architektura

Zvláštní kouzlo minimalistické moderní maloobchodní architektury

‘Inhotim’  je mimořádná výstava umění v Brazílii. Toto místo zobrazuje řadu uměleckých děl, většina z nich leží venku a zbytek v dočasných a stálých galeriích. Celý výstavní prostor se nachází v botanické zahradě, která je obdivována pro svou vzácnou krásu. Celosvětově známý pro své fantastické moderní umění kreslí ‘Inhotim’ zájem také díky své jedinečné botanické sbírce. Botanický obchod v ‘Inhotim ‘ zaujal mnoho návštěvníků rostlinami, které rostou ze země. Rozhodnutí využít tohoto zájmu vyústilo v konstrukci tohoto jednoduchého příkladu minimalistický moderní maloobchodní architektura.

Moderní maloobchodní architektura v botanickém obchodě

V souladu s hlavními rysy této oblasti je tato budova široce otevřená živlům. Střecha a dvě stálé zdi chrání výstavu před obzvláště špatnými povětrnostními podmínkami. Jinak strach minimalistický moderní maloobchodní architektura stylové zázemí pro nádherné rostliny, působivý zahradní nábytek a další požadované předměty a doplňky.

Svoboda v minimalistické maloobchodní architektuře

Jednoduchý hranatý design tří povrchů stěn a střechy určuje prostor a vytváří strukturu výstavy rostlin a produktů. Podlahu tvoří nahrubo broušené kameny, jejichž organická kvalita je na rozdíl od hranatých prvků stěn prodejny příjemná. Kombinace teplé barevné dlažby z přírodního kamene a nádherného uspořádání rostlin je osvěžující a povznášející.

Výstava rostlin v botanickém obchodě

Neformální kouzlo minimalistický moderní maloobchodní architektura zve návštěvníky do obchodu. Zahradní nábytek a rostliny jsou rozmístěny ležérně, což působí dojmem přirozeného uspořádání. Aby autoři nevypadali příliš chaoticky, je mnoho velkých rostlin v květináčích rozloženo ve stejné barvě – jako podlaha a stěny stylového botanického obchodu. Další kovové a skleněné struktury dodávají vizuální a materiální rozmanitost a vytvářejí alternativní, lehkou a vzdušnou zónu.

Výstava produktů s minimalistickou maloobchodní architekturou

V noci je botanický obchod osvětlen mnoha kruhovými lampami, které visí ze stropu střechy. Výsledkem je, že design interiéru vypadá v noci stejně kouzelně jako ve dne.

Botanický obchod v „Inhotim“ v Brazílii od Rizoma Architects

od Jaz

Architekti: Rizoma

Místo: Brumadinho, Minas Gerais, Brazílie

“>