architektura

Rodinný dům se zahradou a kreativním designem fasády

moderní architektura dům fasáda osvětlení zahradní cesta

Tento  Rodinný dům se zahradou je skutečné umělecké dílo. Myšlenka projektu je velmi jednoduchá – navrhnout útulnou budovu, která se otevírá okolí a stále chrání soukromou oblast majitele domu.

Rodinný dům se zahradou – kreativní návrh fasády

moderní rodinný dům uprostřed tvaru lesní kostky

 Postaven polskými architekty 81. WAW.PL, the Rodinný dům se zahradou  se nachází uprostřed přírody a je obklopen stromy. Krásná krajina inspirovala architekty pro jejich návrh. Rozhodli jste se pro takzvanou kostkovou konstrukci. Konstrukce má podobu krychle a na první pohled vypadá jednoduše. První dojem je ale mylný – architekti do projektu integrovali řadu oken, která do interiéru propouštějí dostatek slunce a vytvářejí zajímavou souhru světla a stínu. Každá strana domu vypadá jinak a malá okna připomínají hru Tetris. Večer je fasáda osvětlena, což přináší zajímavé akcenty.

Rodinný dům se zahradou – nápady na design s kameny

Oblázkové kameny dům zahradní kameny tráva

Že Rodinný dům se zahradou otevírá se do okolí – jižní a severní strana fasády jsou hojně prosklené. Není náhoda, že se přesně v tomto patře nachází obývací pokoj. Krb, dvě bílé pohovky a koberec se zebrovými pruhy jsou jediné vybavení, které potřebujete. Nebyla vůbec žádná výzdoba, aby bylo možné krásnou krajinu lépe zvýraznit. Ve druhém patře jsou ložnice. V zahradě byla položena zajímavá zahradní cesta z oblázků a dlažebních kamenů. Cesta napodobuje tvar oken a doplňuje moderní architekturu. Před vchodem do domu se architekti rozhodli pro skalku v japonském stylu. Kovový zahradní nábytek nabízí příležitost relaxovat venku. Je to dům snů, který vás opět překvapí.

Dům se skleněnou fasádou a velkou terasou

Dřevěný zahradní lavičkový dům posuvné dveře pohled do obývacího pokoje

Skalní zahrada – kreativní nápad v japonském stylu

Dům Zahradní kameny Japonský styl Zahradní popínavé rostliny

Optický klam prostřednictvím barevných kontrastů

Vchod do domu bílá stěna skleněná fasáda

Osvětlení fasády

Fasáda domu osvětlení krásného prostředí