Šaty

30 nejnovějších modelů dlouhých šatech s obrázky v roce 2021

V dnešní západní kultuře se dlouhé šaty staly nedílnou součástí šatníku každé dámy. Nyní se nosí pro každou funkci. Malé dívky mají rády šaty, ale nyní i dospělí milují dlouhé šaty. Nevěsty začaly nosit těžké a designové dlouhé šaty v den jejich přijetí. Dlouhé sukně nahradily dlouhé kurty a salwarové obleky. Stalo se snadné získat dlouhé šaty z trhu nebo také od online prodejců. Může to být jednoduché nebo těžké. Získáte různé vzory v dlouhých šatech. Splňuje požadavky současných dam. Dlouhé šaty lze nosit v každém ročním období. Ale bavlněné šaty jsou v létě více žádané. Dámy mohou dokonce provádět různé účesy a šperky s dlouhými těžkými šaty. S takovým oblečením zazáříte během večírku. Některé bavlněné šaty jsou tak jednoduché, že je mohou hospodyňky nosit i doma. Když si koupíte pouze látku, můžete z ní vytvořit dlouhý šev s vlastními vzory. Je to jako navrhovat dlouhý šátek na vlastní pěst.

Dlouhé šaty jsou v zahraničí běžné. Královny cizích zemí nosí tak krásné dlouhé šaty. Ale teď se to stalo běžným u každé dámy. Místo sárí nosí dámy také designové dlouhé šaty v manželských funkcích. Může být světlý nebo rovný. Některé dlouhé šaty jsou dokonce výbušné, které se většinou nosí na večírcích, aby dodaly kouzlo. Mladé dívky najdou dlouhé šaty podle svého vkusu, které jsou sexy. Ale pro dámy jsou dlouhé šaty vhodné, což vyhovuje jejich potřebě nosit je se staršími.

Krásné a nejlepší dlouhé šaty pro ženy a malé dívky:

Zde najdeme sestavený seznam 30 nejlepších nejnovějších návrhů dlouhých šatů s obrázky.

1. Designer Long Frock:

Návrhář Long Frock

Tato nová dlouhá sukně je designový kousek. Má síťovaný rukáv s ozdobným vzorem krku. Krk má šikmý květinový design. Od pasu je šátek světlý a má květinový potisk. Látka je tak měkká a hladká, že budete vždy nadšení, že ji budete nosit znovu a znovu.

2. Anarkali Design Long Frock:

Anarkali Design Long Frock

Tenhle šátek má světlice jako šaty od Anarkali. Horní zlatá sukně je bez rukávů s modrým límcem a knoflíky na boku. Jedna velká nášivka je připevněna na hrudi frocku. Níže uvedené šaty jsou jako modrá sukně se zlatým květinovým potiskem a širokým zlatým okrajem. Můžete si to vybrat pro své dívky jako společenské oblečení.

3. Long Frock s bundou:

Dlouhé šaty s bundou

Tento dámský frock je v červené barvě, hladký až na dno a ve spodní části jsou malé zlaté potisky. Frock má také průhlednou bundu, která je svázána nahoře a je otevřená. Na jedné straně je panel práce a na druhé straně práce s vyšívacími květinami.

4. Puff Long Frock:

Puff Long Frock

Holčička vypadá v této módní sukni úchvatně. Modrý frock má síťové výdaje modré barvy, na kterých je potištěn zlatý květ. V pase je na obou stranách velký falešný modrý květ spojený se zlatou krajkou. Frock je od pasu ve stylu puff.

5. Long Frock se šeky:

Dlouhé šaty se šeky

Design dlouhého frockového obleku má kontrolní výtisky. Všechny čtyři šaty jsou v různých barvách s variabilními vzory krku a rukávů. Některé jsou rovné, zatímco některé jsou malé vzplanutí. Všechny šaty jsou z čisté bavlny, což všem dámám přináší maximální uspokojení z nošení.

6. Vyšívané dlouhé šaty:

Vyšívané dlouhé šaty

Jedná se o nejnovější dlouhý šátek s vyšívacími pracemi. Frock má zlatou hladkou látku s červenou krajkovou tkaninou připevněnou na vnější straně od krku k pasu. Pak má obyčejnou červenou šifonovou tkaninu se dvěma až třemi materiály uvnitř. Je to délka podlahy a celý frock je prostě vynikající.

7. Long Ball Frock:

Dlouhá koule

Tento dlouhý deštník má kouli jako široký styl. Broskvový šátek má vzor ohlávky s velkým květem připevněným vpředu. Za ní je opasek, který je uvázaný. Účes je také zvýrazněn umělými květinami připevněnými síťovým vzorem na horní straně.

