architektura

Progresivní architektura ze dřeva a kamene

Dva domy v jednom designu

Progresivní architektura v dřevěném a kamenném bazénu

Někdy mohou být renovační projekty extrémně atraktivní, pokud má designér dostatečně kreativního ducha. Když funkčnost a moderní design fungují ruku v ruce, výsledek může být fascinující. Pokud se vám náš nápad líbí, podívejte se na další pěkný projekt. Myslíme si, že je to inspirativní.

 Dřevo a kámen – dva domy v jednom designu

Progresivní architektura ze dřeva a kamene

Architekti jsou Anton Žižek a Marjan Poboljšaj od slovinské architektonické firmy „Superform“. Ti dva absolvovali v roce 1997 a jsou pro ni v Evropě progresivní návrh domu známý. Jsou skutečnými inovátory v oblasti interiérového designu a budoucích konceptů architektury. Nedávno udělali zajímavý projekt pro soukromého klienta – a progresivní architektura ze dřeva a kamene ve městě Ljubno Savinji, asi 70 km. ze slovinského hlavního města Lublaně.

 Architektura ze dřeva a kamene

Progresivní architektura ze dřeva a kamene

Je to víceméně otázka záměru s progresivní návrh domu pracovat společně. Spojili dva domy, které se liší stylem i funkcí. Tento dřevem obložený dům je jedinou strukturou, která zahrnuje ložnice, koupelny a kuchyň. Druhá, struktura ze skla, oceli, Rheinzinku a dřeva, je extrovertnější a modernější. V budově jsou sociální prostory a vypadá docela obyvatelně. Jeho kombinovaná struktura souhlasí s prostředím.

 Dva domy v jednom designu

Progresivní architektura ze dřeva a kamenných schodů

Progresivní architektura ze dřeva a kamene

Progresivní architektura v obývacím pokoji ze dřeva a kamene

Progresivní plán architektury dřeva a kamene