Šatny a nábytek do chodby

Správné plánování šatny – užitečné rady

Nápady na ložnici s procházkou ve skříni

Která dáma nesní o velké šatně, do které se vejde všechno to oblečení, kabelky a boty? Ale nemusí to být velké, aby to bylo praktické a užitečné. V tomto článku bychom vám rádi představili pár tipů, které můžete použít k naplánování toho dokonalého, Šatna by měl věnovat pozornost. Ty jsou užitečné bez ohledu na to, zda chcete navrhnout malou nebo velkou skříň. K tomu můžete použít další místnost, nebo ji můžete pomocí rohu nebo volné části zdi převést na šatník.

Naplánujte si šatnu

prostorné nápady šatníku

Plně využijte prostor, který máte k dispozici pro šatnu. K tomu můžete mít vestavěné skříně, které zabírají celé stěny shora dolů. Získáte tak více úložného prostoru a takové skříně také lépe vypadají.

Šatna s posuvnými dveřmi

s posuvnými dveřmi-skleněná šatní skříň

Jelikož normální dveře skříně zabírají při otevření zbytečně mnoho místa, měli byste zvážit jinou variantu šatny. Pokud nemáte k dispozici mnoho místa, jsou posuvné dveře velkou výhodou. To vám umožní dokonale využít prostor za dveřmi. Obzvláště účinné jsou posuvné dveře „Vario“ od ARS NOVA. Ty obsahují skleněnou vložku, se kterou můžete pozorovat interiér šatníku i se zavřenými dveřmi.

Abyste se rozhodli správně

Police-a-systémy-v-bílém

Než se rozhodnete, jaké typy skříní budete potřebovat a kolik z nich, měli byste si ujasnit, kolik oblečení, obuvi a dalšího příslušenství by tam mělo být.

Myslete prakticky: využijte každý volný kout pro šatnu a využijte funkční systémy. Existují například šatní tyče, které jsou umístěny ve větší výšce, aby nezabíraly zbytečné místo, ale v případě potřeby je lze jednoduše sklopit. Informujte se!

Místo hotových skříněk šité na míru

luxusní a klasický povrch

Namísto použití hotových skříní, polic a systémů pro šatnu, které do sebe nemusí zapadat nebo neodpovídají rozměrům šatny, použijte k zajištění dokonalého designu řešení na míru. Je to investice, která se zaručeně vyplatí, protože každý kout je zvyklý na dokonalost.

jako-obývací-příslušenství-procházka-ve-skříni

v designu dřevěného vzhledu

malý ráj pro ženy

šatna s otočnými dveřmi

nápady ve skříni pro malé prostory