8. Stylové dlouhé šaty:

Stylové dlouhé šaty

Tento design šatů je příliš stylový a je k dispozici v různých barvách. Je bez rukávů s jedním ramenem vypnutým. Na bočním rameni rukávu je otevřený menší střih, který má stříbrný vnější okraj. Na bočním pasu je stříbrný patchwork, který svítí nad šátkem.

9. Long Frock with Hat:

Dlouhé šaty s kloboukem

Tento model šatů má úžasný klobouk s volánky střihu z peří. Spodní část šatů je zelená, s krásnými potisky modré barvy. Horní část šatů je čistě modrá a na rameni a krku je potisk. Frock vypadá jasně.

10. Dlouhý výstřih na rameni:

Vystřižený dlouhý frock přes rameno

Tento tištěný dlouhý výstřih pro teenagery má vykrojený vzor ramen. Kulatý výstřih je ozdoben bordurou. Styl výřezu na rameni je také ozdoben okrajem. Má 3/4 rukáv a uprostřed je knoflík jako korálkový vzor. Vypadá to elegantně.

11. Lace Long Frock:

Krajková dlouhá sukně

Tato dětská růžová barva pro dospělé je prostě roztomilá. Uvnitř je růžový top se vzorem trubek a zvenčí má růžovou designovou krajku připevněnou vzorem s polovičním rukávem. V pase je obyčejný růžový hedvábný pásek a od pasu jde šátek ve stylu světlice.

12. Dlouhý oblek:

Dlouhý oblek

Tento nový model frock je ve stylu obleku. Frock má také dupattu. Celý rukáv a krk mají těžkou práci a na spodní straně jsou tři zlaté podšívkové práce. Frock s takovým typem frock je vhodný pro všechny festivaly a rodinné funkce.

13. Příležitostné dlouhé šaty:

Neformální dlouhý šátek

Tento design je v západním stylu. Šaty mají kulatý výstřih a bez rukávů. Frock je uvnitř dlouhý po kolena a přes něj je další připojená síťovina dlouhá. Konec šálu je lemován volánky. V pase je na boku pasu černý pásek s uzlem.

14. Pákistánské dlouhé šaty:

Pákistánská dlouhá sukně

Tato nová dlouhá sukně s rukávy je v pákistánském stylu, protože dáma mu také zakryla celou hlavu dupatou. Bílé šaty mají potisk žlutých květů a zelené listy. Rukáv je dlouhý a volný, který se na zápěstí zužuje. Šaty jsou hodně široké a dávají jasné světlo.

15. Dlouhé šaty na plesové šaty:

Dlouhé šaty na ples

Tento frock pro ženy je třpytivý a současný. Šaty jsou bez rukávů s proužky na rameni. Horní část šátku má módní bílou obrubu. Od pasu má plesové šaty ve vrstvách. Červená síť se nosí na rukou způsobem jako andělská křídla.

16. Elegantní dlouhý šátek:

Elegantní dlouhý šátek

Tyto dlouhé indiánské šaty dodávají eleganci ve své jednoduchosti. Frock má krátký rukáv se síťovaným vzorem na krku. Na obou stranách oblasti hrudníku je hraniční práce. Níže uvedená šála je prostá se dvěma širokými růžovými okraji ve spodní části. Frock má jednoduchá umělecká díla.

17. Dlouhé šaty bez zádech:

Dlouhý výstřih bez zád

Je to smyslný nejnovější design s dlouhými šaty se stylem bez zád. Celá záda jsou otevřená do pasu v šatech s háčkem nahoře. Celá černá sukně je přiléhavá k tělu s krajkovým materiálem na horní straně. Celý rukáv je také z krajky s dekorativním vzorem. Frock vypadá sofistikovaně.

18. Wedding Long Frock:

Svatební dlouhé šaty

Nevěsty běžně nosí v den sňatku takový nový styl šatů. Frock je trubka a celý frock je ozdoben bílou prací. Dáma také nosila na hlavě diadém připevněný dlouhou síťovinou, která je dlouhá až k podlaze a má nerovnoměrnou velikost práce s květinami..

19. Long Frock s hvězdičkou:

Long Frock s hvězdičkou

Tento jednoduchý šátek má bíle zbarvený středně velký hvězdicový potisk. Tento modrý výstřih bez rukávů má kulatý výstřih s lemováním na krku a rukávu. V pase je kontrastní modrý pásek, díky kterému tělo dobře sedí. Paní se bude s touto úžasnou sukní hezky krotit.

