Šaty

15 krásných efektních šatech pro ženy a malé děti

Pro dívky a dámy je k dispozici řada šatů. Mohou se pohybovat od jednoduchých až po fantazijní. Dívky a dámy vypadají pěkně na sobě tyto šaty. Existují různé druhy návrhů šatů, které pocházejí od stylu Anarkali až po jednoduché rovné šaty. Frocky s různými barvami vypadají krásně a jsou také vyrobeny ze síťového materiálu. Jedná se o velmi jemné a některé z nich jsou prosté designové šaty a některé jsou květinové tiskové šaty, které jsou k dispozici v efektních kolekcích. Efektní šaty jsou dodávány podle našeho výběru při našich příležitostech.

Nejnovější a módní Fancy Frocks pro dámy a holčičky:

Podívejme se na několik různých efektních designů frocků s obrázky.

1. Růžový květinový tisk Fancy Frock:

Růžový květinový tisk Fancy Frock

Jedná se o růžové šaty s květinovým potiskem a pletené tkané fit maxi šaty. Má kulatý výstřih a bez rukávů. Má skryté zapínání na zip a rozšířený lem. Jedná se o dětské šaty, které můžete darovat své holčičce při příštích narozeninách.

2. Efektní černé šaty s flitry A:

Černé flitrové šaty s flitry v černé barvě

Jedná se o černé tkané flitrové šaty řady A. Jedná se o kulatý výstřih s krátkými rukávy. Má dvojité zapínání s detaily klíčové dírky a je dokonalým oblečením pro nošení při zvláštních příležitostech. Jsou to dobré maškarní šaty.

3. Zdobené empírové šaty ve stylu Fancy Frock:

Zdobené empírové šaty ve stylu Fancy Frock

Jedná se o oranžové tkané empírové šaty. Tato ozdobná sukně má kulatý výstřih se vzorem bez rukávů. Má zapínání na knoflíky a připojenou podšívku. Má rozšířený lem. Je to efektní šaty pro dívky. Je navržen pro nošení na večírcích a na holčičkách vypadá velmi pěkně.

4. Solid Fit and Flare Fancy Frock:

Solid Fit a Flare Fancy Frock

Je to dětská růžová potištěná šála, která vypadá velmi decentně a nádherně. Jsou to dětské efektní šaty. Jedná se o šaty do áčku s kulatým výstřihem a krátkými rukávy. Má zapínání na knoflíky a rozšířený lem. Jsou to šaty s bavlněným potiskem a jsou ideální pro každodenní nošení.

5. Kostkované šaty ve šatech:

Kostkované šaty a flare šaty v šatech

Jedná se o růžové tkané šaty s kostkovaným střihem. Má kulatý výstřih s ramenními popruhy a elastické detaily na zádech spolu s pasem s detailem mašle. Vypadá krásně s výšivkou.

6. Dungaree Fancy Dress:

Dungaree Fancy Dress

Jedná se o modrý pevný tkaný dungaree frock typ pro děti nebo dívky. Kulatý výstřih, bez rukávů a s rovným lemem. Tyto šaty z džínoviny usnadňují nošení dívek, zatímco si užívá veškerou pozornost.

7. Denim Pinafore Fancy Frock:

Denim Pinafore Fancy Frock

Jedná se o šaty s modrým květinovým potiskem a šátkem. Má nastavitelné ramenní popruhy. Má dvě kapsy s poutky na opasek a mírně volnější lem. To je nejlepší pro běžné nošení. Je velmi pohodlný a má vysokou trendovou přitažlivost, díky čemuž je ideální pro nošení během večerů.

8. Tištěné kapesní efektní šaty:

Maškarní efektní šaty s kapucí a pasem

Jedná se o černé tištěné tkané šaty do pasu pro dívky a mají kulatý výstřih s vrstvenými detaily. Je bez rukávů a má skryté zapínání na zip. Má připevněnou podšívku s rozšířeným lemem. Je to typ společenského oblečení.

9. Party Wear Fancy Frock:

Párty oblečení Fancy Frock

Je to vícebarevná tištěná strana, která nosí šaty s krajkovým detailem a kulatým výstřihem. Je bez rukávů a má zapínání na zip. Má připevněnou podšívku a rozšířený lem. Dodává se s látkovým páskem. Je příjemné na nošení a je vyrobeno na párty.

10. Oranžová bavlněná ozdobná límec:

Oranžový bavlněný ozdobný obojek

Jsou to oranžové, hezké a trendy šaty na nošení. Je ideální pro dívky a je vyroben z bavlněné látky a má kapsy. Pak má kamenné knoflíky, které mu dodávají elegantní přitažlivost. Pro dívku je to fantastický kousek.

11. Baby Velvet Net Fancy Frock:

Baby Velvet Net Fancy Frock

Tento typ šatů pro dívky je vyroben ze sametu a síťoviny, což mu dodává plný princeznovský efekt. Uvnitř šálu je měkký materiál, aby bylo pohodlné pro nošení dívek. Jedná se o šaty po kotníky a bez rukávů. Je ideální pro nošení na večírcích.

12. Maroon Party Dress Frock:

Kaštanové společenské šaty

Jsou to béžové a kaštanové potištěné šaty s tkaným střihem a odleskem a vypadají velmi atraktivně. Dostanete se kolem krku a krátkých rukávů. Má zapínání na knoflíky a připevněnou podšívku a rozšířený lem. Dodává se s předním otevřeným pokrčením ramen, což z něj činí nádherné šaty na nošení. Díky těmto šatům vypadá dívka jako princezna, zatímco ji nosí. Tyto šaty po stehna mají dlouhý rukáv, když se nosí s pokrčením ramen, a příjemně se nosí. Jedná se o dámské luxusní šaty.

13. Digitální modrá a hořčičná žlutá potištěná šála:

Digitální modrá a hořčičná žlutá potištěná šála

Je to krásně navržený frock pro dámy, který je určen pro nošení při zvláštních příležitostech, jako jsou večírky. Je to sakra s prací na tom, která zlepšuje vzhled a osobnost každé ženy, má hladkou strukturu a krásné roušky. Je k dispozici v široké škále designů a barev.

14. Rajasthani Print Ladies Fancy Frock:

Rajasthani Print Ladies Fancy Frock

Jedná se o rajasthanský designový šátek s ručním blokovým potiskem. Je atraktivní díky svému vzhledu a široké škále barev. Má inovativní design a snadno se udržuje. Tyto šály navržené Jaipuri jsou šité pomocí technicky navržených strojů a vysoce kvalitních nití. Je vyroben z bavlněné látky a je určen k nošení při zvláštních příležitostech, jako jsou večírky.

15. Rayon Frock s potištěnými rukávy:

Rayon Frock s potištěnými rukávy

Jedná se o zeleně zbarvené šaty s plnými rukávy, které jsou potištěny, a jsou vyrobeny ve stylu Anarkali. Lze jej nosit pro každodenní použití. Je vyrobena z dobrého materiálu a je hladká s kulatým výstřihem, který při nošení vypadá velmi decentně. Je vyroben z hedvábné látky a nejlépe odhalí vaši zábavnou stránku. Je to pro běžné použití.

Najdete zde různé druhy šatech pro dívky a dámy. Vypadají velmi dobře na dívkách a dámách. Nosí je děti dámám a přicházejí v různých barvách a provedeních. Díky efektním šatům vypadáte krásně a máte na nich různé práce. Ozdobné šaty jsou prosté a někteří na nich pracují.