech je to hluboký tvar V otevřený až do pasu, kde je svázána velká mašle. Tento frock na délku podlahy je prostě vynikající.

22. Beach Wear Cotton Frock:

Bavlněné šaty na plážové oblečení

V tomto dlouhém bavlněném šátku je pozoruhodný vzor. Šaty jsou bez zádech s trojpásmovým vzorem na zádech. Má ohlávku a dostatečně světlice. Ve spodní části šálu jsou připevněny tři stupně ohraničení a tento druh šálu se používá hlavně jako plážové oblečení.

23. Vyšívané bavlněné šaty:

Vyšívané bavlněné šaty

Tato žlutá bavlněná sukně je zdobena červenou výšivkou. Šaty jsou krátké s polovičním rukávem. Horní polovina šálu má výšivku a zbytek je prostý. Červené jhumky visí na šatech se žlutým provázkem připevněným ke vzoru krku.

24. Těsné bavlněné šaty:

Těsné bavlněné šaty

Tato bavlněná sukně pro dámy má výrazný vzor. Jedná se o plně červené a modré proužky s dlouhými rukávy a trojúhelníkovým střihem na dně. Kolem pasu je omotán silný pás, jako by byl materiál složený. Má zcela zavřený krk a dodává všem dámám zvláštní vzhled.

25. Designer Cotton Frock:

Návrhář Cotton Frock

Jedná se o speciálně navrženou dětskou bavlněnou sukni s květinovým vzorem. Po celé sukni je velký květinový potisk červené a žluté barvy a malé listy. Frock má na konci drobné vrstvy. Pěkně vytvořená umělá květina je připevněna na rameni a pasu frocku.

26. Fancy Baby Cotton Frock:

Fancy Baby Cotton Frock

Tato bavlněná dlouhá sukně je opravdu úžasná. Na šatech jsou velké potisky a dva tenké proužky vzoru krku připomínající špagety. Krk je čtvercový a vysoký vpředu a nízko vzadu. Obě malá děvčata si obula obuv, připnula se a vypadala připravená na plavání.

27. Bavlněný šátek s volánovým rukávem:

Bavlněný šátek s volánovým rukávem

Jedná se o dětské bavlněné šaty se svislými tiskovými linkami. Existuje malá i velká svislá tisková řada různých barev. Dlouhý rukáv má na konci široký volánový styl. Dobře vypadají také dva bílé provázky, které získávají uzel na krku. Dítě se v takovém volném šátku cítí svobodné.

28. Bavlněný šátek s flutterovým rukávem:

Flutter Sleeve Cotton Frock

V tomto bavlněném šátku je vzor třepetavého rukávu růžové barvy. Poloviční šátek je prostý růžové barvy a zbytek bílý má srdíčka. Některé srdce jsou plné modré barvy a některé jsou vyrobeny pouze s modrým okrajem.

29. Off Shoulder Cotton Frock:

Off Rameno Bavlna Frock

Tento jednoduchý bavlněný frock design má mimo rameno. Na světle modrém šátku jsou bílé rovné podšívky. V pase je zauzlená velká mašle a rukáv má na konci knoflík. Na hrudi jsou provedeny tři vrstvy, které jsou obratně provedeny na šatech.

30. Bavlněný šátek se zvonovým rukávem:

Bavlněný šátek se zvonovým rukávem

Tato bavlněná sukně pro dámy je dlouhá a má vykrojené rameno. Zdobení na rukávu je tak široké, že to vypadá, jako by visely zvony. Tato tmavě zbarvená sukně je plně vytištěna v kontrastní barvě, která je účinná a vypadá zdatně.

Takto můžete mít ve svém šatníku různé šaty. Vzhledem k tomu, že nyní jsou šaty k dispozici téměř pro všechny události, neexistují žádné potíže s výběrem salwar kameez, jeho sešitím nebo nákupem saree a připravením odpovídající blůzy. Šetří vám to spoustu času. Musíte vybrat šaty a práce je hotová. Ve srovnání se sárí se také snadno nosí. Chcete -li získat modernější vzhled, můžete si vybrat odvážné šaty. Ačkoli se na výrobu šatů používají také látky jako satén, georgette a další, s bavlnou se to nedá srovnat. Nemůže poskytnout takové pohodlí jako bavlna.