20. Dlouhé volánky:

Dlouhé volánky

Tento dlouhý design je úžasný. Tato broskvová barva má tvar míče a je volána od pasu, což vypadá jednoduše úžasně. Frock je trubkový styl s obloženou prací na něm. Doplněk se šátkem vypadá skvěle.

21. High-Low Long Frock:

High-Low Long Frock

Tento bílý dlouhý šátek je ve stylu high-low. Přední šaty jsou vysoké a zadní jsou nízké. Šaty mají na rameni tenký proužek ve stylu špaget. Jedná se o hluboký výstřih do V s vynikající prací na horním výstřihu. Spodní část frocku má nádherné vrstvy ve stylu high-low.

22. Pearl Work Long Frock:

Pearl Work Long Frock

Jedná se o rovnou šaty pro ženy v bílé barvě. Celý krk obsahuje řadu malých i velkých perel. Na zadní straně je polovina šatů ozdobena perlou. V pase je perlový pás. Zadní část šatů je otevřená do půl písmene V, což je svůdné.

23. Dlouhý rukáv s dlouhým rukávem:

Dlouhý rukáv s dlouhým rukávem

Jedná se o estetické šaty, které mají boční střih. Šaty jsou ve stylu županu s uzavřeným hlubokým krkem a plným rukávem. Na boku šátku je řez, odkud je vidět velká část nohy. Tento šátek s otevřenými vlasy a perlovým náhrdelníkem vzbuzuje mužský zájem.

24. Dlouhý Maxi Frock:

Dlouhý Maxi Frock

Jedná se o nový dlouhý šátek ve stylu maxi s nafouklými rukávy. Plný rukáv má styl nafukování s úzkým zápěstím. Pásek stejného potisku je svázán, aby přiléhal k tělu. Celá frock má v pravidelných intervalech potisk kytice. Je vhodný i na plážové oblečení.

25. Party Wear Long Frock:

Párty oblečení na dlouhé šaty

Tenhle šátek pro dívku se třpytí. Celé šaty jsou ozdobeny zlatými metalickými kuličkami, které jsou jiskřivé. Dívka má také zlaté vlasy, které se dobře hodí. Široké světlice zdobí na rampě úhlednou a moderní práci.

26. Net Long Frock:

Net Long Frock

Tyto šaty mají čisté materiálové náklady. Jedná se o modrou saténovou sukni bez rukávů se síťovinou venku. Síťovina má plný rukáv a jedinečné potisky. Vypadá to, že na modré síti je ptačí potisk, který vypadá odlišně od ostatních šatů, a vypadá to šikovně.

27. Velvet Long Frock:

Sametové dlouhé šaty

Tyto šaty jsou ze sametové látky a mají hluboký kulatý výstřih. Krk zmizel kousek pod ramenem. Celé šaty jsou rovné a od pasu mají úzký okvětní steh. Na obou ramenou je připevněn malý květinový vzor. Celé to sako vypadá mimořádně.

28. Dlouhé patchworkové šaty:

Dlouhé patchworkové šaty

Je to nejnovější frock s neuvěřitelným patchworkem v pase. Na kulatém krku je také silný okraj. Nášivka v pase je široká a vypadá fenomenálně. Na horní straně frocku je vylisovaný okvětní lístek a pod náplastí se krásný okvětní lístek dostal do volného tvaru.

29. Fancy Long Frock:

Fancy Long Frock

Tento frock styl je fantastický. Na akvamarínových šatech je bílá jasná síťovina. Tato bílá síťová tkanina je také potištěna bílou barvou. Modrý kámen ve tvaru hrušky je připevněn na hrudi šatů, které je ohraničeno stříbrnou barvou. K dispozici je také odpovídající diadém se dvěma bluestones.

30. Classy Long Frock:

Elegantní dlouhé šaty

Tento jednoduchý design je skvělý. Jedná se o černou sukni s vysokým límcem, která je otevřená od pasu. Za černým frockem je uvnitř plný květinový potisk. Je rovný a neobsahuje světlice. Je zde řezaný vzor krku ve tvaru listu a celá ta šála vypadá působivě.

Při výběru dlouhého šátku musíte být ostražití. Mělo by být dobře přizpůsobené vašemu tvaru těla, nesmí se dostat níže na ramena a nemělo by být výbušné, což vám může jiným způsobem uškodit. Pokud je tělo těsné, pak byste měli být štíhlí. Zdravé dámy by měly volit světlé dlouhé šaty, aby se nestyděly za svůj tvar těla.