Šatny a nábytek do chodby

Designové nápady pro vaši chodbu se skříňkou na boty od týmu 7

moderní design systémů skříněk na boty

Rakouská společnost Team 7 představila své nové nápady na design chodby se skříní a regály na boty. Přinášíme vám přehled kolekce celoevropské známé značky.

Design pro chodbu se skříňkou na boty

Nápady na uložení šatníku do chodby

Proslulá společnost Team 7 se stala oblíbenou díky svému nábytku z tvrdého dřeva. Vaše návrhy pro Chodba se skříní jsou praktické a útulné, s moderním vzhledem a v elegantních neutrálních barvách. S velkou pozorností k přírodě, která sloužila jako inspirace při navrhování a výrobě, jsou navrženy a uvedeny na trh udržitelné modely. Kubistické tvary charakterizují interiér, lesklé povrchy a nástěnná zrcadla vytvářejí akcenty. Projekty talentovaného designérského týmu byly oceněny různými cenami, mimo jiné za inovace. Designéři dovedně kombinují jednoduché linie se zajímavými barvami dřeva a vytvářejí tak akcenty. Barva dřeva a lesklé povrchy jsou stylově kombinovány, takže nakonec vznikne design, který je díky své rozmanitosti vhodný pro různé vybavení.

Předsíň se skříňkou na boty – prostorově úsporná a praktická

Navrhněte nápady na chodbu šatny na boty

Trendy v designu chodby jsou jasné – návrat k přírodním živlům je vidět v posledních kolekcích mnoha značek. Chodba by měla působit uklizeně, jak je to možné – prostor je tam obvykle omezený, proto je nejlepší včas zajistit prostor pro vše. Kompletní zázemí rakouské společnosti nabízí různá řešení – někdy s botníkem, jindy s botníkem. To, co si vyberete, závisí na dostupném prostoru. Pro rodiny je lepší upřednostnit šatník – tímto způsobem všechny boty najdou správné místo a je možné jasné pořadí. Má přesně tuto myšlenku Tým 7 vyvinuli a představili své koncepce chodby.

Pult ze šedého skla a nábytek z masivu

moderní design chodby team7 design skříně

Elegantní halový nábytek – bílá botník

design bílé skříňky na boty

Regály na boty v rustikálním vzhledu

rustikální chodba stojany na boty-věšák na oblečení

Bílá skříňka na boty a nástěnné police

skříň na bílé boty-moderní design chodby

Dřevěný nábytek se skleněným pultem

Dřevěný nábytek vytvořil moderní předsíňovou komodu

Stojany na boty na chodbě

moderní chodba dispozice-design nápad

Komoda a botník v jednom designu

tým nápadů na vybavení světlé chodby7

Moderní a elegantní nábytek do chodby

elegantní nástěnné zrcadlo v předsíni