Šatny a nábytek do chodby

Osvětlení skříně světelnými pásy – Lux -Good od Rüttimann

LED světla zajišťují osvětlení dveří skříně

Zdá se, že nový produkt od společnosti Rüttimann řeší problém s Osvětlení skříně aby našel řešení. Společnost spojuje technické know-how a řemeslnou zručnost s klasickým designem, aby mohla nabídnout produkt, který je zárukou budoucnosti.

Diskrétní osvětlení skříně pomáhá s výběrem oblečení

Lux-Good Rüttimann skříňková světelná lišta LED

Lux-Good® od roku 2013 je holistický inteligentní úložný systém. the Osvětlení skříně promění kus nábytku v praktického pomocníka při hledání oblečení. Konečně se můžete soustředit na výběr oblečení! Svítivost a barvu lze přizpůsobit individuálním přáním a potřebám zákazníků. Jak to funguje? Když se dveře skříně otevřou nebo zavřou, proud se automaticky zapne nebo vypne pomocí magnetického senzoru (obvod je ve skříni dokonale neviditelný). Vnitřek skříně je tedy osvětlen, dokud dveře skříně nezůstanou otevřené.

Osvětlení skříně Lux-Good®

Lux-Good System vnitřní osvětlení zapuštěné dveře skříně

Světlo z LED světelného pásu, který je zapuštěn ve dveřích skříně, vyzařuje klid a působí příjemně. Umístěný na vnitřní straně zabraňuje nepříjemným efektům oslnění, které se často vyskytují u jiných osvětlovacích systémů. Už žádné přímé světlo do tváře! Rüttimann myslel i na nadšence do posuvných dveří. Světelný pás je umístěn na boku nástěnné jednotky. Lux-Good® je synonymem luxusu a pohodlí. Model orientovaný na budoucnost nastavuje nový standard v designu skříní. Toho bylo dosaženo díky syntéze materiálů a zařízení. Vytvoření takového nábytku nabízí velkou svobodu pro kreativní nápady v oblasti produktového designu, osvětlení a světelného stagingu.

Chodbový nábytek z Rüttimann

Šatna Žádaná skříň osvětlila Rüttimanna

Podle filozofie společnosti je šatník kusem nábytku, který by měl být používán dlouhodobě, investice do budoucna. Pozadí nebo dokonce celá místnost. Skříň by v ideálním případě měla mít estetické a funkční vlastnosti, aby bylo zajištěno bezproblémové a příjemné používání. Skříně společnosti jsou chyceny zeitgeistem a zároveň nadčasové. Zvou vás popustit uzdu fantazii. nechte se inspirovat.

LED světelná lišta zapuštěná do závěsné lišty

zapuštěná světelná lišta-LED závěsná tyč

Dokonale osvětlená skříň

Vestavěné osvětlení skříně LED světelné pásy

Nábytek do chodby jako stylové pozadí

Osvětlení skříně Designová světelná chodba Rüddimann

Šatna – posuvné dveře jako předěl místnosti

Vestavěný rozvaděč s posuvnými dveřmi Rüttimann