architektura

Rodinný dům se střešní terasou, bazénem a malebným výhledem na jezero

Solid house současná architektura čtyřpodlažní bazén

To je fascinující Rodinný dům se střešní terasou a střešní bazén nabízí nádherný výhled na jezero Okanagan, které se nachází v blízkosti Kelwna, v jižní Britské Kolumbii, Kanada. Designové a architektonické studio David Tyrell Architecture tímto projektem splnilo sny mnoha. Krásná budova má čtyři patra, širokou sluneční terasu s vestavěným bazénem a zaujme zajímavou architekturou a luxusem.

Soukromý rodinný dům se střešní terasou v Kanadě

Lehátka na slunné terase s designovým bazénem

Co v tom Rodinný dům se střešní terasou V hojnosti existuje sluneční světlo. Interiér je světlý a prostorný, se spoustou obrovských skleněných stěn a oken, které nabízejí různé a atraktivní výhledy do přírody současně. Obývací pokoje, které jsou navzájem propojené, byly moderně zařízeny v teplých barvách a plně vybaveny. Střešní terasa vypadá jako přirozené rozšíření krajiny. Střešní bazén je možná ústředním bodem domu. Je to vysněné místo pro relaxaci – u bazénu můžete ležet na slunci, dát si nealkoholický nápoj a užívat si malebný výhled. Tento vynikající projekt Davida Tyrella se díky jednoduchému designu stal symbolem stylu a inovací.

Současná architektura – čtyřpodlažní rodinný dům se střešní terasou

Dům Modern Pool Kelowna Kanada-Okanaganské jezero

Vysoký strop je v interiéru působivý. Ve druhém patře je zajímavě postavená garáž. Odtud máte možnost znovu se podívat na nádhernou oblast. Moderní soukromé Rodinný dům se střešní terasou, to, co vytváří harmonický obraz s prostředím, je opravdu vzorem pro moderní architekturu. Byl postaven na ploše 10 000 m² a vypadá jako špička ledovce nad zemí, zatímco jeho větší část zůstává skrytá ve svažité skále.

Krása a jednoduchá elegance

Balkonová veranda schody dům střecha výhled na jezero

Plánování solidního domu trvalo přes rok. Po 2 letech byly stavební práce ukončeny. Zvláštní věc na tomhle Rodinný dům se střešní terasou je vlastně jeho jedinečná poloha uprostřed chráněné oblasti poblíž města Kelowna. Na stavební práce bylo potřeba speciální povolení. Klient, Mission Group Construction – respektovaný místní stavitel, byl monitorován a řízen během celého procesu stavby, likvidace a skladování materiálů, stejně jako jeho řízení designu..

Moderní masivní dům – design a koncept

Obývací pokoj bílý jídelní kout-červené židle vysoký strop

Architekt David Tyrell chtěl postavit moderní dům, který by nejlépe odpovídal osobnosti majitele. Sluneční světlo, moderní atmosféra a pohodlí byly klíčovými slovy při plánování a zařizování. Vzhledem k tomu, že objekty jsou v západní moderní kultuře umístěny do středu lidského života, Tyrell se záměrně pokusil odchýlit se od této tendence a reorganizovat prostor novým způsobem, aby objekty plnily svou původní funkci – totiž usnadňovat lidem život. Tím, že dělá Rodinný dům se střešní terasou zálibu architekta v geometrických tvarech lze vidět na pobřeží Okanaganského moře.

Malebný výhled na jezero

Dream home design Canada plavecký bazén

Útulná terasa

Zahradní ratanový nábytek při západu slunce

Otevřené prostory – kuchyňská linka a židle

Bílé židle-kuchyňské vybavení-otevřený byt

Schodiště – kánoe jako ozdoba

Schodiště Design Canada Okanagan

Elegantní ložnice s velkými skleněnými tabulemi

Výhled z ložnice na moře

Osvětlení terasy – pohodlná lehátka

Lehátka venkovní osvětlení vila

Lucerny na střešní terase

Lucerna zahradní design

Kuchyňský kout s vysokým stropem

Kuchyňský design s výhledem na jezero Okanagan

Moderní kuchyň v bílé barvě

Vestavěné kuchyňské bílé závěsné lampy designová kuchyňská linka

Elegantní design koupelny – vana a obrovský skleněný panel

Vana do koupelny moderní dekor